logo (068) 202 57 83     (095) 710 36 67
help
Заявка
help
Viber
help
Skype
email_icon
E-mail
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Мы профессионально позаботимся о Вашей успешности 24 часа в сутки 7 дней в неделю

Філософське розуміння смерті - реферат

Зміст

Вступ...............................................................................................................3

1. Філософський підхід у вивченні феномена смерті................................4

2. Філософське розуміння значення смерті................................................6

3. Філософія онтологічної ролі смерті......................................................10

4. Сучасні підходи до філософії смерті.....................................................12

Висновок......................................................................................................16

Список використаних джерел та літератури............................................17

Вступ

Феномен смерті – традиційний предмет дослідження філософської антропології, який відноситься до сутнісних понять людської кінечності. Багато в чому він визначає налаштування антропологічної значимості в умовах як класичної, так і некласичної філософської науки.

Основна проблема, пов'язана з концептуалізацією феномена смерті, полягає у його особливому розміщенні, який можна охарактеризувати як екзистенційно-значущий для будь-якого людського існування. Цей факт вимагає залучення й інтеграції різних дискурсів і дисциплінарних підходів, завданнями яких постає подолання відчуження феномена смерті і сприйняття його як предмета філософської концептуалізації.

Історія філософії перетворює феномен смерті в найбільший культурно-практичний і теоретико-методологічний аспект, який потребує впорядкування і концептуалізації, що посилює актуальність і своєчасність дослідження. Потреба у вивченні даної проблеми продиктована тим, що вона не відноситься до феномена буденного буття, але переживається у пограничних ситуаціях, представляючи екстримальний досвід, а тому є одиничною, неповторною і унікальною. Унікальність цього феномена ускладнює всі спроби піддати його концептуалізації і одночасно вимагає активізації проблеми смерті в історії філософії [3, 29].

Феномен смерті не можливий без акта філософської рефлексії. У свою чергу, рефлексія постає крайньою межею відкриття смерті. Проблема рефлексії щодо феномена смерті та логіки її трансформації висвітлена в працях західних дослідників Ф. Арієса, Р. Генона, М. Еліаде, Дж. Кембелла, Х. Ортеги-і-Гассета, Ле Февра, а також у працях українських та російських дослідників Т. Аболіної, О.Алєксандрової, Г.Аляєва, П.Гайденко, А.Гагаріна, А. Гуревича, О.Дугіна, О.Лосєва, В.Кебуладзе, О.Кундеревич,В.Ларіонової, В. Сіверса, О. Шинкаренко та ін.

 

заказать курсовые, заказать курсовую, заказать диплом, заказать реферат, заказать контрольную, заказать дипломную, заказать курсовую работу, заказать дипломную работу, заказать контрольную работу, курсовая на заказ, диплом на заказ, дипломная работа на заказ,  реферат на заказ, контрольная работа на заказ, дипломную работу на заказ, дипломная на заказ, решение контрольных работ, написание курсовых, написание рефератов, , написание контрольных работ, написание бизнес-планов, написание отчетов практики, написание шпаргалок, написание курсовых по экономике, написание рефератов, написание контрольных работ, решение задач на заказ, заказать курсовые, заказать дипломные, заказать реферат, решение примеров, решение задач по математике,  заказать дипломную работу, контрольная работа на заказ, решение контрольных, диплом на заказ, реферат на заказ, контрольная на заказ, курсовую заказать, курсовая на заказ, диплом заказать, заказать диплом, заказать реферат, заказать курсовую, заказать дипломную работу, курсовая, диплом,  заказатьконтрольную работу, дипломная работа на заказ,заказать курсовую, заказать дипломную, заказать реферат, заказатькурсовую работу, заказать контрольную, курсовая работа, контрольных, решение задач, дипломная работа, решение задачи, дипломные по психологии, контрольные работы, курсовые работы, дипломные работы, курсовая на заказ, реферат на заказ, дипломную работу на заказ, дипломная на заказ, решение контрольных работ , дипломная по экономике, курсовая по бухучету, дипломная по психологии

 

База готовых работ: