logo (068) 202 57 83     (095) 710 36 67
help
Заявка
help
Viber
help
Skype
email_icon
E-mail
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Мы профессионально позаботимся о Вашей успешности 24 часа в сутки 7 дней в неделю

Держдепартамент США та його функції - курсова робота

План

Вступ                                                                                                       3

1. Історія створення держдепартаменту США                                               7

2. Обов’язки та відповідальність                                                           23

3. Структура держдепартаменту США                                                 27

4. Реорганізаційні зміни держдепартаменту та держсекретаря          35

5. Підходи до управління зовнішньополітичним механізмом

в постбіполярний період                                                                        44

Висновки                                                                                                 56

Список літератури                                                                                  58

Додатки                                                                                                   62


 

Вступ

Актуальність дослідження. Безперечним фактом є те, що США є головним гравцем у сучасній системі міжнародних відносин і тому найменші зміни в теоретичних підходах і практичній реалізації американської зовнішньої політики значно впливають на стабільність і передбачуваність більшості міжнародних процесів. Україна на міжнародній арені, прагнучи відігравати значну роль у регіональних та глобальних політичних і економічних процесах, повинна оптимально враховувати та використовувати на свою користь найменші зміни світової політики, Українсько-американські міждержавні відносини вже вийшли на рівень стратегічного партнерства, що знайшло своє закріплення у відповідних документах.

Сьогодні важливо визначити, як поєднуються декларації докорінної зміни принципів реалізації американської зовнішньої політики з об’єктивними національними інтересами Сполучених Штатів, яким чином ці зміни вплинуть на європейські міжнародні відносини та європейську систему безпеки в цілому та на українсько-американські відносини зокрема, особливого значення набуває для України проголошення «перезавантаження» американсько-російських відносин та вплив цього процесу на трикутник США-Росія-Україна і чи не буде здійснено «перезавантаження» за рахунок зниження інтенсивності подальшого наповнення українсько-американського партнерства реальним змістом.

Розгляд тенденцій функціонування зовнішньополітичного механізму США як однієї з найсуттєвіших сторін процесу формування і реалізації американської зовнішньої політики на сучасному етапі об’єктивно викликає увагу до визначення місця, ролі, а також ваги у зовнішньополітичному процесі держдепартаменту і держсекретаря США. Це пояснюється кількома чинниками, зокрема значними реорганізаційними і персональними трансформаціями, яким було піддано під впливом значних світових змін періоду 1990-х та початку 2000-х років американський зовнішньополітичний механізм. Щодо держдепартаменту і, відповідно, держсекретаря, наприклад, то їх впливи в цьому плані помітно зросли як з урахуванням нових глобальних завдань зовнішньополітичних відомств США, серед яких, зокрема, забезпечення економічного лідерства Сполучених Штатів, підтримка молодих демократій, боротьба з тероризмом, так і тенденції до пошуку нових схем функціонування американського зовнішньополітичного механізму для надання йому більшої ефективності в постбіполярних умовах.

Виникають, однак, питання щодо сутності новітніх підходів керівництва США до зовнішньополітичного механізму, з’ясування особливостей процесу формування і реалізації сучасної американської зовнішньої політики з визначенням характеру впливів у цьому процесі такої провідної зовнішньополітичної структури, як Держдепартамент і такої посадової особи, як Держсекретар. Ці питання не знайшли досі скільки-небудь суттєвого наукового осмислення у вітчизняній американістиці, що пояснює особливу актуальність їх розгляду з погляду на потреби української політичної науки і зовнішньополітичної практики.

Все вище наведене переконливо свідчить про актуальність обраної теми дослідження. Саме тому метою роботи є аналіз тенденцій функціонування зовнішньополітичного механізму США через діяльність держдепартаменту країни.

У відповідності з метою роботи перед нами стоять такі завдання:

1. Вивчити історію створення держдепартаменту США.

2. Визначити обов’язки та відповідальність.

3. Дослідити структуру держдепартаменту США.

4. Проаналізувати реорганізаційні зміни держдепартаменту та держсекретаря.

5. Окреслити підходи до управління зовнішньополітичним механізмом в постбіполярний період

Об’єктом дослідження є аналіз тенденцій функціонування зовнішньополітичного механізму США. Предметом - діяльність держдепартаменту США.

 

 

Дипломные работы на заказ, Заказ дипломной работы, Диплом на заказ, Заказать дипломную работу, Заказать реферат недорого, Заказать курсовую работу, Выполнение авторских научных работ, заказать контрольную работу, решение задач, заказать реферат, Выполнение контрольных работ, Написание дипломных работ недорого, Написание контрольных работ , Написание курсовых работ, написание курсовой работы,  написание дипломных работ на заказ, Заказать дипломную работу по экономике, написание курсовых, написание рефератов, написание контрольных работ, решение задач на заказ, заказать курсовые, заказать дипломные, заказать реферат, решение примеров, решение задач по математике,  заказать дипломную работу, контрольная работа на заказ, решение контрольных, заказать отчет по практике недорого, решение задач по математике, решение задач по экономике, заказать бизнес-план, написание контрольных по праву, выполнение курсовых работ, Заказать курсовую работу по экономике,  заказать базу данных, заказать написание программы, Дипломные работы на заказ, Заказ дипломной работы, Диплом на заказ, Заказать дипломную работу, Заказать реферат недорого, Заказать курсовую работу, Выполнение авторских научных работ, заказать контрольную работу, решение задач, заказать реферат

 

База готовых работ: