logo (068) 202 57 83     (095) 710 36 67
help
Заявка
help
Viber
help
Skype
email_icon
E-mail
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Мы профессионально позаботимся о Вашей успешности 24 часа в сутки 7 дней в неделю

Документи з питань господарсько-претензійної діяльності - практична робота

Заказывай работу ТУТ

План

Вступ……………………….…………………………………………………..3

1. Протоколи розбіжностей до договорів як вид документу з господарсько-претензійної діяльності……………...………………………………4

2. Комерційні листи як вид документів з господарсько-претензійної діяльності………………………………………………..……………………………7

3. Претензійні листи як вид документів з господарсько-претензійної діяльності…………………………………………………….……………………….9

4. Позовні заяви як вид документів з господарсько-претензійної діяльності……………………………………………………...…………………….14

5. Типові мовні звороти документування господарсько-претензійної діяльності……………………………………………………………………………20

Список використаної літератури та джерел……………………………….24


Вступ

Спеціалізована документація пов’язана з виконанням спеціальних управлінських функцій і відрізняється но­менклатурою й формою документів, правилами їх оброб­ки, зберігання тощо. Серед документів із господарсько-договірної, посередницької, господарсько-претензійної, банківської, наукової, рекламної діяльності тощо значну частину складають різноманітні договори.

Існують такі види спеціалізованої документації:

1. Документи з господарсько-договірної діяльності: договір поставки; договір на технічне (транспортне) обслуговування;  договір на виготовлення продукції з давальницької сировини; договір підряду; договір про  індивідуальну (колективну) матеріаль­ну відповідальність;  договір про спільну діяльність тощо); договір оренди з правом викупу тощо.

2. Документи з посередницької діяльності: договір про надання посередницьких послуг; договір про інформаційне обслуговування.

4. Документи з банківської діяльності: договір на здійснення кредитно-розрахункового обслуговування;  договір на депозитний вклад; кредитний договір;  договір про спільну діяльність тощо.

5. Обліково-фінансові документи: акт, відмова від акцепту, відомість, гарантійний лист, заява-зобов’язання, заявка, квитанція, накладна тощо.

6. Документи з організації зовнішньоекономічної діяльності: контракти, додаток до контракту, запис бесіди, протокол намірів, договір, статут.

7. Документи з рекламної діяльності (договір, угода).

8. Документи з господарсько-претензійної діяльності: протоколи розбіжностей до договорів; комерційні листи; претензійні листи; позовні заяви [3].

У даній роботі ми докладно розглянемо документи  з господарсько-претензійної діяльності. Їх види, особливості написання та подамо зразки кожного з документів.

 

 

заказать курсовые, заказать курсовую, заказать диплом, заказать реферат, заказать контрольную, заказать дипломную, заказать курсовую работу, заказать дипломную работу, заказать контрольную работу, курсовая на заказ, диплом на заказ, дипломная работа на заказ,  реферат на заказ, контрольная работа на заказ, дипломную работу на заказ, дипломная на заказ, решение контрольных работ, написание курсовых, написание рефератов, , написание контрольных работ, написание бизнес-планов, написание отчетов практики, написание шпаргалок
написание курсовых, написание рефератов, написание контрольных работ, решение задач на заказ, заказать курсовые, заказать дипломные, заказать реферат, решение примеров, решение задач по математике,  заказать дипломную работу, контрольная работа на заказ, решение контрольных,  диплом на заказ, реферат на заказ, контрольная на заказ, курсовую заказать, курсовая на заказ, диплом заказать, заказать диплом, заказать реферат, заказать курсовую, заказать дипломную работу, курсовая, диплом,  заказать контрольную работу, дипломная работа на заказ, заказать курсовую, заказать дипломную, заказать реферат, заказать курсовую работу, заказать контрольную, курсовая работа, контрольных, решение задач, дипломная работа, решение задачи, дипломные, контрольные работы, курсовые работы, дипломные работы, курсовая на заказ, реферат на заказ, дипломную работу на заказ, дипломная на заказ, решение контрольных работ


База готовых работ: