logo (068) 202 57 83     (095) 710 36 67
help
Заявка
help
Viber
help
Skype
email_icon
E-mail
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Мы профессионально позаботимся о Вашей успешности 24 часа в сутки 7 дней в неделю

Зовнішня політика Петра Дорошенка - реферат

Зміст

Вступ                                                                                                       3

1. Значення для української держави правління Петра Дорошенка   4

2. Зовнішня політика Петра Дорошенка                                                        5

3. Особливості українсько-турецького союзу                                       7

Висновки                                                                                                 10

Список літератури                                                                                  11


 

Вступ

Безперечним фактом української наукової думки є постать одного з яскравих представників української еліти — Петра Дорошенка. Перебуваючи у гетьманських урядах Богдана Хмельницького, Івана Виговського, Юрія Хмельницького, Павла Тетері, Степана Опари, а потім і сам утримуючи протягом десяти років гетьманську булаву, він неодноразово очолював дипломатичні посольства та комісії Українського гетьманату на переговорах з Короною Польською та від імені козацької держави укладав мирні угоди з Варшавою.

Він провів ряд важливих реформ, створив постійне 20-тисячне військо, встановив на українському кордоні нову митну лінію і почав карбувати власну монету. Об’єднуючи всі його досягнення, можна стверджувати, що стратегічною метою всієї внутрішньої і зовнішньої політики видатного діяча — було об’єднання під своєю владою Лівобережної і Правобережної України.

Відзначимо, що особистість і державотворча діяльність Петра Дорошенка завжди привертали увагу як його сучасників, так і його нащадків. Насамперед треба відзначити козацькі літописи таких авторів як Самовидця, Григорія Граб’янки і Самійла Величка, де вперше була закарбована для нащадків непересічна постать гетьмана та його діяння. В науці тема діяльності гетьмана Петра Дорошенка вже досліджувалася українськими істориками Дмитром Дорошенком, Валерієм Степанковим, Валерієм Смолієм, Тарасом Чухлібом та іншими.

Науковці намагалися зрозуміти, чим керувався визначний гетьман у своїй державотворчої діяльності, зовнішній політиці, своїй людській особистості. І, з нашої точки зори, ці оцінки коливаються від негативно-нейтральних до позитивно-виважених. Саме тому ми  обрали тему  зовнішньої політики Петра Дорошенка для наукової роботи.

 

 

заказать курсовые, заказать курсовую, заказать диплом, заказать реферат, заказать контрольную, заказать дипломную, заказать курсовую работу, заказать дипломную работу, заказать контрольную работу, курсовая на заказ, диплом на заказ, дипломная работа на заказ,  реферат на заказ, контрольная работа на заказ, дипломную работу на заказ, дипломная на заказ, решение контрольных работ, написание курсовых, написание рефератов,  написание контрольных работ, написание бизнес-планов, написание отчетов практики, написание шпаргалок, написание курсовых по экономике, написание рефератов, написание контрольных работ, решение задач на заказ, заказать курсовые, заказать дипломные, заказать реферат, решение примеров, решение задач по математике,  заказать дипломную работу, контрольная работа на заказ, решение контрольных, диплом на заказ, реферат на заказ, контрольная на заказ, курсовую заказать, курсовая на заказ, диплом заказать, заказать диплом, заказать реферат, заказать курсовую, заказать дипломную работу, курсовая, диплом,  заказатьконтрольную работу, дипломная работа на заказ,заказать курсовую, заказать дипломную, заказать реферат, заказатькурсовую работу, заказать контрольную, курсовая работа, контрольных, решение задач, дипломная работа, решение задачи, дипломные по психологии, контрольные работы, курсовые работы, дипломные работы, курсовая на заказ, реферат на заказ, дипломную работу на заказ, дипломная на заказ, решение контрольных работ , дипломная по экономике, курсовая по бухучету, дипломная по психологии, курсовая по праву, дипломная по праву, дипломная по экономике, написание курсовых по праву, написание рефератов по праву, написание контрольных работ по праву, решение задач по бухучету, заказать курсовые по праву, заказать дипломные по праву, заказать реферат по праву, решение примеров по праву, решение задач по праву,  заказать курсовую по психологии, заказать дипломную по психологии, заказать реферат по психологии, заказать контрольную по психологии, заказать дипломную по бухучету, заказать курсовую работу по психологии

База готовых работ: