logo (068) 202 57 83     (095) 710 36 67
help
Заявка
help
Viber
help
Skype
email_icon
E-mail
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Мы профессионально позаботимся о Вашей успешности 24 часа в сутки 7 дней в неделю

Державні органи влади як елемент механізму держави - курсова робота

ЗМІСТ

 

ВСТУП.. 3

РОЗДІЛ 1. ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ДЕРЖАВНИХ ОРГАНІВ ВЛАДИ ЯК ЕЛЕМЕНТА МЕХАНІЗМУ ДЕРЖАВИ.. 5

1.1.Поняття та ознаки державного органу влади як елемент механізму держави  5

1.2.Форми діяльності органів державної влади. 8

РОЗДІЛ 2. СИСТЕМА ДЕРЖАВНИХ ОРГАНІВ ВЛАДИ.. 13

2.1.  Верховна Рада України в системі органів влади. 13

2.2.Президент України як глава держави. 19

2.3. Система органів виконавчої влади. 22

2.4. Органи судової влади. 26

ВИСНОВОК.. 34

СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ.. 36


 

ВСТУП

На сьогоднішній час процес розбудови суверенної і незалежної Української держави вимагає подальшої теоретичної розробки проблеми державної влади. А це неможливо зробити без урахування положень загальноосвітнього досвіду, вивчення власної духовної та наукової спадщини, певних теоретичних розробок. Науковці вважають, що саме такі “теоретичні розробки змісту державної влади за радянської доби не здійснювались. Досить відзначити, що автори підручників з радянського державного права взагалі уникали розкривати зміст даної категорії. Тому тепер, коли прийнята Конституція України, уявляється своєчасним проаналізувати зміст державної влади в Україні з певних теоретичних положень.”

Єдина за своєю сутністю державна влада в Україні будує власну організацію і діяльність на підставі основоположних принципів, закріплених в новій Конституції, прийнятій 28 червня 1996 року. Так, відповідно до ст.6 державна влада в Україні здійснюється на засадах її поділу на законодавчу, виконавчу та судову. Згідно з цим визначається і система державних органів, які здійснюють державну владу в Україні: єдиний законодавчий орган, органи виконавчої та судової влади. Саме ці державні органи є суб’єктами правових відносин з приводу організації і здійснення  державної влади в Україні.

Завдання і функції Української держави реалізуються через діяльність відповідних державних органів, правовий статус яких закріплюється в Конституції України, інших нормативно-правових актах. Орган держави — це частина державного механізму. Кожний з них володіє специфічними рисами. Державні органи мають відповідні особливості, специфічні ознаки, за якими вони відрізняються від інших організацій, які є в державі й суспільстві.

Метою даної роботи є розгляд державних органів як елемента механізму держави.

Для досягнення мети в роботі вирішуються наступні завдання:

  1. Визначити поняття державного органу влади;
  1. Охарактеризувати форми діяльності державних органів;
  1. Визначити систему державних органів.

З цією метою використовується ряд загальнонаукових методів діалектичного пізнання: методи аналізу і синтезу, індукції і дедукції, моделювання, абстрагування тощо.

У процесі розроблення проблеми використовувалися порівняльно – ретроспективний, формально – логічний, системного підходу, порівняльно – правовий та інші методи дослідження.

Структура курсової роботи визначена метою і завданнями дослідження та включає в себе вступ, два розділи, висновки та список використаних джерел.

 

заказать курсовые, заказать курсовую, заказать диплом, заказать реферат, заказать контрольную, заказать дипломную, заказать курсовую работу, заказать дипломную работу, заказать контрольную работу, курсовая на заказ, диплом на заказ, дипломная работа на заказ,  реферат на заказ, контрольная работа на заказ, дипломную работу на заказ, дипломная на заказ, решение контрольных работ, написание курсовых, написание рефератов, , написание контрольных работ, написание бизнес-планов, написание отчетов практики, написание шпаргалок, написание курсовых по экономике, написание рефератов, написание контрольных работ, решение задач на заказ, заказать курсовые, заказать дипломные, заказать реферат, решение примеров, решение задач по математике,  заказать дипломную работу, контрольная работа на заказ, решение контрольных, диплом на заказ, реферат на заказ, контрольная на заказ, курсовую заказать, курсовая на заказ, диплом заказать, заказать диплом, заказать реферат, заказать курсовую, заказать дипломную работу, курсовая, диплом,  заказатьконтрольную работу, дипломная работа на заказ,заказать курсовую, заказать дипломную, заказать реферат, заказатькурсовую работу, заказать контрольную, курсовая работа, контрольных, решение задач, дипломная работа, решение задачи, дипломные по психологии, контрольные работы, курсовые работы, дипломные работы, курсовая на заказ, реферат на заказ, дипломную работу на заказ, дипломная на заказ, решение контрольных работ , дипломная по экономике, курсовая по бухучету, дипломная по психологии, курсовая по праву, дипломная по праву, дипломная по экономике

 

База готовых работ: