logo (068) 202 57 83     (095) 710 36 67
help
Заявка
help
Viber
help
Skype
email_icon
E-mail
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Мы профессионально позаботимся о Вашей успешности 24 часа в сутки 7 дней в неделю

Логістика - курсова робота

Зміст

Вступ. 3

1. Логістика транспортних систем. 4

2. Управління транспортно-складськими процесами підприємства на ринку міжнародних перевезень. 14

3. Перспективні напрями розвитку транспортно-складської інфраструктури підприємства на ринку міжнародних перевезень. 26

Висновки. 38

Список використаних джерел. 40

Вступ

В умовах переходу України до ринкових відносин проблема удосконалення структури і методів управління підприємством стає однією із найбільш важливих, тому що від якості управління, оптимізації його структури залежить саме виживання суб'єкту господарювання в конкурентній боротьбі. Все це цілком належить і до управління транспортною діяльністю підприємства, оскільки від транспортування випускаємої підприємством продукції залежить його імідж та конкурентноздатність.

Глобалізація ринків сировинних матеріалів та ринків збуту готової продукції визначають характер та обсяги вантажопотоків, які реалізуються при синхронізованій роботі різних видів транспорту, а також просторову концентрацію транспортно-складських комплексів, зорієнтованих на мінімізацію витрат, пов’язаних із транспортуванням та зберіганням матеріальних ресурсів. Існуюча світова практика ведення бізнесу характеризується високим рівнем інтеграції та організації бізнес- процесів, пов’язаних з обслуговуванням вантажного потоку, між усіма ланками транспортно-логістичного ланцюга.

Управління транспортною логістикою підприємства в сфері міжнародних перевезень досить актуальне питання сьогодення. Все більш великими темпами підприємництво та національний бізнес виходить за межі національних кордонів і стає міжнародним. А там, де виникають міжнародні відносини, значна увага підприємців приділяється транспортному забезпеченню своєї діяльності. Проблеми формування транспортно-логістичних систем глибоко проаналізовані багатьма зарубіжними вченими, серед яких Д.Бауерсокс, Д.Клосс, Д.Ламберт, С.Ленглі, К.Мельцер, І.Шнайдер та ін. Концептуальні засади функціонування і розвитку транспортних та логістичних систем, досліджують М.Данько, В.Зубенко, Т.Маселко, А.Новікова, С.Панченко, К.Савченко, Т.Сирийчик, С.Співаковський, О.Суворова, І.Токмакова, С.Шевченко та інші.

Метою роботи є визначення поняття транспортної логістики, аналіз управління транспортною логістикою підприємства у сфері міжнародних перевезень та визначення перспективних напрямків транспортно-складської інфраструктури підприємства на ринку міжнародних перевезень.

 

заказать курсовые, заказать курсовую, заказать диплом, заказать реферат, заказать контрольную, заказать дипломную, заказать курсовую работу, заказать дипломную работу, заказать контрольную работу, курсовая на заказ, диплом на заказ, дипломная работа на заказ,  реферат на заказ, контрольная работа на заказ, дипломную работу на заказ, дипломная на заказ, решение контрольных работ, написание курсовых, написание рефератов, , написание контрольных работ, написание бизнес-планов, написание отчетов практики, написание шпаргалок, написание курсовых по экономике, написание рефератов, написание контрольных работ, решение задач на заказ, заказать курсовые, заказать дипломные, заказать реферат, решение примеров, решение задач по математике,  заказать дипломную работу, контрольная работа на заказ, решение контрольных, диплом на заказ, реферат на заказ, контрольная на заказ, курсовую заказать, курсовая на заказ, диплом заказать, заказать диплом, заказать реферат, заказать курсовую, заказать дипломную работу, курсовая, диплом,  заказатьконтрольную работу, дипломная работа на заказ,заказать курсовую, заказать дипломную, заказать реферат, заказатькурсовую работу, заказать контрольную, курсовая работа, контрольных, решение задач, дипломная работа, решение задачи, дипломные по психологии, контрольные работы, курсовые работы, дипломные работы, курсовая на заказ, реферат на заказ, дипломную работу на заказ, дипломная на заказ, решение контрольных работ , дипломная по экономике, курсовая по бухучету, дипломная по психологии, курсовая по праву, дипломная по праву, дипломная по экономике

 

База готовых работ: