logo (068) 202 57 83     (095) 710 36 67
help
Заявка
help
Viber
help
Skype
email_icon
E-mail
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Мы профессионально позаботимся о Вашей успешности 24 часа в сутки 7 дней в неделю

Логістика 5 - контрольна

Зміст 

Характеристика підприємства................................................................................ 2

Моделювання логістичної системи........................................................................ 3

Шляхи зниження витрат......................................................................................... 6

Список використаної літератури........................................................................... 8

Характеристика підприємства

Компанія Digit утворена в 1992 році. За роки своєї діяльності компанія зарекомендувала себе, як найбільш надійний виробник оптичних носіїв в Україні. Digit на своїй базі здійснює повний цикл виготовлення компакт-диск дисків усіх існуючих форматів :

 • CD Audio, CD-ROM, CD-Video, CD-I, CD-Extra
 • DVD (одношарові або багатошарові)
 • CD-R, CD-RW
 • DVD-R, DVD-RW

Для виробництва продукції потрібно наступний набір витратних матеріалів :

 • ·        полікарбонат (безпосередньо для виробництва матриць компакт-диск дисків)
 • ·        лак
 • ·        алюмінієві мішені
 • ·        фарби для принтера
 • ·        папір для вкладишів
 • ·        пакувальний матеріал

Підприємство робить продукцію згідно із замовленнями споживачів і у встановлені ними терміни.

Моделювання логістичної системи

1. Постачальники

Компанія здійснює виробництво продукції тільки з якісних матеріалів, які поставляються провідними виробниками подібної продукції, як з-за кордону так і з України

Постачальники витратних матеріалів

-   Зарубіжні постачальники - постачання устаткування і витратних матеріалів для виробництва компакт-диск дисків(німецька компанія Гертнер Груп, фінська компанія Фрей і інші)

-   Російська постачальники(компанія Комус, компанія Лайн, ділер фин-ской компанії Лахти і інші)

Постачальники устаткування

-        Німецька компанія Гертнер Груп

Постачальники зап частин

-        Німецька компанія Гертнер Груп

 1. Транспорт

Постачальники:

Базис постачання : відповідальність за своєчасність і комплектність постачання, якість і цілісність вантажу несуть постачальники. Постачання здійснюється транспортними засобами постачальників на склад в р. Біла Церква.

Споживачі:

Доставка із складу готової продукції на склад в Києві робиться власними транспортними засобами. Це обумовлено тим, що не визначен інтервал постачання, а партії, якими здійснюються постачання, - невеликі. Також можлива огорожа товару постачальниками безпосередньо із складу готової продукції на базі підприємства, в цьому випадку відповідальність за товар знімається з фірми у момент його передачі споживачеві, транспортуванням споживач здійснює своїми засобами. Така ж ситуація і із вивезенням товару із складу в Києві.

 1. Виробництво

Digit має склад в місті Біла Церква  і розташований в безпосередній близькості від підприємства. Там консолідуються витратні матеріали, комплектуючі, устаткування, що поступає, і запчастини.  Безпосередньо на підприємстві знаходяться склади витратних матеріалів, незавершеного виробництва, готової продукції,  інструментів і склад бракованої і поворотної продукції. Також Digit орендує складські потужності в Києві, для розміщення там готової продукції. Розташування складу в Києві обумовлене тим, що 40% споживачів складають столичні оптові підприємства і студії звукозапису, у випадку ж  з іншими споживачами розташування складу в Києві зручне наявністю більшої кількості під'їзних шляхів, чим в Білій Церкві .

4.      Споживачі

Компанія займається виробництвом продукції масового попиту.

Споживачами є великі оптовики і ексклюзивні дистрибьютори, галузеві контори, що продають товари ритейлерам або агентам, а також компанія здійснює прямі продажі із складу в Києві і з власного складу готової продукції, розташованого на  території підприємства.

 

5. Місія фірми :

Забезпечення мінімальних термінів задоволення замовників

6. Логістична місія фірми :

Оптимізація завантаження виробництва і транспортних засобів

7. Витрати фірми :

- З/п персоналу

- Витрати на інформаційне обслуговування

- Капітальні витрати

- Витрати на зберігання (вантажопереробка, експлуатаційні витрати (на комунальні послуги, підтримку належних умов зберігання))

- Витрати по поточному обслуговуванню запасів

- Вартість ризиків, пов'язаних із запасами (псування, крадіжка, застарівання запасів, що зберігаються)

- Витрати на використання навантажувально-розвантажувальних засобів

- Витрати на використання складського устаткування

Шляхи зниження витрат

 1. Раціоналізація використання складських потужностей. Максимально ефективно повинна використовуватися висота приміщень складу - впровадження в роботу устаткування, що дозволяє складувати партії вантажів на максимальну висоту будівлі.
 1. Мінімізація видів вантажних одиниць, що переробляються. Уніфікація відправок за розміром і вагою. Це дозволяє максимально завантажити обладнання і заощадити на операційних витратах. Підвищення продуктивності людської праці за рахунок скорочення важкої ручної праці. Автоматизація роботи складу. Це дозволяє зменшити витрати на одиницю поставляється вантажу, що зберігається.
 1. Введення централізованої системи закупівель, що дозволить стандартизувати процес закупівель, усунути дублювання функцій (таких  як обумовлення усіх умов постачання, кожного разу коли вимагається зробити замовлення), здійснювати ефективний контроль за дотриманням зобов'язань постачальниками, також, як правило, така форма здійснення закупівель має на увазі під собою отримання скидок.
 1. Виключення проміжного складування МР при доставці їх від постачальників.
 1. Вдосконалення документообігу. Впровадження комп'ютерної мережі, що об'єднує усі склади і відділи компанії. Використання Інтернет-технологій.
 1. Установка устаткування для переробки відходів, браку і поверненої продукції на виробництві з метою її вторинного використання.
 1. Організація виробництва на базі компанії деяких витратних матеріалів з тим, щоб не закуповувати їх у постачальників (а саме - виготовлення упаковки - пластмасових коробок для дисків).
 1. Установка систем сигналізації на складах для зниження витрат на  зберігання продукції.

9.      Установка спеціальних клімато-регулюючих систем щоб уникнути втрат продукції в результаті псування.

10.    Перехід від транспортних засобів, що використовують горючі види топ-лива до електрокарів для руху усередині складу і усередині виробництва.

Вибір системи управління запасами

Постачання:

Фірма працює з різними постачальниками.

У випадку із зарубіжними постачальниками вигідно використовувати систему управління запасами з фіксованим розміром замовлення. Причому постачання здійснюється досить великими партіями з великим тимчасовим інтервалом. Дефіцит матеріалів на складі недопустимий оскільки виробництво потокове і простої виробництва принесуть великі втрати як матеріальні, так і можливі втрати частки ринку. Вибір такої системи управління запасами обумовлений тим, що транспортування матеріалів з-за кордону пов'язане з високими витратами, а зміна об'єму товару, що зберігається на складі, не сильно впливає на загальні витрати, тобто збереження великих об'ємів матеріалів на складі спричиняє за собою значно менші витрати, чим організація частих транспортувань. Плюс до усього через специфічність матеріалів ризик крадіжки дуже невеликий. Також матеріали мало псуються. Для консолідації матеріалів, що поступають, використовується склад в безпосередній близькості від виробництва. Його використання гарантує, що на виробництві не виникне дефіциту матеріалів. Здійснення безперервного контролю за рівнем запасів на складі є істотним недоліком цієї системи, але з іншого боку якраз воно гарантує відсутність простоїв на виробництві.

При роботі з вітчизняними постачальниками використовується система управління запасами з фіксованим інтервалом постачання. Постачання здійснюються з невеликими тимчасовими інтервалами. Доставка не зв'язана з високими витратами, матеріали не відносяться до розряду дорогих і їх збереження на складі також обходиться дешево, але тут можливі зриви постачань. На цей випадок у фірми налагоджений контакт з ділером фінської компанії Лахті, який здійснює постачання в короткі терміни, але за високу плату.

При роботі з вітчизняними постачальниками використовується система управління запасами з фіксованим інтервалом постачання. Постачання здійснюється з невеликими тимчасовими інтервалами. Доставка не зв'язана з високими витратами, матеріали не відносяться до розряду дорогих і їх збереження на складі також обходиться дешево, але тут можливі зриви постачань. На цей випадок у фірми налагоджений контакт з ділером фінської компанії Лахти, який осуществ-ляет постачання в короткі терміни, але за високу плату.

Розподіл:

У системі розподілу використовується та ж схема управління запасами, що у виробництві. Це обумовлено тим, що склад, що орендується, в Києві має невелику площу, а споживання коливається значно, таким чином, що не допустити втрат ринку збуту, а також не допустити завищення об'ємів запасів використовується ця система. Зриви постачань неможливі оскільки транспортування здійснюється із складу готової продукції на виробництві власними транспортними засобами.

Список використаної літератури

1. . Гаджинский А.М. Логистика: Учебник для студентов высших учебных заведений. – 9-е изд., перераб. и доп. – М.:  «Дашков и К», 2007.

2. Миротин Л.Б., Ташбаев Ы.Э. Логистика для предпринимателя: основные понятия, положения и процедуры: Учебное пособие. – М.: ИНФРА-М, 2009.

3. Неруш Ю.М. Логистика: Учебник для вузов. 2-е изд., перераб. и доп. – М.: ЮНИТИ-ДАНА, 2006.

 

 

заказать курсовые, заказать курсовую, заказать диплом, заказать реферат, заказать контрольную, заказать дипломную, заказать курсовую работу, заказать дипломную работу, заказать контрольную работу, курсовая на заказ, диплом на заказ, дипломная работа на заказ,  реферат на заказ, контрольная работа на заказ, дипломную работу на заказ, дипломная на заказ, решение контрольных работ, написание курсовых, написание рефератов, , написание контрольных работ, написание бизнес-планов, написание отчетов практики, написание шпаргалок

написание курсовых, написание рефератов, написание контрольных работ, решение задач на заказ, заказать курсовые, заказать дипломные, заказать реферат, решение примеров, решение задач по математике,  заказать дипломную работу, контрольная работа на заказ, решение контрольных,  диплом на заказ, реферат на заказ, контрольная на заказ, курсовую заказать, курсовая на заказ, диплом заказать, заказать диплом, заказать реферат, заказать курсовую, заказать дипломную работу, курсовая, диплом,  заказать контрольную работу, дипломная работа на заказ, заказать курсовую, заказать дипломную, заказать реферат, заказать курсовую работу, заказать контрольную, курсовая работа, контрольных, решение задач, дипломная работа, решение задачи, дипломные, контрольные работы, курсовые работы, дипломные работы, курсовая на заказ, реферат на заказ, дипломную работу на заказ, дипломная на заказ, решение контрольных работ

База готовых работ: