logo (068) 202 57 83     (095) 710 36 67
help
Заявка
help
Viber
help
Skype
email_icon
E-mail
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Мы профессионально позаботимся о Вашей успешности 24 часа в сутки 7 дней в неделю

Бізнес-план створення підприємства -"Дім меблів"

Заказывай работу ТУТ

ЗМІСТ

Бізнес - план створення підприємства. 3

1.1. Резюме. 3

1.2. Суть проекту. 4

1.3. Аналіз ринку діяльності підприємства. 7

1.4. Виробничий план. 17

1.5. Організаційний план. 19

1.6. Фінансовий план. 21

Висновки. 24

Список використаних джерел. 25

Бізнес - план створення підприємства

1.1. Резюме

В даній роботі розглядаються організаційно-фінансові аспекти створення нового підприємства – приватного підприємства «Дом меблів», яке планує займатися виробництвом і продажем меблів.

Виробництво меблів на сьогоднішній день є перспективною і прибутковою справою. Перспективність і прибутковість виробництва меблів пояснюється великою кількістю потенційних покупців.

ПП «Дом меблів» - підприємство, що проводить різну продукцію для зручності і комфорту населення міста Євпаторії і прилеглих районів, таку як: побутові і офісні меблі, а також меблі для суспільних установ. Продукція випускається з натурального деревного масиву, деревноволокнистих і деревностружкових плит, пластика і інших високоякісних матеріалів. Продукція фірми орієнтована на різні верстви населення,  учбові установи, фірми, дитячі сади і на приватних осіб.

Передбачається здійснити розгортання бізнесу-проекту протягом 2 роки, (у тому числі 2 місяці – підготовча стадія) із середньорічною чисельністю персоналу 13 чоловік. Необхідна площа – 500 м2. Планується оренда приміщення.
Фінансові ресурси, необхідні для здійснення проекту.

Сукупна вартість проекту складає 140000  грн, з яких 90000 грн - позикові кошти.

Термін окупності проекту, розрахований шляхом визначення чистої поточної вартості наростаючим підсумком, становить 16 місяців. При розрахунках була використана прогнозована реальна ставка відсотка по кредитах – 15% річних.
Прогнозовані фінансові результати. Чистий прибуток за 2 роки складе 78288 тис. грн. (19213 доларів США за курсом 8,0 грн. За 1 долар), при цьому середня рентабельність активів складе 83,42%.

Форма власності підприємства: Приватне підприємство.

1.2. Суть проекту

Найменування підприємства: ПП «ДОМ МЕБЛІВ»

Дата створення: 01.01.2011

Адреса: м. Євпаторія вул.. Радянська 45

Сфера діяльності та галузева приналежність: виробництво меблів.

Форма власності підприємства: Приватне підприємство.

ПП «ДОМ МЕБЛІВ» - підприємство плануюче випуск наступних видів меблів: побутових і офісних меблів, а також меблів для суспільних установ.

Продукція, випуск ПП «ДОМ МЕБЛІВ»  зберігається і транспортується в спеціальному пакувальному папері, який оберігає товар від негативної дії зовнішніх чинників.

Також планується надання гарантії на нашу продукцію:

−  ергономічні крісла – 6 місяців;

−  дитячі ліжечка - 6 місяців;

−  комп'ютерні столики - 12 місяців;

−  дивани - 12 місяців.

Оскільки наша фірма ще не вийшла на ринок, то при створенні необхідного  резерву по гарантійному обслуговуванню ми спиратимемося на те, який резерв по гарантійному обслуговуванню у наших конкурентів.

Для здійснення своєї діяльності ПП «ДОМ МЕБЛІВ»  планує придбати цех, площею 500 м2, за 50 тисяч гривень. Для підготовки  цеху до виробничої діяльності необхідно зробити ремонт. Попередня вартість ремонту 20 тисяч гривень. Під магазин ПП «ДОМ МЕБЛІВ»  бере в оренду приміщення площею 50 м2. Вартість оренди торгової площі складають 3 тисячі гривень в місяць.

Для виробництва планується придбання нового устаткування

ПП «ДОМ МЕБЛІВ» - підприємство плануюче випуск наступних видів меблів: побутових і офісних меблів, а також меблів для суспільних установ. Продукція випускається з натурального деревного масиву, деревноволокнистих і деревностружкових плит, пластика і інших високоякісних матеріалів. Продукція фірми орієнтована на різні верстви населення,  учбові установи, фірми, дитячі сади і на приватних осіб.

До сучасних меблів пред'являються функціональні, конструктивні, техніко-економічні і естетичні вимоги.

Функціональні вимоги передбачають проектування і виготовлення меблів, які по всій номенклатурі, формі, розмірам, ступені забезпечення необхідними зручностями, взаємозв'язки виробів загалом, ансамблі задовольняла б сучасним потребам людину. Конструкція дитячих меблів повинна сприяти фізичному, розумовому і естетичному розвитку дитини, бути легкою, простій формою, локальній за кольором. Меблі учбових закладів повинні забезпечувати найсприятливіші умови для проведення теоретичних і практичних занять, сприяти ефективності навчання. Наприклад, у учня повинен бути свій  зручний стілець, який підходить до столу, а не дерев'яна лавка до столу, під яким не можна «покласти ногу на ногу». Для зручності користування персональним комп'ютером потрібні комфортабельні меблі. Наприклад, ергономічні крісла повинні бути з ортопедичними властивостями і зручністю користування.

Естетичні вимоги пред'являються до меблів для досягнення гармонійного поєднання в ній красивих, зручних, доцільних, простих і лаконічних форм. Естетичність меблів і її сучасність визначається функціональною досконалістю, єдністю форми, конструкції, матеріалу і технології і залежить від обробки, яка забезпечує цілісність сприйняття форми, її гармонійність.

ПП «ДОМ МЕБЛІВ» розробляє свою продукцію по декількох напрямах, тобто, формує бізнес-портфель. Хорошим вважається той бізнес–портфель, який оптимальним чином пристосовує сильні і слабі сторони підприємства до можливостей середовища. В таблиці 1.1 запропонований бізнес-портфель ПП «ДОМ МЕБЛІВ».

 

Таким чином в даній ситуації найвигіднішим напрямом вкладення інвестиції, якщо такі будуть в майбутньому (на даному етапі вони не плануються) є венчурний портфель, але також привабливим напрямом є і стабільний портфель, оскільки даний сегмент ринку нам добре знайомий і дана продукція користується попитом у населення.

Продукція, випуск ПП «ДІМ МЕБЛІВ»  зберігається і транспортується в спеціальному пакувальному папері, який оберігає товар від негативної дії зовнішніх чинників.

Також планується надання гарантії на нашу продукцію:

−  ергономічні крісла – 6 місяців;

−  дитячі ліжечка - 6 місяців;

−  комп'ютерні столики - 12 місяців;

−  дивани - 12 місяців.

Оскільки ПП «ДІМ МЕБЛІВ» ще не вийшло на ринок, то при створенні необхідного  резерву по гарантійному обслуговуванню ми спиратимемося на те, який резерв по гарантійному обслуговуванню у наших конкурентів.

Для аналізу життєвого циклу товару необхідно оцінити можливості і тактичні цілі підприємства на кожному етапі життєвого циклу товару. «Товари лідери» у нас є комп'ютерні столики і ергономічні крісла. «Тактичними товарами» є дитячі ліжечка, оскільки вони доповнюють тій, що є асортимент продукції підприємства, щоб споживачі не зверталися за бракуючими виробами до конкурентів. «Товарами-локомотивами» є дивани і парти, оскільки обумовлюють можливість реалізації товарів підприємства, тим самим, збільшуючи масу прибутку і затверджуючи фірмову марку.

База готовых работ: