logo (068) 202 57 83     (095) 710 36 67
help
Заявка
help
Viber
help
Skype
email_icon
E-mail
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Мы профессионально позаботимся о Вашей успешности 24 часа в сутки 7 дней в неделю

Ісламська революція - курсова робота

ЗМІСТ

 ВСТУП.. 2

Розділ І: Витоки Ісламської Революції 4

1.2. Передумови Ісламської Революції 6

1.3. Активна фаза Революції 8

1.4. Закінчення Революції та її наслідки. 12

Розділ ІІ: Позиція світового співтовариства щодо Ісламської Революції 17

2.1.Реакція США.. 17

2.2.Реакція СРСР. 18

2.3. Позиція Міжнародних організацій. 20

Розділ ІІІ: Наслідки Ісламської Революції для близькосхідного регіону. 23

ВИСНОВКИ.. 30

Список використаної літератури. 32


 

ВСТУП

Ісламська революція в Ірані під проводом Імама Хомейні поза всяких сумнівів є одним з найдивовижніших явищ останнього десятиліття двадцятого століття, яке мало широкий вплив на інтелектуальні та культурні течії, а також соціально- політичні перетворення регіону і всього світу.

Саме тому вона удостоїлася уваги і вивчення з боку іранських та неіранскіх експертів і фахівців. Безсумнівно, наслідки Ісламської революції і в майбутньому піддадуться дослідженням з боку вчених і дослідників. Протягом тридцяти років після революції в Ірані було написано безліч різних статей про Ісламської революції, і дослідниками було докладено багато зусилля для того, щоб всебічно проаналізувати її.

Проведена в Ірані Ісламська революція і політичний лад, який слідом за цим у лютому 1979 сформувався в цій країні, у багатьох відношеннях стали новими явищами в міжнародній політиці. Вперше в новітній історії світової політики революція сформувалася на релігійній основі і заявила про встановлення влади, заснованої на релігійних принципах і нормах і керованої духовною особою. Тому ця революція змогла не тільки створити новий напрям в теоріях про походження революцій, але й змусила багатьох державних діячів і вчених- політологів в усьому світі з тих самих пір і до сьогоднішнього дня стежити за тим, як буде втілюватися в життя цей новий підхід.

Сьогодні, через більш ніж 35 років після перемоги Ісламської Революції в Ірані, обводячи поглядом різні сфери здійсненої в цій країні діяльності, можна приступити до розгляду того, наскільки успішні або неуспішні були іранські державні діячі в досягненні цілей і сподівань, заявлених революцією.

Однією з найважливіших галузей діяльності Ісламської Республіки Іран в останні десятиліття була сфера зовнішньої політики. Мрією іранських революціонерів так само, як і багатьох інших революціонерів у різних країнах світу, було досягнення політичної незалежності і відхід від залежності від великих світових держав у рамках забезпечення національних інтересів країни. Ця мрія в перші роки після перемоги революції і в період "холодної війни" викристалізувалася у гасло " ні Схід, ні Захід " і проходження одним курсом з Рухом неприєднання.

Метою даної роботи є розгляд Ісламської революції та її наслідки.

Для досягнення мети в роботі вирішуються наступні завдання:

  1. Дослідити передумови Ісламської Революції;
  1. Охарактеризувати наслідки Революції;
  1. Визначити позицію світу до Ісламської Революції;
  1. Охарактеризувати наслідки Іслмської Революції для близькосхідного регіону і для Ірану вцілому.

З цією метою використовується ряд загальнонаукових методів діалектичного пізнання: методи аналізу і синтезу, індукції і дедукції, моделювання, абстрагування тощо.

У процесі розроблення проблеми використовувалися порівняльно – ретроспективний, формально – логічний, системного підходу, порівняльно – правовий та інші методи дослідження.

Структура курсової роботи визначена метою і завданнями дослідження та включає в себе вступ, три розділи, висновки та список використаних джерел.

 

заказать курсовые, заказать курсовую, заказать диплом, заказать реферат, заказать контрольную, заказать дипломную, заказать курсовую работу, заказать дипломную работу, заказать контрольную работу, курсовая на заказ, диплом на заказ, дипломная работа на заказ,  реферат на заказ, контрольная работа на заказ, дипломную работу на заказ, дипломная на заказ, решение контрольных работ, написание курсовых, написание рефератов,  написание контрольных работ, написание бизнес-планов, написание отчетов практики, написание шпаргалок, написание курсовых по экономике, написание рефератов, написание контрольных работ, решение задач на заказ, заказать курсовые, заказать дипломные, заказать реферат, решение примеров, решение задач по математике,  заказать дипломную работу, контрольная работа на заказ, решение контрольных, диплом на заказ, реферат на заказ, контрольная на заказ, курсовую заказать, курсовая на заказ, диплом заказать, заказать диплом, заказать реферат, заказать курсовую, заказать дипломную работу, курсовая, диплом,  заказатьконтрольную работу, дипломная работа на заказ,заказать курсовую, заказать дипломную, заказать реферат, заказатькурсовую работу, заказать контрольную, курсовая работа, контрольных, решение задач, дипломная работа, решение задачи, дипломные по психологии, контрольные работы, курсовые работы, дипломные работы, курсовая на заказ, реферат на заказ, дипломную работу на заказ, дипломная на заказ, решение контрольных работ , дипломная по экономике, курсовая по бухучету, дипломная по психологии, курсовая по праву, дипломная по праву, дипломная по экономике, написание курсовых по праву, написание рефератов по праву, написание контрольных работ по праву, решение задач по бухучету, заказать курсовые по праву, заказать дипломные по праву, заказать реферат по праву, решение примеров по праву, решение задач по праву,  заказать курсовую по психологии, заказать дипломную по психологии, заказать реферат по психологии, заказать контрольную по психологии, заказать дипломную по бухучету, заказать курсовую работу по психологии

База готовых работ: