logo (068) 202 57 83     (095) 710 36 67
help
Заявка
help
Viber
help
Skype
email_icon
E-mail
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Мы профессионально позаботимся о Вашей успешности 24 часа в сутки 7 дней в неделю

АРХІТЕКТУРА ТА СКУЛЬПТУРА СТАРОДАВНЬОГО ЄГИПТУ - реферат

Зміст

Вступ                                                                                              3

1. Піраміди – одне з чудес світу                                                  4

2. Луксорський, Карнацький храми та «Долина царів» 7

3. Скельний храм Абу-Сімбел 11

Висновки                                                                                        13

Список літератури                                                                         14


Вступ

Старода́вній Єги́пет — одна з найдавніших держав і колиска цивілізації Середземномор'я. Це спочатку вузька долина ріки Ніл, яку Єгиптяни називали Хапі, серед безводних пустель та голих скель у північно-Східній Африці. Перші дані про осілих мешканців Єгипту дійшли до нас із V-VІ тисячоліття до н.е., тобто з доісторичної доби. На цей час долина Нілу вже була заселена від південних порогів до дельти. У четвертому тисячолітті до н.е. місцевий люд почав будувати канали, якими під час повені відводили нільську воду на навколишні поля, щоб на них осів родючий намул. Саме потреба занотовувати рівень, якого сягає вода в різні пори року, зрештою призвела до виникнення письма, а будівництво каналів поклало початок розвиткові геометрії [1, с.296]..

В історії архітектури та скульптури Стародавнього Єгипту найважливішими періодами є період Стародавнього царства (близько 2800 – 2400 рр. до н. е.), Середнього царства (кінець Ш тисячоліття – XVII ст. до н. е.) і Нового царства (XVI – XI ст. ст. до н. е.). Між цими періодами були часи, коли Єгипет розпадався на окремі державні утворення – номи, чи в ньому панували іноземні завойовники (гіксоси, перси та ін.). Такі часи не були сприятливими для розвитку будівництва і від них не залишилося визначних пам'яток [2, c. 34].

Все вище наведене доводить актуальність вивчення архітектури та скульптури Стародавнього Єгипту, що стало основною метою даної роботи.

 

 

 

 

 

 

заказать курсовые, заказать курсовую, заказать диплом, заказать реферат, заказать контрольную, заказать дипломную, заказать курсовую работу, заказать дипломную работу, заказать контрольную работу, курсовая на заказ, диплом на заказ, дипломная работа на заказ,  реферат на заказ, контрольная работа на заказ, дипломную работу на заказ, дипломная на заказ, решение контрольных работ, написание курсовых, написание рефератов,  написание контрольных работ, написание бизнес-планов, написание отчетов практики, написание шпаргалок, написание курсовых по экономике, написание рефератов, написание контрольных работ, решение задач на заказ, заказать курсовые, заказать дипломные, заказать реферат, решение примеров, решение задач по математике, заказать дипломную работу, контрольная работа на заказ, решение контрольных, диплом на заказ, реферат на заказ, контрольная на заказ, курсовую заказать, курсовая на заказ, диплом заказать, заказать диплом, заказать реферат, заказать курсовую, заказать дипломную работу, курсовая, диплом, заказатьконтрольную работу, дипломная работа на заказ,заказать курсовую, заказать дипломную, заказать реферат, заказатькурсовую работу, заказать контрольную, курсовая работа, контрольных, решение задач, дипломная работа, решение задачи, дипломные по психологии, контрольные работы, курсовые работы, дипломные работы, курсовая на заказ, реферат на заказ, дипломную работу на заказ, дипломная на заказ, решение контрольных работ , дипломная по экономике, курсовая по бухучету, дипломная по психологии, курсовая по праву, дипломная по праву, дипломная по экономике, написание курсовых по праву, написание рефератов по праву, написание контрольных работ по праву, решение задач по бухучету, заказать курсовые по праву, заказать дипломные по праву, заказать реферат по праву, решение примеров по праву, решение задач по праву,  заказать курсовую по психологии, заказать дипломную по психологии, заказать реферат по психологии, заказать контрольную по психологии, заказать дипломную по бухучету, заказать курсовую работу по психологии

 

 

 


База готовых работ: