logo (068) 202 57 83     (095) 710 36 67
help
Заявка
help
Viber
help
Skype
email_icon
E-mail
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Мы профессионально позаботимся о Вашей успешности 24 часа в сутки 7 дней в неделю

дослідження процесу кодифікації Комісією міжнародного права з кримінальних питань. - курсова робота

Заказывай работу ТУТ

ЗМІСТ

 

ВСТУП.. 3

РОЗДІЛ 1. ОРГАНІЗАЦІЯ, ПРОГРАМА І МЕТОДИ РОБОТИ КОМІСІЇ МІЖНАРОДНОГО ПРАВА.. 5

1.1.Цілі Комісії міжнародного права. 5

1.2.Структура і склад Комісії міжнародного права. 7

1.3.Програма та методи роботи з кодифікації права. 11

РОЗДІЛ.2 КОДИФІКАЦІЯ НОРМ КРИМІНАЛЬНОГО ПРАВА КОМІСІЄЮ  МІЖНАРОДНОГО ПРАВА.. 15

2.1. Питання кодифікації про міжнародну кримінальну юрисдикцію.. 15

2.2. Кодифікація інституту міжнародно-правової відповідальності 19

2.2.1. Проект кодексу злочинів (1954 рік) 19

2.2.2. Проект кодексу злочинів (1996 рік) 22

2.3. Проект статуту Міжнародного кримінального суду. 28

РОЗДІЛ 3. РОЛЬ КОМІСІЇ МІЖНАРОДНОГО ПРАВА ООН У КОДИФІКАЦІЇ НОРМ МІЖНАРОДНОГО КРИМІНАЛЬНОГО ПРАВА.. 35

ВИСНОВОК.. 38

СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ.. 41

 

ВСТУП

Офіційна кодифікація реалізується у формі міжнародних договорів. Особливе місце в кодифікаційному процесі займає ООН, в рамках якої працює Комісія міжнародного права (КМП). Вона була створена Генеральною Асамблеєю ООН в 1947 році в якості допоміжного органу для заохочення прогресивного розвитку міжнародного права та його кодифікації. Комісія складається з 34 членів, що обираються Генеральною Асамблеєю на 5-річний термін. Незважаючи на те що кандидатури цих членів представляються державами, вони діють в особистій якості. За час свого існування КМП підготувала велику кількість проектів статей, на основі яких скликані під егідою ООН міжнародні конференції прийняли відповідні конвенції. Так, в 1958 році на дипломатичній конференції, скликаній у Женеві під егідою ООН, були прийняті кодифікаційні конвенції з морського права, а в 1961 і 1963 роках у Відні - конвенції про дипломатичні і консульські зносини.

Міжнародна практика держав, узагальнена Комісією міжнародного права ООН, призвела до того, що в другій половині XX ст. в рамках системи ООН була здійснена кодифікація міжнародно-правових норм у таких галузях міжнародного права, як міжнародне морське право, міжнародне космічне право, міжнародне повітряне право, право зовнішніх зносин, право міжнародних договорів, міжнародний захист прав і свобод людини, в сфері кримінального права та ін., в таких галузях, які найбільшою мірою сприяли збереженню миру і зміцнення міжнародної безпеки, зміцненню міжнародного правопорядку та політичної стабільності в світі, врегулювання спірних питань і розширенню міждержавного співробітництва по всьому спектру міжнародних відносин.

Сутність кодифікації та її вплив на прогресивний розвиток міжнародного права особливо рельєфно можна простежити на кодифікації міжнародно-правових норм у галузі міжнародного кримінального права як з точки зору часового інтервалу кодифікації, так і з точки зору обсягу виконаної роботи.

Метою даного дослідження – дослідження процесу кодифікації Комісією міжнародного права з кримінальних питань.

Виходячи з поставленої мети, в даному дослідженні поставлені наступні завдання:

1.Визначити цілі Комісії міжнародного права;

2.Визначити структуру і склад Комісії міжнародного права;

3.Охарактеризувати програму та методи роботи Комісії;

4.Визначити питання кодифікації про міжнародну кримінальну юрисдикцію;

5.Охарактеризувати процес кодифікації інституту міжнародно-правової кодифікації;

6.Визначити роль та значення Комісії  міжнародного права з кримінальних питань.

Об’єктом дослідження виступають відносини, що виникають внаслідок проведення кодифікації норм права.

Предметом дослідження є процес та кінцевий результат кодифікації кримінальних норм права Комісією міжнародного права.

Для досягнення наукової об’єктивності результатів використовувався комплекс загальнонаукових і спеціальних методів дослідження, які знаходять застосування в сучасній науці міжнародних відносин. Крім того, у процесі дослідження використовувалися загальновизнані конкретно-наукові методи: історичний, соціологічний, логіко-юридичний, порівняльний, порівняльно-ретроспективного аналізу, системного аналізу.

Курсова робота складається зі вступу, основної частини, висновку та списку використаної літератури.

 

заказать курсовые, заказать курсовую, заказать диплом, заказать реферат, заказать контрольную, заказать дипломную, заказать курсовую работу, заказать дипломную работу, заказать контрольную работу, курсовая на заказ, диплом на заказ, дипломная работа на заказ,  реферат на заказ, контрольная работа на заказ, дипломную работу на заказ, дипломная на заказ, решение контрольных работ, написание курсовых, написание рефератов,  написание контрольных работ, написание бизнес-планов, написание отчетов практики, написание шпаргалок, написание курсовых по экономике, написание рефератов, написание контрольных работ, решение задач на заказ, заказать курсовые, заказать дипломные, заказать реферат, решение примеров, решение задач по математике,  заказать дипломную работу, контрольная работа на заказ, решение контрольных, диплом на заказ, реферат на заказ, контрольная на заказ, курсовую заказать, курсовая на заказ, диплом заказать, заказать диплом, заказать реферат, заказать курсовую, заказать дипломную работу, курсовая, диплом,  заказатьконтрольную работу, дипломная работа на заказ,заказать курсовую, заказать дипломную, заказать реферат, заказатькурсовую работу, заказать контрольную, курсовая работа, контрольных, решение задач, дипломная работа, решение задачи, дипломные по психологии, контрольные работы, курсовые работы, дипломные работы, курсовая на заказ, реферат на заказ, дипломную работу на заказ, дипломная на заказ, решение контрольных работ , дипломная по экономике, курсовая по бухучету, дипломная по психологии, курсовая по праву, дипломная по праву, дипломная по экономике, написание курсовых по праву, написание рефератов по праву, написание контрольных работ по праву, решение задач по бухучету, заказать курсовые по праву, заказать дипломные по праву, заказать реферат по праву, решение примеров по праву, решение задач по праву,  заказать курсовую по психологии, заказать дипломную по психологии, заказать реферат по психологии, заказать контрольную по психологии, заказать дипломную по бухучету, заказать курсовую работу по психологии

База готовых работ: