logo (068) 202 57 83     (095) 710 36 67
help
Заявка
help
Viber
help
Skype
email_icon
E-mail
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Мы профессионально позаботимся о Вашей успешности 24 часа в сутки 7 дней в неделю

Імпресіонізм у Франції - реферат

Зміст

Вступ. 3

1. Імпресіонізм – визначне явище у живописі та скульптурі 4

2. Імпресіонізм у музиці та літературі 9

Висновки. 12

Список використаних джерел. 14

Вступ

Імпресіонізм - художній напрям, характеризується прагненням передати засобами мистецтва скороминущі враження, багатство фарб, психологічні нюанси, рухливість і мінливість атмосфери навколишнього світу.

У другій половині минулого століття почала працювати група молодих художників. Вперше в історії мистецтва художники зробили для себе правилом писати не з майстерні, а під відкритим небом: на березі річки, в полі, в лісі.

Намагаючись максимально точно висловити свої безпосередні враження від речей, імпресіоністи створили новий метод живопису. Його суть полягала у передачі зовнішнього враження світла, тіні, рефлексів на поверхні предметів роздільними мазками чистих фарб, що зорово розчиняло форму в навколишньому світло-повітряному середовищі.

У улюблених своїх жанрах (пейзажі, портреті, багатофігурної композиції) вони прагнули передати свої швидкоплинні враження від навколишнього світу (сцени на вулиці, в кафе, замальовки недільних прогулянок і т. п.).Імпресіоністи зображували життя, повну природної поезії, де людина перебуває в єдності з навколишнім середовищем, вічно мінливої, що вражає багатством і блиском чистих, яскравих фарб. Після першої виставки в Парижі цих художників почали називати імпресіоністами, від французького слова «impression» - «враження». Це слово підходило до їхнім роботам,тому що в них художники передавали своє безпосереднє враження від побаченого.

Художники по-новому підійшли до зображення світу. Головною темою для них стали трепетне світло, повітря, у який як би занурені люди і предмети. У їхніх картинах почувався вітер, волога, нагріта сонцем земля. Вони прагнули показати дивне багатство кольору в природі. Імпресіонізм був останнім великим художнім рухом у Франції XIX століття.

Мета роботи проаналізувати основні особливості французького імпресіонізму.

 

заказать курсовые, заказать курсовую, заказать диплом, заказать реферат, заказать контрольную, заказать дипломную, заказать курсовую работу, заказать дипломную работу, заказать контрольную работу, курсовая на заказ, диплом на заказ, дипломная работа на заказ,  реферат на заказ, контрольная работа на заказ, дипломную работу на заказ, дипломная на заказ, решение контрольных работ, написание курсовых, написание рефератов, , написание контрольных работ, написание бизнес-планов, написание отчетов практики, написание шпаргалок, написание курсовых по экономике, написание рефератов, написание контрольных работ, решение задач на заказ, заказать курсовые, заказать дипломные, заказать реферат, решение примеров, решение задач по математике,  заказать дипломную работу, контрольная работа на заказ, решение контрольных, диплом на заказ, реферат на заказ, контрольная на заказ, курсовую заказать, курсовая на заказ, диплом заказать, заказать диплом, заказать реферат, заказать курсовую, заказать дипломную работу, курсовая, диплом,  заказатьконтрольную работу, дипломная работа на заказ,заказать курсовую, заказать дипломную, заказать реферат, заказатькурсовую работу, заказать контрольную, курсовая работа, контрольных, решение задач, дипломная работа, решение задачи, дипломные по психологии, контрольные работы, курсовые работы, дипломные работы, курсовая на заказ, реферат на заказ, дипломную работу на заказ, дипломная на заказ, решение контрольных работ , дипломная по экономике, курсовая по бухучету, дипломная по психологии

База готовых работ: