logo (068) 202 57 83     (095) 710 36 67
help
Заявка
help
Viber
help
Skype
email_icon
E-mail
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Мы профессионально позаботимся о Вашей успешности 24 часа в сутки 7 дней в неделю

Кримінально-правові проблеми протидії хабарництва - курсова робота

Зміст

Вступ……………………………………………………………………………….3

Розділ 1. Поняття хабарництва в кримінальному праві………………………..5

Розділ 2. Характеристика одержання хабара за кримінальним законодавством України…………………………………………………………………………….7

2.1. Характеристика об'єкта і предмета злочину………….………………….…7

2.2. Об'єктивна сторона…………………………………………………….……11

2.3. Суб'єктивна сторона. Суб'єкт…………………………………………….16

2.4. Кваліфіковані, особливо кваліфіковані склади………………………...…21

Розділ 3. Кримінологічний аналіз хабарництва в Україні……………………23
3.1.Рівень, структура, тенденції розвитку хабарництва в Україні………..…23
3.2. Криміналістична характеристика осіб, які вчинили корупційні правопорушення…………………………………………………………………26

Висновки…………………………………………………………………………33

Список використаної літератури……………………………………………….35


 

Вступ

Актуальність даної курсової роботи полягає в тому, що протягом останніх років боротьба з хабарництвом стала одним з головних напрямів діяльності правоохоронних органів та інших органів державної влади, і без належної теоретичної розробки даної проблематики така діяльність буде малоефективною.

Як засвідчує аналіз спеціальної юридичної літератури, нормативно-правової бази і практики її застосування, питанню кримінально-правової характеристики хабарництва завжди приділялась підвищена увага з боку науковців, законодавців та практиків.

Проблема боротьби з хабарництвом завжди була гострою для будь-якого суспільства. Одержання хабара, дача хабара являють собою самі гострі і широко розповсюджені форми корупції.

Здійснення цих злочинів не тільки порушує нормальну діяльність владних і управлінських структур, підриває їхній престиж, створює в людей уявлення про можливості вирішити питання, одержати бажане, врятувати себе й інших осіб від відповідальності за рахунок підкупу посадових осіб, що займають державні посади, встановлювані Конституцією України і законами.

Небезпека одержання і дачі хабара обумовлюється і тим, що вони досить часто сполучаться з іншими тяжкими й особливо тяжкими злочинами, як то: організованими розкраданнями майна, з легалізацією (відмиванням) коштів або майна, придбаних незаконним шляхом, незаконним виготовленням зброї і т.д. Крім того, і саме хабарництво нерідке приймає стійкі форми. Хабарники поєднуються в організовані групи і злочинні співтовариства, хабарництвом і іншими злочинними формами корупції охоплюються в ряді випадків цілі господарські й управлінські системи, воно проникає навіть у владні й управлінські структури й у правоохоронні органи.

Хабарництво як одне з розповсюджених і небезпечних проявів корупції відноситься до числа найбільш латентних злочинів. У практичній діяльності органів дізнання і слідства викликає утруднення не тільки виявлення і припинення цього злочину, але і його кваліфікація.

Таким чином, можна стверджувати, що тема даної роботи не втратила своєї актуальності і в даний час.

Метою даної курсової роботи є дослідження та аналіз вказаного виду злочину у відповідності з чинним законодавством України.

Основним завданням наукової роботи є  розгляд кримінально-правої проблеми протидії хабарництва.

Об’єктом даної роботи стане злочин – хабар, як один з найнебезпечніших злочинів, що підриває економічну та соціальну основу суспільства.

Предметом –  кримінально-правові проблеми протидії хабарництва.

 

заказать курсовые, заказать курсовую, заказать диплом, заказать реферат, заказать контрольную, заказать дипломную, заказать курсовую работу, заказать дипломную работу, заказать контрольную работу, курсовая на заказ, диплом на заказ, дипломная работа на заказ,  реферат на заказ, контрольная работа на заказ, дипломную работу на заказ, дипломная на заказ, решение контрольных работ, написание курсовых, написание рефератов,  написание контрольных работ, написание бизнес-планов, написание отчетов практики, написание шпаргалок, написание курсовых по экономике, написание рефератов, написание контрольных работ, решение задач на заказ, заказать курсовые, заказать дипломные, заказать реферат, решение примеров, решение задач по математике,  заказать дипломную работу, контрольная работа на заказ, решение контрольных, диплом на заказ, реферат на заказ, контрольная на заказ, курсовую заказать, курсовая на заказ, диплом заказать, заказать диплом, заказать реферат, заказать курсовую, заказать дипломную работу, курсовая, диплом,  заказатьконтрольную работу, дипломная работа на заказ,заказать курсовую, заказать дипломную, заказать реферат, заказатькурсовую работу, заказать контрольную, курсовая работа, контрольных, решение задач, дипломная работа, решение задачи, дипломные по психологии, контрольные работы, курсовые работы, дипломные работы, курсовая на заказ, реферат на заказ, дипломную работу на заказ, дипломная на заказ, решение контрольных работ , дипломная по экономике, курсовая по бухучету, дипломная по психологии, курсовая по праву, дипломная по праву, дипломная по экономике, написание курсовых по праву, написание рефератов по праву, написание контрольных работ по праву, решение задач по бухучету, заказать курсовые по праву, заказать дипломные по праву, заказать реферат по праву, решение примеров по праву, решение задач по праву,  заказать курсовую по психологии, заказать дипломную по психологии, заказать реферат по психологии, заказать контрольную по психологии, заказать дипломную по бухучету, заказать курсовую работу по психологии

База готовых работ: