logo (068) 202 57 83 (Beeline), (095) 710 36 67 (MTC)
help
онлайн
консультация
skype
онлайн
звонок
email_icon
E-mail:
admin@superstudent.com.ua

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Мы профессионально позаботимся о Вашей успешности 24 часа в сутки 7 дней в неделю

Пакт Молотова-Ріббентропа

ЗМІСТ

 

ВСТУП.. 2

1.Передумови підписання пакту Молотова-Ріббентропа. 4

2.Сутність пакту Молотова-Ріббентропа. 12

3.Аналіз таємного протоколу. 17

4.Значення пакту Молотова-Ріббентропа для слов’янських народів. 21

ВИСНОВКИ.. 27

СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ.. 29


 

ВСТУП

Сімдесят п’ять років тому, 23 серпня 1939 нарком закордонних справ Радянського Союзу В'ячеслав Молотов і його німецький колега Йоахім фон Ріббентроп поставили підписи під радянсько-німецьким договором про ненапад. Сьогодні цей договір, більше відомий як «пакт Молотова-Ріббентропа» і до нього секретний протокол - мабуть, самі демонізовані документи в історії вітчизняної дипломатії.

Документ цей, на думку одних істориків, багато в чому сприяв початку Другої світової війни, на думку інших - дозволив відстрочити її початок. Крім того, пакт значною мірою визначив долю латишів, естонців, литовців, а також західних українців, білорусів і молдаван: внаслідок пакту ці народи, багато з яких вперше у своїй історії об'єдналися в складі однієї держави, майже повністю влилися в Радянський Союз. Незважаючи на корективи, внесені в долі цих народів розвалом СРСР в 1991 році, пакт Молотова- Ріббентропа досі визначає багато геополітичні реальності в сучасній Європі.

Згідно з договором про ненапад Радянський Союз і Німеччина зобов'язалися "утримуватися від усякого насильства, від усякої агресивної дії й усякого нападу у відношенні один одного як окремо, так і спільно з іншими державами". Більше того, обидві сторони обіцялися не підтримувати коаліції інших країн, чиї дії можуть бути проти учасників угоди. Таким чином була похована ідея " колективної безпеки" в Європі. Стримувати дії агресора (а ним готувалася стати нацистська Німеччина) спільними зусиллями миролюбних країн стало неможливо.

Пакт підписали міністр закордонних справ Радянського Союзу В'ячеслав Молотов і міністр закордонних справ Німеччини Йоахім фон Ріббентроп. До договору додавався секретний додатковий протокол, який визначав розмежування радянської та німецької сфер впливу в Східній Європі на випадок "територіального перевлаштування". Договір був ратифікований Верховною Радою СРСР через тиждень після його підписання, причому від депутатів було приховано наявність " секретного додаткового протоколу", який так ніколи і не був ратифікований. А вже на другий день після ратифікації договору 1 вересня 1939 року, Німеччина напала на Польщу.

Метою даної роботи є дослідження пакту Молотова-Ріббентропа і його вплив на слов’янські країни.

Для досягнення мети в роботі вирішуються наступні завдання:

  1. Дослідити передумови підписання пакту Молотова-Ріббентропа;
  1. Дослідити суть пакту Молотова-Ріббентропа;
  1. Здійснити аналіз таємного протоколу;
  1. Охарактеризувати значення пакту для слов’янських народів.

З цією метою використовується ряд загальнонаукових методів діалектичного пізнання: методи аналізу і синтезу, індукції і дедукції, моделювання, абстрагування тощо.

У процесі розроблення проблеми використовувалися порівняльно – ретроспективний, формально – логічний, системного підходу, порівняльно – правовий та інші методи дослідження.

Структура курсової роботи визначена метою і завданнями дослідження та включає в себе вступ, основну частину, висновки та список використаних джерел.

 

Дипломные работы на заказ, Заказ дипломной работы, Диплом на заказ, Заказать дипломную работу, Заказать реферат недорого, Заказать курсовую работу, Выполнение авторских научных работ, заказать контрольную работу, решение задач, заказать реферат, Выполнение контрольных работ, Написание дипломных работ недорого, Написание контрольных работ , Написание курсовых работ, написание курсовой работы,  написание дипломных работ на заказ, Заказать дипломную работу по экономике, написание курсовых, написание рефератов, написание контрольных работ, решение задач на заказ, заказать курсовые, заказать дипломные, заказать реферат, решение примеров, решение задач по математике,  заказать дипломную работу, контрольная работа на заказ, решение контрольных, заказать отчет по практике недорого, решение задач по математике, решение задач по экономике, заказать бизнес-план, написание контрольных по праву, выполнение курсовых работ, Заказать курсовую работу по экономике,  заказать базу данных, заказать написание программы, Дипломные работы на заказ, Заказ дипломной работы, Диплом на заказ, Заказать дипломную работу, Заказать реферат недорого, Заказать курсовую работу, Выполнение авторских научных работ, заказать контрольную работу, решение задач, заказать реферат

 


 

База готовых работ: