logo (068) 202 57 83 (Beeline), (095) 710 36 67 (MTC)
help
онлайн
консультация
skype
онлайн
звонок
email_icon
E-mail:
admin@superstudent.com.ua

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Мы профессионально позаботимся о Вашей успешности 24 часа в сутки 7 дней в неделю

Благодійні організації в Україні - курсова робота

Заказывай работу ТУТ

 

Зміст

Вступ………………………………………………………………………….………3

Розділ I. Загальні засади правового регулювання діяльності благодійних організацій…………………………………………………………………………..5

1.1. Поняття благодійної організації……………………………………………..…5

1.2. Засади благодійництва та благодійної діяльності, правове регулювання діяльності благодійних організацій……………………………………………...…7

Розділ IІ. Правовий статус благодійних організацій…………………………12

2.1. Організаційно-правові форми благодійної організації та статус благодійних організаційй………………………………………………….……………………...12

2.2. Порядок виникнення та припинення діяльності благодійних організацій...17

Розділ ІІІ. Стан нормативно – правового регулювання благодійництва в Україні на сучасному етапі та судова практика………………………………33

3.1 Стан нормативно – правового регулювання благодійництва в Україні на сучасному етапі……………………………………………………………………..33

3.2 Судова практика з питань благодійної діяльності…………………………...37

Висновок…………………………………………………………………………….42

Список використаної літератури…………………………………………………..43

Додаток 1…………………………………………………..………………………..44

Вступ

У колишньому Радянському Союзі існувало два види недержавних організацій: одні перебували під контролем держави, а інші стояли в незаконній опозиції до неї. Недержавні організації першого виду були офіційно визнаними громадськими об’єднаннями, переважно соціально-побутового або культурного характеру. І хоча формально вони вважалися “неурядовими”, проте перебували під контролем держави, яка контролювала вирішення більшості кадрових питань та розподіл фінансових ресурсів.

Таким чином, серед громадян не існувало традиції об’єднання з власної ініціативи для праці на загальний добробут та захист спільних інтересів. З приходом незалежності ці організації дістали дозвіл утворюватись і діяти на законних підставах. Одночасно внаслідок розпаду старої системи  відбувся значний економічний спад, була зруйнована державна інфраструктура соціальних служб. Здобувши свободу щодо створення і діяльності незалежних об’єднань, було створено величезну кількість недержавних, в тому числі і благодійних об’єднань, які намагалися, з одного боку, заповнити вакуум в громадській діяльності, а з другого - взяти на себе функції, які до цього виконувала держава.

Однак формування недержавних організацій відбувалося несистемно і спонтанно. І до сих пір існує величезна кількість проблем у зв’язку з їх існуванням та діяльністю, в тому числі у сфері правового регулювання.

Цілком очевидна необхідність дієвого неприбуткового сектора, який би заохотив громадян до участі в процесах управління громадським життям та поліпшення якості свого життя. Так званий «третій», неприбутковий сектор у взаємодії з державою та комерційним сектором складає основу будь-якого демократичного суспільства. Ось чому питання правого регулювання існування та діяльності некомерційних організацій і благодійних утворень в тому числі є надзвичайно важливим для нашої держави.

Метою роботи є виявлення та розкриття досягнень та проблемних питань що стосуються діяльності благодійних організацій в Україні.

Завдання дослідження – розкрити сутність поняття та правого статусу благодійної діяльності, засади благодійництва та благодійної діяльності, правове регулювання діяльності благодійних організацій, стан нормативно – правового регулювання благодійних організацій та їх діяльності.

Об’єктом дослідження є правове регулювання діяльності благодійних організацій.

Предметом дослідження є законодавство України, що регулює благодійну діяльність в Україні.

Методи дослідження: метод правового аналізу, діалектичний, синтетичний, порівняльний.

Структура курсової роботи складається зі вступу, 3 розділів, висновків, списку використаної літератури та 1 додатку.

 

База готовых работ: