logo (068) 202 57 83     (095) 710 36 67
help
Заявка
help
Viber
help
Skype
email_icon
E-mail
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Мы профессионально позаботимся о Вашей успешности 24 часа в сутки 7 дней в неделю

РОЗВИТОК КОНСТИТУЦІЙНОГО ЗАКОНОДАВСТВА І ПРАВА УКРАЇНИ (50-80 РР.) - курсова робота

ЗМІСТ

ВСТУП.. 3

1. РОЗВИТОК ГАЛУЗЕЙ ГРОМАДЯНСЬКОГО ПРАВА В УКРАЇНІ В ПІСЛЯВОЄННИЙ ПЕРІОД.. 5

2. КОДИФІКАЦІЯ РЕСПУБЛІКАНСЬКОГО ЗАКОНОДАВСТВА КІНЦЯ 60-Х-ПОЧ.80-Х РР. 12

3. ПЕРЕВАГА ПУБЛІЧНОГО ПРАВА НАД ПРИВАТНИМ В УМОВАХ РАДЯНСЬКОЇ КОМАНДНО-АДМІНІСТРАТИВНОЇ СИСТЕМИ. 17

ВИСНОВКИ.. 21

СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ.. 23


ВСТУП

Друга світова війна вщент зруйнувала все господарство України, відкинувши її економіку на десятки років назад. Надії народу на демократизацію суспільно-політичного ладу не виправдалися.

Тоталітарний режим, який використовувався в роки війни для організації опору зовнішньому ворогові, спрямовувався проти власного народу. Посилюється тенденція зрощування партійного і державного апарату, що особливо яскраво проявлялося в законодавчому процесі. Незважаючи на те що московське керівництво послідовно проводило боротьбу з українським національно-визвольним рухом, для повоєнної України ситуація не була вкрай негативною.

Високий міжнародний авторитет України дозволив їй стати членом ООН, набути членство у багатьох інших міжнародних організаціях.

З десталінізації розпочався процес демократизації державно-правового життя. Однак цей процес не був послідовним. З одного боку, спостерігалося прагнення поліпшити життя людей, розширити їх права, з іншого - відбувалося посилення ролі партії, зміцнення командно-адміністративної системи управління. Спроби реформ наштовхувалися на монолітну єдність партійно-державної бюрократії.

В Україні було здійснено ряд заходів щодо реорганізації системи центрального управління, створені союзно-республіканські міністерства, скорочені штати адміністративно-управлінського апарату.

Посилився контроль за діяльністю суду, прокуратури, органів державної безпеки. У розглянутий період встановленням радянської влади в Закарпатті закінчився процес з'єднання українських земель в єдиній державі. Включення Криму до складу України породило згодом ряд політичних проблем. Незважаючи на територіальну і етнічну спорідненість України і Криму, півострів був ще й історичною батьківщиною кримських татар, яких Сталін депортував звідти в 1944 р. Крім того, за даними перепису 1959 р., в Криму проживало близько 860 тис. росіян і тільки 250тис. українців. Ця обставина з часом надзвичайно загострило політичну ситуацію в Криму, яку використовували і використовують різні політичні сили Росії і України. Всі ці та інші проблеми надавали державно-правової життя тих років суперечливий і складний характер.

Позитивні зміни торкнулися і правової системи. З 1957р. розпочалася друга за всю історію радянської влади кодифікація права. Вводився новий принцип кодифікації: спочатку приймалися загальносоюзні Основи законодавства СРСР і союзних республік, а після цього в союзних республіках розроблялися і приймалися кодекси. Завдяки кодифікації в УРСР були прийняті Закон про судоустрій УРСР (1959), Кримінальний кодекс УРСР (1960), Кримінально-процесуальний кодекс УРСР (1969), Цивільний кодекс УРСР (1963), Цивільно-процесуальний кодекс УРСР (1963), а також багато інших важливих нормативних актів, які сприяли вдосконаленню правової системи.

І хоча реформи М. Хрущова були непослідовними, не змогли змінити відносин власності, політичну систему, унітарний характер Союзу РСР, все ж вони відкривали перспективи для майбутнього оновлення суспільства.

 

 

заказать курсовые, заказать курсовую, заказать диплом, заказать реферат, заказать контрольную, заказать дипломную, заказать курсовую работу, заказать дипломную работу, заказать контрольную работу, курсовая на заказ, диплом на заказ, дипломная работа на заказ,  реферат на заказ, контрольная работа на заказ, дипломную работу на заказ, дипломная на заказ, решение контрольных работ, написание курсовых, написание рефератов, , написание контрольных работ, написание бизнес-планов, написание отчетов практики, написание шпаргалок

написание курсовых, написание рефератов, написание контрольных работ, решение задач на заказ, заказать курсовые, заказать дипломные, заказать реферат, решение примеров, решение задач по математике,  заказать дипломную работу, контрольная работа на заказ, решение контрольных,  диплом на заказ, реферат на заказ, контрольная на заказ, курсовую заказать, курсовая на заказ, диплом заказать, заказать диплом, заказать реферат, заказать курсовую, заказать дипломную работу, курсовая, диплом,  заказать контрольную работу, дипломная работа на заказ, заказать курсовую, заказать дипломную, заказать реферат, заказать курсовую работу, заказать контрольную, курсовая работа, контрольных, решение задач, дипломная работа, решение задачи, дипломные, контрольные работы, курсовые работы, дипломные работы, курсовая на заказ, реферат на заказ, дипломную работу на заказ, дипломная на заказ, решение контрольных работ

База готовых работ: