logo (068) 202 57 83     (095) 710 36 67
help
Заявка
help
Viber
help
Skype
email_icon
E-mail
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Мы профессионально позаботимся о Вашей успешности 24 часа в сутки 7 дней в неделю

Доведення до самогубства - курсова робота

ЗМІСТ

 

ВСТУП.. 2

РОЗДІЛ 1. ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ЗЛОЧИНУ ДОВЕДЕННЯ ДО САМОГУБСТВА.. 4

1.1.Розвиток українського кримінального законодавства про відповідальність за доведення до самогубства. 4

1.2.Порівняльна характеристика українського та зарубіжного законодавства  12

РОЗДІЛ 2. Юридичний аналіз злочину доведення до самогубства. 16

2.1. Об'єкт, об'єктивна сторона злочину. 16

2.2. Суб'єкт і суб'єктивні ознаки злочину. 21

РОЗДІЛ 3. Кваліфікуючі ознаки та відповідальність за злочин. 25

3.1. Кваліфікуючі ознаки злочину, передбаченого ст.. 120 ККУ.. 25

3.2. Відповідальність за вчинення злочину доведення до самогубства. 27

ВИСНОВКИ.. 29

СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ.. 31


 

ВСТУП

У кримінально- правовій літературі досить часто висловлювалася думка про те, що самогубство викликає в суспільстві моральний осуд, «заслуговує морального осуду як акт малодушності і боягузтва»,  є «Проявом моральної слабкості, діянням негативним, гідним суворого морального осуду »  Відома позиція церкви з цього питання.

Поведінка осіб, які вчинили суїцид або  його спробу, не можна піддавати моральному осуду. Справа в тому, що феномен суїциду до кінця ще не вивчений, часто справжні причини  суїциду - незрозумілі. Нерідко самі особи, які вчинили суїцидальну  спробу або суїцид не усвідомлюють, що саме впливає на них, підштовхуючи до  останньої межі.

Суспільство, яке здатне себе знищити за допомогою  ядерного вибуху або шляхом екологічних катастроф, не має підстав для морального осуду людини, яка вчинила суїцид або суїцидальну спробу. Людина, як би це блюзнірськи звучить, має природне  право на смерть. Однак суспільству не повинно бути байдужим дане  явище. Для суспільства акт суїциду є сигналом, який показує,  що у окремих його представників є проблеми життєвого існування.

Особливої ​​актуальності нині набуває проблема кримінально- правової оцінки діянь інших осіб, причетних до суїциду. В деяких випадках суїцид може бути наслідком попереднього, спрямованого на суїцид, соціально небезпечної поведінки інших осіб. Крім того, не виключені випадки використання витончених і підступних способів позбавлення життя іншої особи, коли фактично вчинене вбивство зовні виглядає як  інша подія - суїцид. Такі діяння потрапляють в сферу кримінальної відповідальності.

У чинному КК передбачено спеціальну норму, яка встановлює відповідальність за суспільно небезпечні діяння,  інспірує суїцид або спробу суїциду: доведення до самогубства.

Доведення до самогубства та шляхи його попередження вивчали українські науковці: Ю. В. Александров, В. О. Глушков, В. Ф. Войцех, С. В. Жабокрицький, М. П. Мелентьєв, О. М. Моховіков, Г. Я. Пілягіна, В. В. Сулицький, А. П. Тіщенко, А. П. Чупріков, О. В. Шаповалов, С. І. Яковенко, Н. М. Ярмиш та інші, у зв’язку з чим висловлювалися різні точки зору. Однак усі ці дослі­дження були присвячені окремим питанням, у той час як жодного комплекс­ного кримінологічного дослідження проблеми самогубств в Україні здійснено не було.

Метою даної роботи є аналіз складу злочину доведення до самогубства.

Поставлена мета передбачає виконання наступних завдань:

-  охарактеризувати  процес становлення відповідальності за злочин доведення до самогубства;

- здійснити порівняльну характеристику українського та зарубжного законодавства про відповідальність за доведення до самогубства;

- дати юридичний аналіз складу злочину доведення до самогубства;

- визначити кваліфікуючі ознаки та міру відповідальності за злочин доведення до самогубства.

З цією метою використовується ряд загальнонаукових методів діалектичного пізнання: методи аналізу і синтезу, індукції і дедукції, моделювання, абстрагування тощо.

У процесі розроблення проблеми використовувалися порівняльно – ретроспективний, формально – логічний, системного підходу, порівняльно – правовий та інші методи дослідження.

Об’єкт наукового дослідження – доведення до самогубства як злочин, передбачений Кримінальним кодексом України.

Предмет –  юридичний склад та відповідальність за злочин доведення до самогубства.

Структура курсової роботи визначена метою і завданнями дослідження та включає в себе вступ, основну частину, висновки та список використаних джерел.

 

заказать курсовые, заказать курсовую, заказать диплом, заказать реферат, заказать контрольную, заказать дипломную, заказать курсовую работу, заказать дипломную работу, заказать контрольную работу, курсовая на заказ, диплом на заказ, дипломная работа на заказ,  реферат на заказ, контрольная работа на заказ, дипломную работу на заказ, дипломная на заказ, решение контрольных работ, написание курсовых, написание рефератов,  написание контрольных работ, написание бизнес-планов, написание отчетов практики, написание шпаргалок, написание курсовых по экономике, написание рефератов, написание контрольных работ, решение задач на заказ, заказать курсовые, заказать дипломные, заказать реферат, решение примеров, решение задач по математике,  заказать дипломную работу, контрольная работа на заказ, решение контрольных, диплом на заказ, реферат на заказ, контрольная на заказ, курсовую заказать, курсовая на заказ, диплом заказать, заказать диплом, заказать реферат, заказать курсовую, заказать дипломную работу, курсовая, диплом,  заказатьконтрольную работу, дипломная работа на заказ,заказать курсовую, заказать дипломную, заказать реферат, заказатькурсовую работу, заказать контрольную, курсовая работа, контрольных, решение задач, дипломная работа, решение задачи, дипломные по психологии, контрольные работы, курсовые работы, дипломные работы, курсовая на заказ, реферат на заказ, дипломную работу на заказ, дипломная на заказ, решение контрольных работ , дипломная по экономике, курсовая по бухучету, дипломная по психологии, курсовая по праву, дипломная по праву, дипломная по экономике, написание курсовых по праву, написание рефератов по праву, написание контрольных работ по праву, решение задач по бухучету, заказать курсовые по праву, заказать дипломные по праву, заказать реферат по праву, решение примеров по праву, решение задач по праву,  заказать курсовую по психологии, заказать дипломную по психологии, заказать реферат по психологии, заказать контрольную по психологии, заказать дипломную по бухучету, заказать курсовую работу по психологии

База готовых работ: