logo (068) 202 57 83     (095) 710 36 67
help
Заявка
help
Viber
help
Skype
email_icon
E-mail
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Мы профессионально позаботимся о Вашей успешности 24 часа в сутки 7 дней в неделю

Бізнес-план: вирощування гарбузів та гарбузового насіння на крапельному зрощенні.

ЗМІСТ

Резюме………………………………………………………………………….3

1. Характеристика  підприємства…………………………………………….4

2. Організаційна структура  підприємства…………………………………..5

3. Опис продукції……………………………………………………………...7

4. Калькуляція собівартості продукції……………………………………....11

5. Розрахунок техніко-економічних показників…………………………....18

Додатки………………………………………………………………………..23

Резюме

Назва проекту: вирощування гарбузів та гарбузового насіння на крапельному зрощенні.

Залучені до  проекту: ТОВ “Арго ЛТД”, ФГ “Світанок”, ВАТ “Аптека №1” та обласна лікарня, торгівельні мережі ринків та супермаркетів, власне споживання.

Мета проекту: збільшення прибутку завдяки вводу новітніх технологій вирощуванню баштанних культур (гарбузів) на крапельному зрошенні.

Доцільність проекту:досягнення  вищого рівня  дохідності та розширення   

вільної  ніші на ринку збуту регіону.

Ринкові можливості: розширення ринку реалізації  гарбузових культур у регіоні як для споживання населенням так і для промислової переробки.

Новостворене підприємство Фермерське господарство “Обрій” , яке планує  вирощувати гарбузові культури у відкритому ґрунті, здатне забезпечити високоефективну діяльність. Така впевненість ґрунтується на:

ü базі сприятливих кліматичних умов та можливості зрошення посівних площ;

ü тісній співпраці з постачальниками матеріально-технічних ресурсів та покупцями сільгосппродукції.

Цей бізнес – план розроблений для пошуку короткострокового кредиту у сумі 58 880,25 грн. кошти котрі потрібні господарству для придбання системи крапельного зрошення.

 

заказать курсовые, заказать курсовую, заказать диплом, заказать реферат, заказать контрольную, заказать дипломную, заказать курсовую работу, заказать дипломную работу, заказать контрольную работу, курсовая на заказ, диплом на заказ, дипломная работа на заказ,  реферат на заказ, контрольная работа на заказ, дипломную работу на заказ, дипломная на заказ, решение контрольных работ, написание курсовых, написание рефератов, , написание контрольных работ, написание бизнес-планов, написание отчетов практики, написание шпаргалок

написание курсовых, написание рефератов, написание контрольных работ, решение задач на заказ, заказать курсовые, заказать дипломные, заказать реферат, решение примеров, решение задач по математике,  заказать дипломную работу, контрольная работа на заказ, решение контрольных,  диплом на заказ, реферат на заказ, контрольная на заказ, курсовую заказать, курсовая на заказ, диплом заказать, заказать диплом, заказать реферат, заказать курсовую, заказать дипломную работу, курсовая, диплом,  заказать контрольную работу, дипломная работа на заказ, заказать курсовую, заказать дипломную, заказать реферат, заказать курсовую работу, заказать контрольную, курсовая работа, контрольных, решение задач, дипломная работа, решение задачи, дипломные, контрольные работы, курсовые работы, дипломные работы, курсовая на заказ, реферат на заказ, дипломную работу на заказ, дипломная на заказ, решение контрольных работ

База готовых работ: