logo (068) 202 57 83     (095) 710 36 67
help
Заявка
help
Viber
help
Skype
email_icon
E-mail
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Мы профессионально позаботимся о Вашей успешности 24 часа в сутки 7 дней в неделю

КРИМІНАЛІСТИЧНА ХАРАКТЕРИСТИКА ЗЛОЧИНУ

ЗМІСТ

ВСТУП.. 3

РОЗДІЛ 1. ТЕОРЕТИЧНІ АСПЕКТИ КРИМІНАЛІСТИЧНОЇ ХАРАКТЕРИСТИКИ ЗЛОЧИНУ.. 5

1.1.Поняття криміналістичної характеристики злочину. 5

1.2.Елементи криміналістичної характеристики злочину. 9

РОЗДІЛ 2. ХАРАКТЕРИСТИКА ЕЛЕМЕНТІВ  КРИМІНАЛІСТИЧНОЇ ХАРАКТЕРИСТИКИ ЗЛОЧИНУ.. 11

2.1.Спосіб вчинення злочину. 11

2.2.Механізм скоєння злочину. 14

2.3. Обстановка вчинення злочину. 17

2.4.Особа злочинця і потерпілого. 22

РОЗДІЛ 3. ЗНАЧЕННЯ КРИМІНАЛІСТИЧНОЇ ХАРАКТЕРИСТИКИ ЗЛОЧИНІВ 26

ВИСНОВОК.. 28

СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ.. 30


ВСТУП

В даний час проблема боротьби зі злочинністю є актуальною, має велике соціально-економічне значення. Завдання з виявлення, розкриття та розслідування злочинів, неухильного дотримання норм законодавчих актів кримінального циклу об'єктивно викликають необхідність активного використання сучасних досягнень, не тільки юридичних, а й інших наук в комплексі. Особлива роль у цьому належить криміналістичній науці, «саме існування якої обумовлено потребами практики боротьби зі злочинністю та соціальної функцією якої є саме обслуговування цієї практики».

Одна з тенденцій розвитку криміналістики на сучасному етапі - розширення і поглиблення досліджень теоретичних проблем науки, що відносяться і до її загальним положенням, і до окремих розділів, в тому числі до криміналістичної методиці розслідування злочинів. Нові дані теорії і практики обумовлюють необхідність перегляду та уточнення традиційних рішень. Вони загострюють проблеми і питання криміналістичної методики розслідування злочинів. Більшість з них вирішується неоднозначно, має спірний характер. Останнє пояснюється різними причинами, але значною мірою - складністю цих проблем і питань.

Проблема криміналістичної характеристики злочинів актуальна для криміналістики з точки зору внутрішньої логіки розвитку науки. Останні роки характеризуються появою та розвитком в криміналістиці цілого ряду нових наукових теорій і навчань У криміналістичній тактиці і методиці це насамперед відноситься до розробки проблем слідчої версії, слідчої ситуації, тактичних операцій, тактичних комбінацій, тактичних рішень, алгоритмізації та програмування розслідування.

Метою даної роботи є аналіз криміналістичної характеристики злочину.

Поставлена мета передбачає виконання наступних завдань:

- визначити поняття  криміналістичної характеристики злочину;

- визначити елементи криміналістичної характеристики злочину;

- охарактеризувати елементи криміналістичної характеристики злочину;

- охарактеризувати значення криміналістичної характеристики злочину.

З цією метою використовується ряд загальнонаукових методів діалектичного пізнання: методи аналізу і синтезу, індукції і дедукції, моделювання, абстрагування тощо.

У процесі розроблення проблеми використовувалися порівняльно – ретроспективний, формально – логічний, системного підходу, порівняльно – правовий та інші методи дослідження.

Об’єкт наукового дослідження – відносини, що складаються з складання криміналістичної характеристики злочину.

Предмет дослідження сутності, структури та значення криміналістичної характеристики злочину.

Структура курсової роботи визначена метою і завданнями дослідження та включає в себе вступ, основну частину, висновки та список використаних джерел.

 

 

заказать курсовые, заказать курсовую, заказать диплом, заказать реферат, заказать контрольную, заказать дипломную, заказать курсовую работу, заказать дипломную работу, заказать контрольную работу, курсовая на заказ, диплом на заказ, дипломная работа на заказ,  реферат на заказ, контрольная работа на заказ, дипломную работу на заказ, дипломная на заказ, решение контрольных работ, написание курсовых, написание рефератов,  написание контрольных работ, написание бизнес-планов, написание отчетов практики, написание шпаргалок, написание курсовых по экономике, написание рефератов, написание контрольных работ, решение задач на заказ, заказать курсовые, заказать дипломные, заказать реферат, решение примеров, решение задач по математике, заказать дипломную работу, контрольная работа на заказ, решение контрольных, диплом на заказ, реферат на заказ, контрольная на заказ, курсовую заказать, курсовая на заказ, диплом заказать, заказать диплом, заказать реферат, заказать курсовую, заказать дипломную работу, курсовая, диплом, заказатьконтрольную работу, дипломная работа на заказ,заказать курсовую, заказать дипломную, заказать реферат, заказатькурсовую работу, заказать контрольную, курсовая работа, контрольных, решение задач, дипломная работа, решение задачи, дипломные по психологии, контрольные работы, курсовые работы, дипломные работы, курсовая на заказ, реферат на заказ, дипломную работу на заказ, дипломная на заказ, решение контрольных работ , дипломная по экономике, курсовая по бухучету, дипломная по психологии, курсовая по праву, дипломная по праву, дипломная по экономике, написание курсовых по праву, написание рефератов по праву, написание контрольных работ по праву, решение задач по бухучету, заказать курсовые по праву, заказать дипломные по праву, заказать реферат по праву, решение примеров по праву, решение задач по праву,  заказать курсовую по психологии, заказать дипломную по психологии, заказать реферат по психологии, заказать контрольную по психологии, заказать дипломную по бухучету, заказать курсовую работу по психологии

 

 

База готовых работ: