logo (068) 202 57 83     (095) 710 36 67
help
Заявка
help
Viber
help
Skype
email_icon
E-mail
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Мы профессионально позаботимся о Вашей успешности 24 часа в сутки 7 дней в неделю

Естетика кіно - реферат


Зміст

Вступ. 3

1. Поняття кіномистецтва. 4

2. Естетика кіно. 8

Висновки. 14

Список використаних джерел. 15

Вступ

Серед усіх форм масової комунікації та мистецтва кіно займає унікальне положення в суспільстві. Кіно, мабуть, найбільш активно бере участь у соціалізації індивідів, їх об'єднання, при цьому будучи індустрією, яка повинна окупатися, функціонуючи подібно незалежної "Речі-в-собі", не обтяжуючи суспільство матеріальної залежністю, задовольняючись виконанням "Соціального замовлення".

Лише кіно здатне охоплювати практично всі сфери суспільної свідомості. Його сфера - пізнання світу шляхом занурення в складні структури архетипів і явищ, їх емоційне дослідження "зсередини". Упорядковуючи і виносячи в сферу суспільної свідомості, "усвідомлюючи" індивідуальні та соціальні міфи, кіно переосмислює їх у дусі кожного нового десятиліття, для історії кіномистецтва є цілою епохою.

Як соціальний інститут кіно формує глядача і через це впливає на суспільство, сприяючи розширенню свідомості; в свою чергу суспільство, змінене кінематографом, стає більш досвідченим в сфері кінематографа та вимагає від кіно нових досягнень, як технічних, так і творчих. Інакше кажучи, між суспільством і народженим їм кіно існує постійній і амбівалентній зв'язок. Кінематограф, як і всяке явище, пов'язане з людський життєдіяльністю, є складовою частиною суспільства, його продуктом і способом самовираження.

У сучасному світі кінематограф займає все більший сегмент в досугових практиках, у всьому світі знімають все більше фільмів.

Кінематограф здатний не тільки відображати норми і цінності суспільства, але й впливати на їх формування. Кіно в сучасному світі являє собою комунікативний акт і, як будь-який вид комунікації, повинен бути досліджений, зрозумілий.

Таким чином, об'єктом нашого дослідження є кінематограф.

Предметом же - естетика кінематографа як специфічного виду соціального взаємодії.

 

 

Дипломные работы на заказ, Заказ дипломной работы, Диплом на заказ, Заказать дипломную работу, Заказать реферат недорого, Заказать курсовую работу, Выполнение авторских научных работ, заказать контрольную работу, решение задач, заказать реферат, Выполнение контрольных работ, Написание дипломных работ недорого, Написание контрольных работ , Написание курсовых работ, написание курсовой работы,  написание дипломных работ на заказ, Заказать дипломную работу по экономике, написание курсовых, написание рефератов, написание контрольных работ, решение задач на заказ, заказать курсовые, заказать дипломные, заказать реферат, решение примеров, решение задач по математике,  заказать дипломную работу, контрольная работа на заказ, решение контрольных,

заказать отчет по практике недорого, решение задач по математике, решение задач по экономике, заказать бизнес-план, написание контрольных по праву, выполнение курсовых работ, Заказать курсовую работу по экономике,  заказать базу данных, заказать написание программы, Дипломные работы на заказ, Заказ дипломной работы, Диплом на заказ, Заказать дипломную работу, Заказать реферат недорого, Заказать курсовую работу, Выполнение авторских научных работ, заказать контрольную работу, решение задач, заказать реферат

База готовых работ: