logo (068) 202 57 83     (095) 710 36 67
help
Заявка
help
Viber
help
Skype
email_icon
E-mail
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Мы профессионально позаботимся о Вашей успешности 24 часа в сутки 7 дней в неделю

Захист прав авторів винаходів та моделей - курсова робота

ЗМІСТ

Вступ……………………………………………………………………………….3

Розділ І. Умови надання правової охорони винаходу та корисній моделі….5

1.1 Сутність патенту та деклараційного патенту……………………………..5

1.2 Правове забезпечення і принципи охорони винаходу та корисній моделі7

1.3 Вимоги надання правової охорони винаходу та корисній моделі……....10

1.4 Суб’єкти прав на винаходи та корисні моделі……………………………..12

Розділ ІІ. Процедура подання та експертиза заявки на винаходи та корисні моделі……………………………………………………………………………..15

2.1 Порядок подання і зміст заявки на винахід та корисні моделі…………15

2.2 Сутність експертизи заявки на винахід та корисну модель…………….18

2.3 Примусове відчуження прав на винахід та корисні моделі……………….21

Розділ ІІІ. Іноземне патентування винаходів та корисних моделей……….23

3.1           Патентування винаходів та корисних моделей в країнах ЄС……………23

3.2           Патентування винаходів та корисних моделей в США……………………26

3.3           Патентування винаходів та корисних моделей в країнах Азії…………….27

Висновки…………………………………………………………………………29
Список використаної  літератури…………………………………………....….31


 

ВСТУП

В сучасних умовах господарювання вже сформувалася глобальна система правової охорони інтелектуальної власності. Україна пристосовується до неї через намір розвиватися як складова частина світового співтовариства. За останні роки Україна значно активізувала процес входження в світові структури, що регулюють інтелектуальну власність, і вже є учасницею понад десяти міжнародних конвенцій і договорів у цій сфері. Завершено також процес входження до Світової організації торгівлі і забезпечено участь в Угоді про торгові аспекти прав інтелектуальної власності. Продовжується процес приєднання до низки міжнародних конвенцій і договорів.

Актуальність теми курсової роботи зумовлена тим, що охороні інтелектуальної власності і розвиткові винахідницької активності належить провідна роль у технологічному оновленні економіки України. Водночас у цій сфері накопичилось чимало проблем, що потребують розв'язання.

Великий внесок у розвиток теоретичних та практичних питань щодо захисту прав авторів винаходів та корисних моделей здійснили такі науковці, як Ковальов В. В., Ковальова А. І., Привалова В. П., Суторміна В. Н., Бочарова В. В., Шеремет А. Д., Негашева Є. В., Бланк І. А., Є. Данилова, Л. Лігоненко, Г. Ковальчук, Л. Песин, Мамиофа І.Є., Підопригори О.А., Підопригори О.О., Райгородського Н.А. та ін.  Проте, хоча й досить багато напрацювань із зазначеної тематики ще не сформовано єдиної теоретичної бази, яка б охоплювала увесь комплекс питань захисту прав авторів винаходів та корисних моделей.

Метою курсової роботи є розкрити основні аспекти правової охорони винаходів і корисних моделей в Україні.

Для досягнення поставленої мети потрібно виконати ряд завдань, а саме:

-         Розкрити сутність патенту та деклараційного патенту;

-         Вказати вимоги щодо надання правової охорони винаходу та корисній моделі;

-         Розкрити порядок подання і зміст заявки на винахід та корисні моделі;

-         Проаналізувати сутність експертизи заявки на винахід та корисну модель.

Об'єктом курсової роботи є система правової охорони прав на винаходи і корисні моделі.

Предметом дослідження є правові відносини, що виникають у процесі надання правової охорони винаходу і корисній моделі; основні аспекти процедури подання та експертизи заявки на винахід (корисну модель).

 

заказать курсовые, заказать курсовую, заказать диплом, заказать реферат, заказать контрольную, заказать дипломную, заказать курсовую работу, заказать дипломную работу, заказать контрольную работу, курсовая на заказ, диплом на заказ, дипломная работа на заказ,  реферат на заказ, контрольная работа на заказ, дипломную работу на заказ, дипломная на заказ, решение контрольных работ, написание курсовых, написание рефератов, , написание контрольных работ, написание бизнес-планов, написание отчетов практики, написание шпаргалок, написание курсовых по экономике, написание рефератов, написание контрольных работ, решение задач на заказ, заказать курсовые, заказать дипломные, заказать реферат, решение примеров, решение задач по математике,  заказать дипломную работу, контрольная работа на заказ, решение контрольных, диплом на заказ, реферат на заказ, контрольная на заказ, курсовую заказать, курсовая на заказ, диплом заказать, заказать диплом, заказать реферат, заказать курсовую, заказать дипломную работу, курсовая, диплом,  заказатьконтрольную работу, дипломная работа на заказ,заказать курсовую, заказать дипломную, заказать реферат, заказатькурсовую работу, заказать контрольную, курсовая работа, контрольных, решение задач, дипломная работа, решение задачи, дипломные по психологии, контрольные работы, курсовые работы, дипломные работы, курсовая на заказ, реферат на заказ, дипломную работу на заказ, дипломная на заказ, решение контрольных работ , дипломная по экономике, курсовая по бухучету, дипломная по психологии, курсовая по праву, дипломная по праву, дипломная по экономике

 


 

База готовых работ: