logo (068) 202 57 83     (095) 710 36 67
help
Заявка
help
Viber
help
Skype
email_icon
E-mail
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Мы профессионально позаботимся о Вашей успешности 24 часа в сутки 7 дней в неделю

Запорізька Січ - курсова робота

ЗМІСТ

ВСТУП.. 2

РОЗДІЛ 1. Військово-адміністративний устрій Запорізької Січі 4

1.1.Правові засади козацького самоврядування. 4

1.2.  Особливості адміністративного устрою на Січі 8

РОЗДІЛ 2. Право і судочинство у Запорізкій Січі 15

2.1. Право Запорізької Січі 15

2.2.Принципи судочинства і судова діяльність в Запорізькій Січі 23

2.3 Розгляд справ у суді 27

ВИСНОВОК.. 30

СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ.. 32

ВСТУП

Говорячи про сучасний стан і перспективи розвитку досліджень про українське козацтво, мусимо відзначити, що ддя сучасної вітчизняної історіографії ця проблема, як, до речі, й інші проблеми нашої багатостраждальної історії, вимагає повного відновлення - як у плані всебічного вивчення, так і в напрямі виявлення, аналізу та публікації джерел.

Необхідно у зв’язку з цим віддати належне нашим попередникам, які зробили все можливе, щоб полегшити майбутнім поколінням істориків можливість глибоко дослідити генезис, витоки, роль і значення українського козацтва в історії України, його вплив на розвиток всесвітньої історії.

Запорізька Січ - це один з тих світових феноменів, над яким замислювались і який намагалися пояснити багато поколінь дослідників.

"Славне Запоріжжя", - казали селяни про Січ. Вони тікали туди від феодалів, там шукали порятунку від тяжкого, нестерпного гніту. Запорізьких козаків - "святих лицарів, захисників Вітчизни" - оспівав народ у своїх думах, піснях, легендах.

За період свого існування Січ багато разів змінювала своє місцеперебування. Вважали, що спершу вона розташувалася на острові Хортиці. Там у середині XVI ст. князь Дмитро Вишневецький спорудив укріплений замок.

Документи розповідають, що в 70-ті рр. XVI ст. Січ була на острові Томаківці, а з 90-х рр. розмістилася на другому дніпровському острові - Базавлуці. З 1638 по 1652 рр. Січ перебувала на Микитиному Розі.

Особливе значення для розвитку українського права мало формування звичаєвого права в житті тих українських селян, які тікали від панського гніту на віддалені від властей простору середнього і нижнього Піддніпровья, Лівобережжя і називали себе козаками. Виникло навіть нове поняття - «козацьке право» сукупність правових звичаїв, більшість з яких склалася в Запорізкій Січі. Звичайне право запорізьких козаків залишається мало дослідженим.

На Запорізькій Січі не визнавалися тодішні офіційні джерела права - ні норми польських Судебника, ні литовських статутів, ні пункти. Власних письмових зведень законів також не існувало - на січі керувалися "древніми військовими звичаями, словесним правом і здоровим глуздом".

Метою даної роботи є опис, дослідження військово – адміністративний устрій та право  Запорізької Січі.

Для досягнення мети в роботі вирішуються наступні завдання:

  1. Охарактеризувати військово – адміністративний устрій Запорізької Січі;
  1. Визначити особивості адміністративного устрою;
  1. Охарактеризувати право запорізьких козаків;
  1. Визначити принципи судочинства і судову діяльність в Запорізькій Січі.

З цією метою використовується ряд загальнонаукових методів діалектичного пізнання: методи аналізу і синтезу, індукції і дедукції, моделювання, абстрагування тощо.

У процесі розроблення проблеми використовувалися порівняльно – ретроспективний, формально – логічний, системного підходу, порівняльно – правовий та інші методи дослідження.

Структура курсової роботи визначена метою і завданнями дослідження та включає в себе вступ, два розділи, висновки та список використаних джерел.

 

заказать курсовые, заказать курсовую, заказать диплом, заказать реферат, заказать контрольную, заказать дипломную, заказать курсовую работу, заказать дипломную работу, заказать контрольную работу, курсовая на заказ, диплом на заказ, дипломная работа на заказ,  реферат на заказ, контрольная работа на заказ, дипломную работу на заказ, дипломная на заказ, решение контрольных работ, написание курсовых, написание рефератов,  написание контрольных работ, написание бизнес-планов, написание отчетов практики, написание шпаргалок, написание курсовых по экономике, написание рефератов, написание контрольных работ, решение задач на заказ, заказать курсовые, заказать дипломные, заказать реферат, решение примеров, решение задач по математике,  заказать дипломную работу, контрольная работа на заказ, решение контрольных, диплом на заказ, реферат на заказ, контрольная на заказ, курсовую заказать, курсовая на заказ, диплом заказать, заказать диплом, заказать реферат, заказать курсовую, заказать дипломную работу, курсовая, диплом,  заказатьконтрольную работу, дипломная работа на заказ,заказать курсовую, заказать дипломную, заказать реферат, заказатькурсовую работу, заказать контрольную, курсовая работа, контрольных, решение задач, дипломная работа, решение задачи, дипломные по психологии, контрольные работы, курсовые работы, дипломные работы, курсовая на заказ, реферат на заказ, дипломную работу на заказ, дипломная на заказ, решение контрольных работ , дипломная по экономике, курсовая по бухучету, дипломная по психологии, курсовая по праву, дипломная по праву, дипломная по экономике, написание курсовых по праву, написание рефератов по праву, написание контрольных работ по праву, решение задач по бухучету, заказать курсовые по праву, заказать дипломные по праву, заказать реферат по праву, решение примеров по праву, решение задач по праву,  заказать курсовую по психологии, заказать дипломную по психологии, заказать реферат по психологии, заказать контрольную по психологии, заказать дипломную по бухучету, заказать курсовую работу по психологии

База готовых работ: