logo (068) 202 57 83     (095) 710 36 67
help
Заявка
help
Viber
help
Skype
email_icon
E-mail
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Мы профессионально позаботимся о Вашей успешности 24 часа в сутки 7 дней в неделю

Культура як соціальний феномен - культорологія

Заказывай работу ТУТ

Зміст

Вступ. 3

1. Еволюція культури як соціального феномену в контексті часу. 4

2. Соціальна сутність культури. 10

3. Культура як соціальний феномен: інтеграція реального та віртуального. 16

Висновок. 22

Список використаних джерел та літератури. 24


Вступ

Актуальність теми. Одним із найважливіших факторів розвитку людини та суспільства є культура. Людина живе й діє як індивід, як соціальна спільнота та як весь людський рід не в чисто природному, природою даному навколишньому  середовищі, а в оточенні, перетвореному людською працею й культурою.

До того ж відокремилася людина від тваринного світу та піднялася над ним завдяки праці й культурі. Тому культура як специфічна людська діяльність і як сукупність духовних та матеріальних цінностей, норм, ідеалів, зразків поведінки залучена до многогранного процесу структурування соціального простору, структурування суспільства.

Суттєвим моментом в обґрунтуванні актуальності обраної теми є і той факт, що проблема цінностей надзвичайно загострюється в переломні (кризові) епохи історичного розвитку культури, бо кожного разу, коли спільноту людей потрясали соціальні катаклізми, коли хаос, хитання, але і сподівання "знайти світло в кінці тунелю" зливались у синтетичне питання "бути чи не бути" культурі як природному середовищу людини, соціальна думка незмінно упиралася в проблематику цінностей як основу культурного менталітету особистості, нації, суспільства загалом. Тоді соціологічна рефлексія починала посилено осягати культуру як аксіологічне за своєю природою і суттю гуманістичне явище буття. Таке осягнення, будучи соціальним дослідженням, кожного разу визначається ступенем нових смислових контекстів, покликаних аутентично виразити не лише все нові та нові аспекти соціальної феноменології культури, але в пізнанні цих аспектів переконатися і підтвердити сутнісні властивості культури – її соціальну природу.

Досить вагомий внесок у розвиток досліджень культури як соціального феномену, зробили: Л. Губерський, М. Каган, А. Кармін, В. Межуєв, Р. Мертон, Т. Парсонс, Н. Смелзер, П. Сорокін. Такий значний інтерес науковців до культури як соціального феномуну однозначно свідчить про наукову перспективність і  практичну значущість проблеми.

Мета проаналізувати культуру як соціальний феномен.

Для досягнення мети роботи необхідно вирішити такі завдання:

1. Дослідити еволюцію культури як соціального феномену в контексті часу.

2. Показати соціальну сутність культури.

3. Виявити інтеграцію реального та віртуального в культурі як соціального феномену.

Об’єкт дослідження є культура.

Предмет роботи – культура як соціальний феномен.

 

Дипломные работы на заказ, Заказ дипломной работы, Диплом на заказ, Заказать дипломную работу, Заказать реферат недорого, Заказать курсовую работу, Выполнение авторских научных работ, заказать контрольную работу, решение задач, заказать реферат, Выполнение контрольных работ, Написание дипломных работ недорого, Написание контрольных работ , Написание курсовых работ, написание курсовой работы,  написание дипломных работ на заказ, Заказать дипломную работу по экономике, написание курсовых, написание рефератов, написание контрольных работ, решение задач на заказ, заказать курсовые, заказать дипломные, заказать реферат, решение примеров, решение задач по математике,  заказать дипломную работу, контрольная работа на заказ, решение контрольных, заказать отчет по практике недорого, решение задач по математике, решение задач по экономике, заказать бизнес-план, написание контрольных по праву, выполнение курсовых работ, Заказать курсовую работу по экономике,  заказать базу данных, заказать написание программы, Дипломные работы на заказ, Заказ дипломной работы, Диплом на заказ, Заказать дипломную работу, Заказать реферат недорого, Заказать курсовую работу, Выполнение авторских научных работ, заказать контрольную работу, решение задач, заказать реферат

 

База готовых работ: