logo (068) 202 57 83     (095) 710 36 67
help
Заявка
help
Viber
help
Skype
email_icon
E-mail
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Мы профессионально позаботимся о Вашей успешности 24 часа в сутки 7 дней в неделю

Бизнес-план парикмахерской

Заказывай работу ТУТ

Зміст

Розділ 1. Резюме. 3

Розділ 2. Характеристика підприємницької діяльності та її можливості 5

Розділ 3. Кон‘юнктура ринку. 5

Розділ 4. Маркетинг і збут. 9

Розділ 5. Управління і власність. 11

Розділ 6. План виробництва. 13

Розділ 7. Фінансовий план та стратегія його забезпечення. 17

Розділ 8. Оцінка можливих ризиків. 18

Список використаних джерел. 20

 

Вступ

На ринку послуг перукарський бізнес завжди був надійним і перспективним. Дійсно, стригтися треба всім і завжди, а тому попит на послуги салонів краси не убуває.

Відкриття перукарні ­- це бізнес, який приносить дохід у всі часи і має величезні можливості для варіативності і великі перспективи розвитку. Відкрити салон перукарню прибутково і в столиці, і на периферії. Різниця буде лише у первісних витратах.

Красу даного бізнесу в тому, що рентабельності може досягти абсолютно будь-яка перукарня, незалежно від місця розташування і цінової політики. Головне - правильно почати. Організацію та створення перукарні, як і реалізацію будь-якого іншого бізнес проекту, доцільно почати з бізнес плану.

Для того, щоб бізнес був рентабельним, розумно слідувати трьом радам. Перший - розуміти цілі та завдання. Другий - чітко розподіляти гроші і час. Третій - мати грамотний бізнес план салону перукарні. План допоможе визначити цілі, розподілити гроші і не втратити дорогоцінний час.

Пропонований бізнес план перукарні - приклад, на основі якого можна буде розробити план для створення мережі салонів, внісши необхідні аналітичні дані, провівши розрахунки, і зайнявши перспективну нішу для успішного бізнесу у сфері перукарських послуг.

Таким чином, основною мета нашого завдання -  є обґрунтування створення бізнес-плану для відкриття салону-перукарні у м. Києві та оцінка одержаних результатів.

База готовых работ: