logo (068) 202 57 83     (095) 710 36 67
help
Заявка
help
Viber
help
Skype
email_icon
E-mail
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Мы профессионально позаботимся о Вашей успешности 24 часа в сутки 7 дней в неделю

функції менеджменту на підприємстві - курсова робота

Заказывай работу ТУТ

ЗМІСТ

Вступ……………………………………………………………………...…

3

1. Загальна характеристика підприємства «Мрія»………………...……..

5

2. Формування функції менеджменту на підприємстві

2.1. Планування………………………………………………………...

13

2.2. Організація і регулювання……………………………………......

17

2.3. Мотивація і стимулювання…………………….…………………

20

2.4. Контроль…………………………………………………………...

22

3. Проектування комунікації на підприємстві……………………………

24

Висновки

Список використаної літератури


 ВСТУП

Основна функція менеджменту - організація режиму функціонування суб`єкту, що залежить від управлінського продукту. Чим краще управлінський продукт, тим краще функціонує і дає позитивні результати суб’єкт господарювання.

В світі бізнесу існують так звані вічні питання, на які люди постійно шукають відповіді: чому одні компанії заробляють сотні мільйонів, а інші втрачають капітал? Як може невелика фірма, компанія забезпечити більш високий рівень обслуговування, ніж велика, яка застосовує набагато більше ресурсів? На ці та інші питання допомагає відповісти теорія і практика менеджменту.

У наш час важко назвати більш важливу і багатогранну сферу діяльності, ніж управління або менеджмент, від якого в значній мірі залежать і ефективність виробництва, і якість обслуговування населення.

Володіння основами сучасного менеджменту – важкий, багатоплановий процес, який оцінюється фахівцями з різних боків. Одні вважають, що менеджером потрібно народитися, другі - що менеджмент це така ж наука, як наприклад фізика чи біологія. Так чи інакше формування менеджера здійснюється через активне навчання і самовдосконалення. Як показує статистика, не багато з тих, хто має талант організатора вміє розвивати цей талант і користуватись їм заради розвитку суспільства.

Об’єктом дослідження у курсовій роботі є закрите акціонерне товариство “Мрія”, яке спеціалізується на виготовленні постільної білизни. На сучасному етапі фабрика досить ефективно функціонує на ринку. Урізноманітнюючи асортимент продукції для задоволення потреб споживачів, підприємство складає здорову конкуренцію для фірм, які працюють в даній галузі. Незважаючи на нестабільну економічну ситуацію витримує тиски інфляції.

На сьогодні на підприємстві працює 214 осіб, середня заробітна плата працівників підприємства становить 700 гривень. Для збереження і підтримання необхідного рівня обслуговування необхідна наявність ефективної системи менеджменту та вирішення існуючих на підприємстві проблем, а саме: вийшло з ладу дороге устаткування, чергова інвентаризація виявила незначну нестачу товару на складі, зменшення кількості кваліфікованих працівників.

Відповідно предметом дослідження у курсовій роботі є система менеджменту ЗАТ «Мрія».

Метою курсової роботи є розроблення фактичної системи менеджменту.

Завданнями курсової роботи є розроблення технології менеджменту, тобто реалізація функцій менеджменту в організації; удосконалення системи комунікацій в організації.

 

 

заказать курсовые, заказать курсовую, заказать диплом, заказать реферат, заказать контрольную, заказать дипломную, заказать курсовую работу, заказать дипломную работу, заказать контрольную работу, курсовая на заказ, диплом на заказ, дипломная работа на заказ,  реферат на заказ, контрольная работа на заказ, дипломную работу на заказ, дипломная на заказ, решение контрольных работ, написание курсовых, написание рефератов, , написание контрольных работ, написание бизнес-планов, написание отчетов практики, написание шпаргалок

написание курсовых, написание рефератов, написание контрольных работ, решение задач на заказ, заказать курсовые, заказать дипломные, заказать реферат, решение примеров, решение задач по математике,  заказать дипломную работу, контрольная работа на заказ, решение контрольных,  диплом на заказ, реферат на заказ, контрольная на заказ, курсовую заказать, курсовая на заказ, диплом заказать, заказать диплом, заказать реферат, заказать курсовую, заказать дипломную работу, курсовая, диплом,  заказать контрольную работу, дипломная работа на заказ, заказать курсовую, заказать дипломную, заказать реферат, заказать курсовую работу, заказать контрольную, курсовая работа, контрольных, решение задач, дипломная работа, решение задачи, дипломные, контрольные работы, курсовые работы, дипломные работы, курсовая на заказ, реферат на заказ, дипломную работу на заказ, дипломная на заказ, решение контрольных работ

База готовых работ: