logo (068) 202 57 83     (095) 710 36 67
help
Заявка
help
Viber
help
Skype
email_icon
E-mail
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Мы профессионально позаботимся о Вашей успешности 24 часа в сутки 7 дней в неделю

Бізнес-план: створення кондитерської лавки

ЗМІСТ

Резюме……………………………………………………………………………3

  1. Опис галузі………………………………………………………………..5
  1. Опис продукції……………………………………………………………11
  1. Маркетинг-план…………………………………………………………..15
  1. Виробничий план…………………………………………………………20
  1. Організаційний план……………………………………………………..22
  1. Фінансовий план………………………………………………………….26
  1. Оцінка ризиків……………………………………………………………31

Висновки…………………………………………………………………………33

Перелік літератури………………………………………………………………34

Резюме

Булочна-кондитерська  СONFISERIE D’AMI створюється з метою організації і розвитку цивілізованої торгівлі хлібобулочними виробами, а також з метою швидкого і якісного обслуговування відвідувачів, з максимальною увагою до нього і пропозицією найбільш якісних виробів, які нічим не відрізняються від випічки домашнього приготування. Усі булочні вироби готуються тільки з натуральних продуктів. Булочна - це не лише 2-3 види хліба, але і різноманітність асортименту, його оригінальність і завжди свіжість. Для багатьох охочих у булочній потрібне міні-кафе, де покупець може з апетитом випити чашку гарячої ароматної кави з круасаном, або чаю з тістечком чи з соом - на його смак.

У буденні дні основними відвідувачами СONFISERIE D’AMI будуть так звані «білі комірці». Поруч знаходиться велика кількість банків та офісів, співробітники яких будуть заходити на каву. У вихідні дні наша булочна добре підходить для відпочинку усією сім'єю. Затишний інтер'єр, привітний персонал і дуже смачна здоба створять прекрасну атмосферу, і відвідати наш заклад захочеться знову.

Наш заклад – це невелика булочна-кондитерська. Це має бути маленьке, затишне місце, в якому кожен почуватиметься як вдома, зроблена за зразком французьких boulangerie. Невеличкий цех з виробництва власних виробів: булочок, тістечок, тортів, та приміщення з декількома столиками для гостей. Інтер’єр має бути у французьку стилі, тихий затишний.

Сировинну базу будуть забезпечити найкращі підприємства-постачальники, які знаходяться в Київській області, що дає можливість використати натуральну сировину високої якості.

В нашому закладі  повинен бути наступний асортимент:

а) від 10 до 20 різних сортів хліба;

б) від 30 до 40 найменувань булочок, пиріжків, тістечок;

в) торти і печива;

Асортимент можна доповнити елітними сортами кави і чаю, а також джемів і варення.

Передбачуваний об'єм інвестицій або первинний капітал складає 500000 грн., 150000 з яких - статутний фонд, 350000 грн. планується узяти у банку під 25% річних на рік.

Прогнозований попит на продукцію може бути виражений в середній кількості жителів міста, а також в добовій нормі споживання людина хлібобулочних виробів.

Конкурентоспроможність фірми забезпечується низькими внутрішньовиробничими витратами, виготовленням продукції високої якості, високим рівнем обслуговування клієнтів і порівняно невисокими ціна на продукцію.

Період окупності (РР) пропонованого до реалізації проекту складає 5 місяців, рентабельність 23%.

 

заказать курсовые, заказать курсовую, заказать диплом, заказать реферат, заказать контрольную, заказать дипломную, заказать курсовую работу, заказать дипломную работу, заказать контрольную работу, курсовая на заказ, диплом на заказ, дипломная работа на заказ,  реферат на заказ, контрольная работа на заказ, дипломную работу на заказ, дипломная на заказ, решение контрольных работ, написание курсовых, написание рефератов, , написание контрольных работ, написание бизнес-планов, написание отчетов практики, написание шпаргалок

написание курсовых, написание рефератов, написание контрольных работ, решение задач на заказ, заказать курсовые, заказать дипломные, заказать реферат, решение примеров, решение задач по математике,  заказать дипломную работу, контрольная работа на заказ, решение контрольных,  диплом на заказ, реферат на заказ, контрольная на заказ, курсовую заказать, курсовая на заказ, диплом заказать, заказать диплом, заказать реферат, заказать курсовую, заказать дипломную работу, курсовая, диплом,  заказать контрольную работу, дипломная работа на заказ, заказать курсовую, заказать дипломную, заказать реферат, заказать курсовую работу, заказать контрольную, курсовая работа, контрольных, решение задач, дипломная работа, решение задачи, дипломные, контрольные работы, курсовые работы, дипломные работы, курсовая на заказ, реферат на заказ, дипломную работу на заказ, дипломная на заказ, решение контрольных работ

База готовых работ: