logo (068) 202 57 83     (095) 710 36 67
help
Заявка
help
Viber
help
Skype
email_icon
E-mail
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Мы профессионально позаботимся о Вашей успешности 24 часа в сутки 7 дней в неделю

База даних Автосалону

Заказывай работу ТУТ

З М І С Т

Вступ......................................................... 2

Опис предметної області.................. 3

Структура бази даних......................... 6

Розробка інтерфейсної частини... 10

Розробка алгоритмів області даних. 13

Розробка звітної інформації........... 16

Інформація для користувача......... 18

Висновки............................................ 20

Література......................................... 21

Вступ

Функціонування будь-якої системи управління пов’язане з циркуляцією в ній інформації. Будь-який процес управління - перш за все, інформаційний процес, який передбачає виконання функцій збору, передачі, обробки, аналізу інформації та прийняття відповідних рішень. Забезпечення якісного інформаційного обслуговування користувачів шляхом видачі вірогідної, своєчасної та достатньої для прийняття управлінських рішень інформації у формі, яка є зручною для використання, є основним призначенням інформаційного забезпечення.

Основна перевага автоматизації - це скорочення надмірності даних, що зберігаються, а отже, економія об'єму використовуваної пам'яті, зменшення витрат на багатократні операції оновлення надмірних копій і усунення можливості виникнення суперечностей через зберігання в різних місцях відомостей про один і той же об'єкт, збільшення міри достовірності інформації і збільшення швидкості обробки інформації; зайва кількість внутрішніх проміжних документів, різних журналів, тек, заявок і т.д., повторне внесення однієї і тієї ж інформації в різні проміжні документи. Також значно скорочує час автоматичний пошук інформації, який виробляється із спеціальних  екранних форм, в яких указуються параметри пошуку об'єкту.

Задача обліку продажу товарів займає провідне місце в системі обліку. Оскільки облік та контроль за продажем товарів є одним з найскладніших та трудомістких частин блоку обліку товарів та пов’язаний з обробкою великих обсягів облікової інформації та складними розрахунками, пропонується автоматизувати процес обліку продажу товарів з використанням ЕОМ.

Об’єктом дослідження даної роботи є інформаційні процесі на підприємстві, яке займається продажем автомобілів.

Мета даної роботи полягає в створенні комплексної системи автоматизації робочого місця менеджера з продажу автомобілів для компанії ТОВ «Автотранспортне підприємство».

База готовых работ: