logo (068) 202 57 83     (095) 710 36 67
help
Заявка
help
Viber
help
Skype
email_icon
E-mail
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Мы профессионально позаботимся о Вашей успешности 24 часа в сутки 7 дней в неделю

Формування інноваційної організаційної культури - курсова робота

ЗМІСТ

Вступ …………………………………………………………………………..…..3

1. Інновації та організаційна культура…………………………………………5

1.1.Інноваційна культура організації: сутність,структура,підходи до оцінки.5

1.2.Організаційна культура як фактор розвитку інноваційного потенціалу підприємства……………………………………………..12

2. Особливості побудови організаційної культури на інноваційній основі.16

2.1. Організаційно-економічна характеристика підприємства ПП «……………………………………………16

2.2.Особливості формування організаційної культури на підприємстві ПП «......ї»………………………22

3. Стимулювання персоналу організації до освоєння та активного використання інноваційних технологій у трудовому процесі ………………30

Висновки ………………………………………………………………………...36

Список  використаної  літератури …………………………………………….39

Додатки…………………………………………………………………………..42

 

ВСТУП

Актуальність обраної  теми  полягає  в  тому, що  для  менеджерів  сучасного ділового світу питання, пов'язані з корпоративною культурою підприємства (виробництва) є дуже актуальними. Ті трансформації, які відбулися в економіці України (розвиток ринку та ринкових відносин) фактично й  привели  до зміни  типів  організаційної  культури. Багато компаній, незалежно від того, чи  працюють  вони  в державному, змішаному або ринковому секторі, розглядають задачу  формування  культури  виробництва  як одне з найважливіших питань, що  визначають  напрям  і  успіх  розвитку  бізнесу  компанії. Багато  західних  і вітчизняні підприємців прийшли до висновку, що процвітає та фірма, в якій  створено  згуртований  колектив, де  відсутні  ієрархічні  перегородки, де кожен працівник зацікавлений у загальному успіху, адже від цього залежить його матеріальне благополуччя.

Таким чином, тема  культури  управління  фірмою викликає все більший інтерес дослідників не тільки в силу особливого, міждисциплінарного положення, ай у силу високої практичної та економічної значимості для життєдіяльності компаній, фірм, інших організацій.

Аналіз результатів діяльності вітчизняних та зарубіжних підприємств та установ переконливо доводить, що інноваційний шлях розвитку сьогодні є найбільш перспективним. Саме він забезпечує ефективність їх функціонування, можливість довготривалого виживання та розвитку на ринку. Одним із основних факторів, що забезпечують результативність інноваційної діяльності, є активізація людського потенціалу, яка можлива лише за умов формування в колективі працівників суб’єкта господарювання певного сприятливого мікроклімату - інноваційної культури.

Мета даної  роботи  є  розгляд формування інноваційної організаційної культури.

Відповідно до мети в роботі поставлено і вирішено такі завдання:

  • розглянути інноваційну культуру організації: сутність,структура,підходи до оцінки;
  • розглянути організаційну культуру як фактор розвитку інноваційного потенціалу підприємства;
  • дати організаційно-економічну  характеристику підприємства ПП «..........;
  • проаналізувати особливості формування організаційної культури на підприємстві ПП «..........
  • розглянути стимулювання персоналу організації до освоєння та активного використання інноваційних технологій у трудовому процесі.

Об’єктом дослідження є поліграфічне підприємство ПП «.............». Місцезнаходження: ................

Предмет – теоретичні, методичні і практичні аспекти формування інноваційної організаційної культури.

Тема формування інноваційної організаційної культури на підприємстві розглядається багатьма авторами України та СНД, зокрема: Троїцькою О.В. в її доповіді «Методологічні основи управління організаційною культурою організації» [21]; Погребняк В.А. в книзі «Культура організації як об'єкт регулярного управління» [20];  Аверьяновим Л.Я. в його роботі «Організаційна культура управління сучасних підприємницьких структур» [2];  Захарчин Г.М., Любомудрова Л.С. в статті «Інноваційна культура як пріоритетний напрямок інноваційного розвитку вітчизняних підприємств» [11].

У процесі роботи використовувалися такі методи досліджень: монографічний, аналізу, аналітично-розрахунковий.

 

 

заказать курсовые, заказать курсовую, заказать диплом, заказать реферат, заказать контрольную, заказать дипломную, заказать курсовую работу, заказать дипломную работу, заказать контрольную работу, курсовая на заказ, диплом на заказ, дипломная работа на заказ,  реферат на заказ, контрольная работа на заказ, дипломную работу на заказ, дипломная на заказ, решение контрольных работ, написание курсовых, написание рефератов,  написание контрольных работ, написание бизнес-планов, написание отчетов практики, написание шпаргалок, написание курсовых по экономике, написание рефератов, написание контрольных работ, решение задач на заказ, заказать курсовые, заказать дипломные, заказать реферат, решение примеров, решение задач по математике,  заказать дипломную работу, контрольная работа на заказ, решение контрольных, диплом на заказ, реферат на заказ, контрольная на заказ, курсовую заказать, курсовая на заказ, диплом заказать, заказать диплом, заказать реферат, заказать курсовую, заказать дипломную работу, курсовая, диплом,  заказатьконтрольную работу, дипломная работа на заказ,заказать курсовую, заказать дипломную, заказать реферат, заказатькурсовую работу, заказать контрольную, курсовая работа, контрольных, решение задач, дипломная работа, решение задачи, дипломные по психологии, контрольные работы, курсовые работы, дипломные работы, курсовая на заказ, реферат на заказ, дипломную работу на заказ, дипломная на заказ, решение контрольных работ , дипломная по экономике, курсовая по бухучету, дипломная по психологии, курсовая по праву, дипломная по праву, дипломная по экономике, написание курсовых по праву, написание рефератов по праву, написание контрольных работ по праву, решение задач по бухучету, заказать курсовые по праву, заказать дипломные по праву, заказать реферат по праву, решение примеров по праву, решение задач по праву,  заказать курсовую по психологии, заказать дипломную по психологии, заказать реферат по психологии, заказать контрольную по психологии, заказать дипломную по бухучету, заказать курсовую работу по психологии

База готовых работ: