logo (068) 202 57 83     (095) 710 36 67
help
Заявка
help
Viber
help
Skype
email_icon
E-mail
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Мы профессионально позаботимся о Вашей успешности 24 часа в сутки 7 дней в неделю

Українська культура в діаспорі - реферат

Заказывай работу ТУТ

ЗМІСТ

Вступ………………………………………………………………..………….с.3

  1. Особливості розвитку української культури в діаспорі………………...с.4
  1. Музично-драматичне мистецтво в Україні у другій половині XIX - на початку XX ст……………………………………………………………………….с.7
  1. Соціокультурні процеси та мистецькі здобутки Галицько-Волинського князівства……………………………………………………………………..…….с.12

Висновки……………………………………………………………………….с.16

Список використаної літератури……………………………………….……с.17

Вступ

Українська культура бере свій по­чаток з давніх часів, охоплює всю сукупність матеріальних і духовних цінностей, створених українським народом на терені України та за її ме­жами (діаспорою) протягом усієї його історії.

Культура  українського народу є частиною світової культури, світової цивілізації. Вона розвивалася за спільними законами, в руслі розвитку європейської культури, хоча і має свої особливості, як і кожна національна культура. 
Історично так склалося, що протягом тривалого часу українська куль­тура перебувала у тіні інших культур. Проте самобутня культура українського народу є не лише повноправним і уні­кальним елементом світової культури, а й важливим чинником світового культурно-історичного процесу. 

Українська культура належить до європейського кола культури, де традиційно вищою цінністю визнавалися свобода і значущість особис­тості.

Для української національної культури основоположною і базисною є народна культура. На її основі поступово сформувалися професійні наука, література, мистецтво.

Протягом тривалого часу багато талановитих людей, які народилися і виросли в Україні, потім покидали її, зв'язували своє подальше життя і творчість з російською, польською та іншими культурами.

 

 

заказать курсовые, заказать курсовую, заказать диплом, заказать реферат, заказать контрольную, заказать дипломную, заказать курсовую работу, заказать дипломную работу, заказать контрольную работу, курсовая на заказ, диплом на заказ, дипломная работа на заказ,  реферат на заказ, контрольная работа на заказ, дипломную работу на заказ, дипломная на заказ, решение контрольных работ, написание курсовых, написание рефератов, , написание контрольных работ, написание бизнес-планов, написание отчетов практики, написание шпаргалок

написание курсовых, написание рефератов, написание контрольных работ, решение задач на заказ, заказать курсовые, заказать дипломные, заказать реферат, решение примеров, решение задач по математике,  заказать дипломную работу, контрольная работа на заказ, решение контрольных,  диплом на заказ, реферат на заказ, контрольная на заказ, курсовую заказать, курсовая на заказ, диплом заказать, заказать диплом, заказать реферат, заказать курсовую, заказать дипломную работу, курсовая, диплом,  заказать контрольную работу, дипломная работа на заказ, заказать курсовую, заказать дипломную, заказать реферат, заказать курсовую работу, заказать контрольную, курсовая работа, контрольных, решение задач, дипломная работа, решение задачи, дипломные, контрольные работы, курсовые работы, дипломные работы, курсовая на заказ, реферат на заказ, дипломную работу на заказ, дипломная на заказ, решение контрольных работ

 

 

База готовых работ: