logo (068) 202 57 83     (095) 710 36 67
help
Заявка
help
Viber
help
Skype
email_icon
E-mail
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Мы профессионально позаботимся о Вашей успешности 24 часа в сутки 7 дней в неделю

Гуманістично-реформаційні ідеї в духовній культурі України ХVІ – початку ХVІІ ст. - реферат

Зміст

Вступ                                                                                              3

1. Основні умови становлення української культури                           4

2. Особливості духовного життя в українських землях              6

3. Розвиток освіти, науки, книгодрукування, музика, театр,

архітектура, живопис                                                                    9

Висновки                                                                                        15

Список літератури                                                                         16

 

Вступ

З кінця ХV ст. до України докочуються нові світоглядно-естетичні віяння, які у ХVІ – першій половині ХVІІ ст. вилилися у поширенні на західноукраїнських землях культури Ренесансу або Відродження, що являла собою перехідний етап від Середньовіччя до Нового часу. Філософська і релігійна культура середини ХV – початку ХVІІ ст. є однією з найцікавіших і малодосліджених тем в історії духовного розвитку України.

Своєрідність Ренесансу в Україні полягає і в тому, що своєї вершини він досягає в період кризи західного гуманізму, панування контрреформації, національних і релігійних воєн, в одній з яких український народ виборював своє право на існування. Зазнавши свіжого подиху європейського Ренесансу, українська культура розвивалася своїм шляхом, трансформуючись у культуру національного відродження, що стала основою державного відродження за доби Б. Хмельницького та І. Мазепи.

Саме у цей період було закладено основи для становлення вітчизняної ранньоновітньої думки в її різних виявах – раціоналістичному і містичному, для виникнення професійної філософії; сформувалися ренесансно-гуманістичні й реформаційні ідеї, які в подальшому функціонували і розвивалися в межах культури українського бароко. Є необхідність иокремити в такому творчо насиченому і різноспрямованому у своїх духовних пошуках періоді гуманістично-реформаційний феномен з огляду на розширення і поглиблення знань про цю недостатньо досліджену епоху, без осмислення якої неможливо зрозуміти суть подальших духовно-культурних і релігійних процесів в Україні.

 

Все вище наведене переконливо свідчить про актуальність обраної теми для дослідження. Метою нашої роботи є вивчення значення гуманістично-реформаційні ідеї в духовній культурі України ХVІ – початку ХVІІ ст.

 

 

 

заказать курсовые, заказать курсовую, заказать диплом, заказать реферат, заказать контрольную, заказать дипломную, заказать курсовую работу, заказать дипломную работу, заказать контрольную работу, курсовая на заказ, диплом на заказ, дипломная работа на заказ,  реферат на заказ, контрольная работа на заказ, дипломную работу на заказ, дипломная на заказ, решение контрольных работ, написание курсовых, написание рефератов,  написание контрольных работ, написание бизнес-планов, написание отчетов практики, написание шпаргалок, написание курсовых по экономике, написание рефератов, написание контрольных работ, решение задач на заказ, заказать курсовые, заказать дипломные, заказать реферат, решение примеров, решение задач по математике, заказать дипломную работу, контрольная работа на заказ, решение контрольных, диплом на заказ, реферат на заказ, контрольная на заказ, курсовую заказать, курсовая на заказ, диплом заказать, заказать диплом, заказать реферат, заказать курсовую, заказать дипломную работу, курсовая, диплом, заказатьконтрольную работу, дипломная работа на заказ,заказать курсовую, заказать дипломную, заказать реферат, заказатькурсовую работу, заказать контрольную, курсовая работа, контрольных, решение задач, дипломная работа, решение задачи, дипломные по психологии, контрольные работы, курсовые работы, дипломные работы, курсовая на заказ, реферат на заказ, дипломную работу на заказ, дипломная на заказ, решение контрольных работ , дипломная по экономике, курсовая по бухучету, дипломная по психологии, курсовая по праву, дипломная по праву, дипломная по экономике, написание курсовых по праву, написание рефератов по праву, написание контрольных работ по праву, решение задач по бухучету, заказать курсовые по праву, заказать дипломные по праву, заказать реферат по праву, решение примеров по праву, решение задач по праву,  заказать курсовую по психологии, заказать дипломную по психологии, заказать реферат по психологии, заказать контрольную по психологии, заказать дипломную по бухучету, заказать курсовую работу по психологии

 

 

База готовых работ: