logo (068) 202 57 83     (095) 710 36 67
help
Заявка
help
Viber
help
Skype
email_icon
E-mail
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Мы профессионально позаботимся о Вашей успешности 24 часа в сутки 7 дней в неделю

Маркетингове дослідження ринку молока в Україні та світі.

Маркетингове дослідження ринку молока України (та світу)

ЗМІСТ

ВСТУП                                                                                                    3

1. Стан світового ринку молока та молочної продукції                       4

2. Маркетингове дослідження ринку молока України 8

ВИСНОВКИ                                                                                           13

СПИСОК ЛІТЕРАТУРИ                                                                        15


ВСТУП

Молочна галузь - одна з провідних галузей агропромислового комплексу України. Молочний ринок перебуває у стані активного розвитку та є експортоорiєнтованим. Забезпеченість населення країни життєво необхідними продуктами харчування, що виробляються з молока, залежить від розвитку такої складової ринку продовольства, як ринок молока і молочної продукції.

Ринок молока і молочних продуктів - це система економічних, фінансових і обмінно-торгових відносин між виробниками та споживачами молока, яка покликана збалансувати попит і пропозицію та забезпечити споживання молока і молокопродуктів на рівні, що відповідає життєвим потребам, смакам і платоспроможному попиту населення. З метою збереження та розширення ринків збуту продукції молочної промисловості необхідно продовжувати наукові дослідження щодо розробки стратегічних маркетингових програм для внутрішніх та зовнішніх ринків.

Значну увагу дослідженню проблемних питань та пошуку шляхів їх вирішення щодо формування та розвитку ринку молока і молочної продукції приділяли у своїх працях такі вітчизняні науковці та практики, як Т. Антоненко, С. В. Киризюк, О. В. Лакішик, А. М. Лисенко, Г. В. Цар, О. В. Шубравська, Т. В. Сокольська та інші. Проблеми ефективності розвитку підприємств молокопереробної галузі на сучасному етапі вивчали такі науковці, як Г.О. Єресько, П.Т. Саблук, Т.Л. Мостенська, А.О. Заїнчковський, Г.Є. Поліщук. Вони розробили і впровадили інноваційні технології управління збутом на ринку молочної продукції.

 

У даній роботі ми здійснимо маркетингове дослідження ринку молока в Україні та світі.

 

 

 

заказать курсовые, заказать курсовую, заказать диплом, заказать реферат, заказать контрольную, заказать дипломную, заказать курсовую работу, заказать дипломную работу, заказать контрольную работу, курсовая на заказ, диплом на заказ, дипломная работа на заказ,  реферат на заказ, контрольная работа на заказ, дипломную работу на заказ, дипломная на заказ, решение контрольных работ, написание курсовых, написание рефератов,  написание контрольных работ, написание бизнес-планов, написание отчетов практики, написание шпаргалок, написание курсовых по экономике, написание рефератов, написание контрольных работ, решение задач на заказ, заказать курсовые, заказать дипломные, заказать реферат, решение примеров, решение задач по математике, заказать дипломную работу, контрольная работа на заказ, решение контрольных, диплом на заказ, реферат на заказ, контрольная на заказ, курсовую заказать, курсовая на заказ, диплом заказать, заказать диплом, заказать реферат, заказать курсовую, заказать дипломную работу, курсовая, диплом, заказатьконтрольную работу, дипломная работа на заказ,заказать курсовую, заказать дипломную, заказать реферат, заказатькурсовую работу, заказать контрольную, курсовая работа, контрольных, решение задач, дипломная работа, решение задачи, дипломные по психологии, контрольные работы, курсовые работы, дипломные работы, курсовая на заказ, реферат на заказ, дипломную работу на заказ, дипломная на заказ, решение контрольных работ , дипломная по экономике, курсовая по бухучету, дипломная по психологии, курсовая по праву, дипломная по праву, дипломная по экономике, написание курсовых по праву, написание рефератов по праву, написание контрольных работ по праву, решение задач по бухучету, заказать курсовые по праву, заказать дипломные по праву, заказать реферат по праву, решение примеров по праву, решение задач по праву,  заказать курсовую по психологии, заказать дипломную по психологии, заказать реферат по психологии, заказать контрольную по психологии, заказать дипломную по бухучету, заказать курсовую работу по психологии

 

 

База готовых работ: