logo (068) 202 57 83     (095) 710 36 67
help
Заявка
help
Viber
help
Skype
email_icon
E-mail
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Мы профессионально позаботимся о Вашей успешности 24 часа в сутки 7 дней в неделю

Оренда транспортного засобу - курсова робота

ЗМІСТ

ВСТУП. 2

1. ПОНЯТТЯ ТА ВИДИ ДОГОВОРУ ОРЕНДИ ТРАНСПОРТНОГО ЗАСОБУ. 4

2. СТОРОНИ ТА ІСТОТНІ УМОВИ ДОГОВОРУ ОРЕНДИ ТРАНСПОРТНОГО ЗАСОБУ. 11

3. ПОРЯДОК УКЛАДЕННЯ ТА ФОРМА  ДОГОВОРУ ОРЕНДИ ТРАНСПОРТНОГО ЗАСОБУ  19

4. ЦИВІЛЬНО – ПРАВОВА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ПОРУШЕННЯ УМОВ ДОГОВОРУ ОРЕНДИ ТРАНСПОРТНОГО ЗАСОБУ. 22

ВИСНОВОК. 27

СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ. 30

ВСТУП

За договором найму (оренди) транспортних засобів одна сторона — наймодавець (орендодавець) передає або зобов'язується передати за плату і на певний строк транспортні засоби у користування.

Цей договір є двостороннім і сплатним та має багато спільного з договором майнового найму, проте в системі договорів у Цивільному кодексі України займає самостійне місце.

До транспортних засобів, стосовно цього договору, належать повітряні, морські, річкові судна, а також наземні самохідні транспортні засоби. Відповідно до умов договору наймачеві може надаватись у користування транспортний засіб з екіпажем, який його обслуговує, або без нього. Сторони можуть домовитися про надання наймодавцем наймачеві за необхідності також комплексу послуг для забезпечення нормального використання транспортного засобу.

Відповідно Договір оренди — один з різновидів договорів з передання майна в користування. Під користуванням розуміється витяг з речі її корисних властивостей без зміни субстанції речі, у тому числі отримання плодів доходів. За загальним правилом отримані в результаті використання орендованого майна відповідно до договору плоди, продукція і доходи надходять у власність орендаря. Втім, законом чи договором може передбачатися й інше правило, зокрема, що плоди, продукція і доходи переходять у власність орендодавця чи третьої особи. Право користування майном може включати і право викупу цього майна. У законі чи договорі може передбачатися, що орендоване майно переходить у власність орендаря після закінчення терміну оренди чи до його закінчення за умови внесення орендарем всієї обумовленої договором викупної ціни. Такий договір оренди включає деякі елементи договору купівлі-продажу, однак він не належить до змішаних. На відміну від купівлі-продажу при оренді з викупом право власності на орендоване майно не може перейти до орендаря в момент укладення договору.

В науковій літературі особливої уваги ха­рактеристиці прав та обов'язків сторін за до­говором найму транспортного засобу не приділяється. Наприклад, радянські вчені О.С. Йоффе, С.П. Грішаев, О.А. Красавчіков та інші характеризують лише загальні поло­ження про договір найму. Лише Д.С. Левенсон досить ґрунтовно досліджував проблеми правового регулювання відносин найму транспортного засобу, в тому числі права та обов'язки сторін за договором. Про­те це дослідження стосувалося радянського законодавства та відображало специфіку правового регулювання відносин найму транспортного засобу, що існувала у 60-роках минулого століття.

заказать курсовые, заказать курсовую, заказать диплом, заказать реферат, заказать контрольную, заказать дипломную, заказать курсовую работу, заказать дипломную работу, заказать контрольную работу, курсовая на заказ, диплом на заказ, дипломная работа на заказ,  реферат на заказ, контрольная работа на заказ, дипломную работу на заказ, дипломная на заказ, решение контрольных работ, написание курсовых, написание рефератов, , написание контрольных работ, написание бизнес-планов, написание отчетов практики, написание шпаргалок

написание курсовых, написание рефератов, написание контрольных работ, решение задач на заказ, заказать курсовые, заказать дипломные, заказать реферат, решение примеров, решение задач по математике,  заказать дипломную работу, контрольная работа на заказ, решение контрольных,  диплом на заказ, реферат на заказ, контрольная на заказ, курсовую заказать, курсовая на заказ, диплом заказать, заказать диплом, заказать реферат, заказать курсовую, заказать дипломную работу, курсовая, диплом,  заказать контрольную работу, дипломная работа на заказ, заказать курсовую, заказать дипломную, заказать реферат, заказать курсовую работу, заказать контрольную, курсовая работа, контрольных, решение задач, дипломная работа, решение задачи, дипломные, контрольные работы, курсовые работы, дипломные работы, курсовая на заказ, реферат на заказ, дипломную работу на заказ, дипломная на заказ, решение контрольных работ

База готовых работ: