logo (068) 202 57 83     (095) 710 36 67
help
Заявка
help
Viber
help
Skype
email_icon
E-mail
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Мы профессионально позаботимся о Вашей успешности 24 часа в сутки 7 дней в неделю

Бізнес план салону краси

Зміст

 

Резюме. 3

Види товарів / послуг. 5

Зростання збуту товарів послуг. 7

Конкуренція на ринках збуту. 11

План маркетингу. 12

План виробництва. 14

Організаційний план. 16

Правове забезпечення діяльності фірми. 24

Оцінка ринку і страхування. 27

Фінансовий план. 28

Стратегія фінансування. 31

Перелік використаної літератури. 33

 


 Резюме

Сучасний світ, що динамічно розвивається, відкриває нові перспективи для зростання деяких сфер економічної діяльності. Однією з таких сфер є сфера послуг. Розвиток цієї галузі обумовлено безліччю різних факторів. Це і поліпшення загального рівня життя населення і, як наслідок, появи коштів на оплату різних послуг, і збільшення темпів життя населення, брак часу на самообслуговування, і звичайно ж зростання потреби в кваліфікованих професійних послугах.

Найяскравішим представником сфери послуг є побутове обслуговування. Перше місце у виробництві та наданні побутових послуг займають підприємства, що надають перукарські послуги.

Потреба стригти волосся — найперша в справі догляду за зовнішністю. Тому перукарські послуги завжди будуть користуватися популярністю, особливо серед молоді, яка прагне до змін і експериментів з зачіскою, макіяжем.

Вважається, що власний салон краси — модна прерогатива ділових жінок. Дійсно, при наявності коштів та ділової хватки прекрасним дамам гріх не скористатися ідеєю створення подібного бізнесу. Він не тільки буде втіленням улюбленого хобі, але й - при вірному підході до справи - досить прибутковим вкладенням капіталу. Дуже часто керівники центрів краси - саме жінки.

Реалізація даного бізнес-плану можлива в будь-якому районі міста. Послуги салону краси розраховані на людей, які мають середній достаток і живуть в навколишніх будинках.

Концепція бізнес-плану передбачає, що салон краси буде працювати в шести основних напрямках, які за статистикою користуються великим попитом у клієнтів салонів краси:

- Перукарські послуги (майстри - універсали ) .

- Манікюр та педикюр (стандартний догляд; нарощування, корекція і дизайн).

- Догляд за шкірою тіла, в тому числі масажні процедури.

- Солярій (вертикальний, горизонтальний).

- Косметологічні послуги (догляд за шкірою обличчя, догляд за бровами і віями, епіляція, макіяж, пілінг, чистка обличчя).

- Продаж професійних засобів для догляду за волоссям, обличчям і тілом.

З метою зниження ризику низькоякісного обслуговування клієнтів та зменшення витрат на заробітну плату передбачається застосування апаратних методик.

Реалізація інвестиційного етапу (отримання дозвільних документів, ремонт і перепланування приміщення, закупівля торгового, технічного та рекламного обладнання, закупівля витратних засобів і матеріалів) запланована на період з квітня по червень 2014 року. Початок функціонування салону краси передбачається в липні 2014 р.

Мета бізнесу — отримання прибутку від основної діяльності. Діяльність як така являє собою надання перукарських і косметологічних послуг клієнтам, а також виконання манікюру і педикюру.

Основне завдання керівництва салону краси – ефективна організація роботи персоналу. Як і будь-яка інша організація, перукарня чи салон краси буде більш конкурентоспроможним на ринку послуг при наявності висококваліфікованого персоналу. Як результат – підвищення продуктивності праці, збільшення загальної ефективності організації.

 

 

заказать курсовые, заказать курсовую, заказать диплом, заказать реферат, заказать контрольную, заказать дипломную, заказать курсовую работу, заказать дипломную работу, заказать контрольную работу, курсовая на заказ, диплом на заказ, дипломная работа на заказ,  реферат на заказ, контрольная работа на заказ, дипломную работу на заказ, дипломная на заказ, решение контрольных работ, написание курсовых, написание рефератов, , написание контрольных работ, написание бизнес-планов, написание отчетов практики, написание шпаргалок, написание курсовых по экономике, написание рефератов, написание контрольных работ, решение задач на заказ, заказать курсовые, заказать дипломные, заказать реферат, решение примеров, решение задач по математике,  заказать дипломную работу, контрольная работа на заказ, решение контрольных, диплом на заказ, реферат на заказ, контрольная на заказ, курсовую заказать, курсовая на заказ, диплом заказать, заказать диплом, заказать реферат, заказать курсовую, заказать дипломную работу, курсовая, диплом,  заказатьконтрольную работу, дипломная работа на заказ,заказать курсовую, заказать дипломную, заказать реферат, заказатькурсовую работу, заказать контрольную, курсовая работа, контрольных, решение задач, дипломная работа, решение задачи, дипломные по психологии, контрольные работы, курсовые работы, дипломные работы, курсовая на заказ, реферат на заказ, дипломную работу на заказ, дипломная на заказ, решение контрольных работ , дипломная по экономике, курсовая по бухучету, дипломная по психологии, курсовая по праву, дипломная по праву, дипломная по экономике

 

База готовых работ: