logo (068) 202 57 83     (095) 710 36 67
help
Заявка
help
Viber
help
Skype
email_icon
E-mail
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Мы профессионально позаботимся о Вашей успешности 24 часа в сутки 7 дней в неделю

Поняття і сутність кримінального процесу - курсова робота

ЗМІСТ
ВСТУП 2
1.ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ПОНЯТТЯ КРИМІНАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ 3
2. ЗАВДАННЯ ТА  ЗМІСТ КРИМІНАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ 6
3. ФОРМИ КРИМІНАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ 11
4. СТАДІЇ КРИМІНАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ 14
5. ФУНКЦІЇ КРИМІНАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ 18
ВИСНОВОК 23
СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ 25
ВСТУП
Кримінальний процес - правове поняття, пов'язане з уявленнями про правосуддя, діяльність органів слідства, дізнання, прокуратури по застосуванню кримінального права в разі вчинення злочину. Кримінальний процес в будь-якій державі ведеться на підставі та за правилами, встановленими його законами, захищаючи існуючий правопорядок від злочинних посягань.
Правова держава покликана забезпечувати охорону від злочинів: права і свободи, життя, здоров'я, честь та гідність, інших благ громадян, суспільства в цілому, конституційний лад держави. Цьому служить, зокрема, кримінальне право, яке встановлює коло діянь, забороняються під загрозою кримінального покарання, і види таких покарань. Тим самим воно сприяє попередженню злочинів. Але якщо злочин здійснився, то необхідно його розкрити, знайти винного, з'ясувати все, що треба знати для справедливого покарання злочинця, і в той же час не допустити помилкового звинувачення і, тим більше, засудження невинного. Винний же повинен бути покараний у суворій відповідності до закону, характером і ступенем його провини, даними про особу.
Для попередження злочинів, притягнення до відповідальності винних у злочинах та їх покарання в державі існує система органів кримінальної юстиції. Її вершину утворює суд, покликаний здійснювати правосуддя у кримінальних справах. У більшості випадків діяльності суду передує розслідування злочинів, вироблене органами дізнання та попереднього слідства під наглядом, а іноді й за участю прокурора.
Основною метою даної курсової роботи є розкриття поняття кримінального процесу, його суті та значення.
Для досягнення поставленої мети, необхідно виконати наступні завдання:
1.Розглянути поняття  кримінального процесу;
2. Проаналізувати функції, значення та суть кримінального процесу;
3. Охарактеризувати стадії кримінального процесу.
Об’єктом дослідження в  даної курсової роботи є кримінальний процес.
У процесі розроблення проблеми використовувалися порівняльно-ретроспективний, формально-логічний, системного підходу, системно-функціональний, структурно-функціональний, аналогії, порівняльно-правовий та інші методи дослідження.
Структура курсової роботи складається з п’яти  розділів, а також вступ, висновки та перелік використаних джерел.

заказать курсовые, заказать курсовую, заказать диплом, заказать реферат, заказать контрольную, заказать дипломную, заказать курсовую работу, заказать дипломную работу, заказать контрольную работу, курсовая на заказ, диплом на заказ, дипломная работа на заказ,  реферат на заказ, контрольная работа на заказ, дипломную работу на заказ, дипломная на заказ, решение контрольных работ, написание курсовых, написание рефератов, , написание контрольных работ, написание бизнес-планов, написание отчетов практики, написание шпаргалок

написание курсовых, написание рефератов, написание контрольных работ, решение задач на заказ, заказать курсовые, заказать дипломные, заказать реферат, решение примеров, решение задач по математике,  заказать дипломную работу, контрольная работа на заказ, решение контрольных,  диплом на заказ, реферат на заказ, контрольная на заказ, курсовую заказать, курсовая на заказ, диплом заказать, заказать диплом, заказать реферат, заказать курсовую, заказать дипломную работу, курсовая, диплом,  заказать контрольную работу, дипломная работа на заказ, заказать курсовую, заказать дипломную, заказать реферат, заказать курсовую работу, заказать контрольную, курсовая работа, контрольных, решение задач, дипломная работа, решение задачи, дипломные, контрольные работы, курсовые работы, дипломные работы, курсовая на заказ, реферат на заказ, дипломную работу на заказ, дипломная на заказ, решение контрольных работ

База готовых работ: