logo (068) 202 57 83     (095) 710 36 67
help
Заявка
help
Viber
help
Skype
email_icon
E-mail
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Мы профессионально позаботимся о Вашей успешности 24 часа в сутки 7 дней в неделю

Джерела права Великобританії - курсова робота

ЗМІСТ

 

Вступ. 2

РОЗДІЛ 1. ДЖЕРЕЛА ПРАВА ВЕЛИКОБРИТАНІЇ  ТА ЇХ ХАРАКТЕРИСТИКА   4

1.1.Місце і роль закону в системі джерел права. 4

1.2.Судовий прецедент. Прецедентне право. 7

1.3. Інші джерела права Великобританії 13

РОЗДІЛ 2. КЛАСИФІКАЦІЯ ТА ОСНОВНІ РИСИ ПРАВА ВЕЛИКОБРИТАНІЇ ЗА ГАЛУЗЯМИ.. 16

2.1. Конституційне право Великобританії 16

2.2. Цивільне право та суміжні галузі 20

2.3. Кримінальне право. 24

2.4. Судочинство в цивільних і кримінальних справах. 27

Висновок. 29

Список використаної літератури. 31


 

Вступ

Великобританія - провідна країна в сім'ї загального права. Оскільки її загальне право бере свій початок в XI в. і римське право майже не відбилося на ньому, то внаслідок географічної відособленості, раннього розвитку промисловості і торгівлі, а також особливостей історії країни протягом тривалого часу англійські юристи самостійно створювали право своєї країни.

У Великобританії немає поділу права на приватне і публічне і суворого розмежування матеріального і процесуального права. Галузі права не поділяються структурно. Судовий прецедент як і раніше є основним джерелом права. Для країн, що входять в цю систему права, характерна своєрідна термінологія і наявність ряду правових інститутів, яких немає в інших країнах.

У Великобританії немає писаної конституції, тобто немає такого закону або сукупності законів, які були б офіційно оголошені основними законами країни. Юридична конституція Великобританії включає найрізноманітніші джерела, число яких неможливо встановити точно: ні в законодавстві, ні в доктрині не вироблене критеріїв, за якими те чи інше джерело права слід відносити до складових частин конституції. Конституція Великобританії вважається неписаною, оскільки поряд з письмовими документами її важливою складовою частиною є неписані конституційні звичаї, які регулюють іноді несуттєві, обрядові питання засідань парламенту (наприклад, пошуки бочок з порохом у підвалах парламенту, за традицією розпочаті ще за часів Кромвеля, або насильницьке оселення голови нижньої палати - спікера - на його почесне місце), а іноді принципові питання (право вето монарха та ін.).

Метою даної роботи є розгляд права Великобританії та її особливості.

Для досягнення мети в роботі вирішуються наступні завдання:

  1. Визначити місце і роль закону в системі джерел права;
  1. Охарактеризувати судовий прецедент і його значення серед джерел права Великобританії;
  1. Визначити інші джерела права Великобританії;
  1. Здійснити класифікацію та основні риси права Великобританії;
  1. Визначити особливості конституційного, цивільного, кримінального права.

Об’єктом дослідження виступає правова система Великобританії, а предметом – джерела права ті її особливості.

З цією метою використовується ряд загальнонаукових методів діалектичного пізнання: методи аналізу і синтезу, індукції і дедукції, моделювання, абстрагування тощо.

У процесі розроблення проблеми використовувалися порівняльно – ретроспективний, формально – логічний, системного підходу, порівняльно – правовий та інші методи дослідження.

Структура курсової роботи визначена метою і завданнями дослідження та включає в себе вступ, три розділи, висновки та список використаних джерел.

 

 

заказать курсовые, заказать курсовую, заказать диплом, заказать реферат, заказать контрольную, заказать дипломную, заказать курсовую работу, заказать дипломную работу, заказать контрольную работу, курсовая на заказ, диплом на заказ, дипломная работа на заказ,  реферат на заказ, контрольная работа на заказ, дипломную работу на заказ, дипломная на заказ, решение контрольных работ, написание курсовых, написание рефератов,  написание контрольных работ, написание бизнес-планов, написание отчетов практики, написание шпаргалок, написание курсовых по экономике, написание рефератов, написание контрольных работ, решение задач на заказ, заказать курсовые, заказать дипломные, заказать реферат, решение примеров, решение задач по математике,  заказать дипломную работу, контрольная работа на заказ, решение контрольных, диплом на заказ, реферат на заказ, контрольная на заказ, курсовую заказать, курсовая на заказ, диплом заказать, заказать диплом, заказать реферат, заказать курсовую, заказать дипломную работу, курсовая, диплом,  заказатьконтрольную работу, дипломная работа на заказ,заказать курсовую, заказать дипломную, заказать реферат, заказатькурсовую работу, заказать контрольную, курсовая работа, контрольных, решение задач, дипломная работа, решение задачи, дипломные по психологии, контрольные работы, курсовые работы, дипломные работы, курсовая на заказ, реферат на заказ, дипломную работу на заказ, дипломная на заказ, решение контрольных работ , дипломная по экономике, курсовая по бухучету, дипломная по психологии, курсовая по праву, дипломная по праву, дипломная по экономике, написание курсовых по праву, написание рефератов по праву, написание контрольных работ по праву, решение задач по бухучету, заказать курсовые по праву, заказать дипломные по праву, заказать реферат по праву, решение примеров по праву, решение задач по праву,  заказать курсовую по психологии, заказать дипломную по психологии, заказать реферат по психологии, заказать контрольную по психологии, заказать дипломную по бухучету, заказать курсовую работу по психологии

База готовых работ: