logo (068) 202 57 83     (095) 710 36 67
help
Заявка
help
Viber
help
Skype
email_icon
E-mail
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Мы профессионально позаботимся о Вашей успешности 24 часа в сутки 7 дней в неделю

Задачі з міжнародної економіки

 

 

Завдання до теми 1

Задача: Подано такий перелiк зовнiшньоекономiчних операцiй мiж країною та iншими країнами, $ млн.:

Придбання резидентами країни А цiнних паперiв iноземних фірм – 70,

Експорт товарiв iз країни А – 100,

Імпорт товарiв в країну А – 120,

Грошовi перекази з iнших країн до країни А – 50,

Експорт послуг з країни А – 20,

Продаж цiнних паперiв фiрм країни А іноземцям – 90,

ТНК країни iнвестували у спiльнi пiдприємства за кордоном – 80.

Враховуючи наданi вiдомостi з проведених зовнiшньоекономiчних операцiй визначити розмір сальдо платiжного балансу країни та вибрати вірну відповідь із запропонованих:

А) активне сальдо – $15 млн.;

Б) пасивне сальдо – $10 млн.;

 

В) активне сальдо – $20 млн.

 

 

 

Завдання 2 до теми 2

Задача 1. Банк встановив котирування гривні до долара 1 USD = 5,3820–5,4100 UAH.

Визначити:

1. Скільки гривень буде отримано при конверсії 1000 USD у гривню?

2. Скільки USD буде отримано при конверсії 10000 UAH у долар?

 

 

 

Задача 2. Курс долара до гривні становить 5,3820–5,4100 UAH , ставки на грошовому ринку:

1. За доларом 7–8%;

2. За гривнею 14–18%.

Визначити, за яким курсом банк погодиться укласти 6-місячний форвардний контракт на купівлю російських рублів в обмін на долари.

 

 

Задача 3. Відомі такі курси валют:

Фунт стерлінгів / долар 1,5670–85;

Долар / гривня 5,3645–60.

Визначити крос-курс покупки та продажу фунт стерлінгів / гривня.

 

 

 

Задача 5. Учасник ф’ючерсного ринку придбав 4 контракти на долари США ( $ 1000 у контракті) за ціною виконання 5,42 грн. і закрив позицію офсетною угодою за ціною 5,46 грн. Який розмір прибутків чи збитків було отримано за цією операцією?

 

Задача 6. Курс спот складає $ 1,3300 за 1 €. Спекулянт, що розраховує на підвищення курсу, купує опціон на покупку по фіксованій ціні $ 1,3500 за 1 €, заплативши при цьому премію $ 0,30. Визначити результат угоди, якщо по закінченні терміна опціону курс склав $ 1,3600 за 1 € .

 

ЗАВДАННЯ ДО ТЕМИ 3

Задача 1. Фірма-імпортер 5 тис. т полістиролу розглядає пропозиції постачальників із Польщі, Угорщини та Португалії.

Польська фірма пропонує ціну € 500 за 1 т та постачання на умовах ФОБ з відстрочкою платежу на 1 міс., форма платежу – відкритий рахунок.

Португальська фірма пропонує ціну € 600 за 1 т та постачання на умовах СРТ з відстрочкою платежу на 2 міс., форма платежу – документарне інкасо.

Угорська фірма пропонує ціну € 700 за 1 т та постачання на умовах СІР з відстрочкою платежу на 3 міс., форма платежу – документарний акредитив.

Оберіть найвигідніший варіант для фірми виходячи із таких умов:

 

 

ЗАВДАННЯ ДО ТЕМИ 4

 

Задача 1. За експортною угодою на $ 200 тис. форфейтуються 4 векселі з відсотковою ставкою 10% и 6-місячним терміном погашення. Визначити номінальну вартість кожного векселя.

 

 

Задача 3. Тратта (переказний вексель) видана на $ 10000 зі сплатою 15 жовтня. Власник векселя врахував його в банку 15 серпня по дисконтній ставці 10% річних. Скільки він одержав?

 

 

 

заказать курсовые, заказать курсовую, заказать диплом, заказать реферат, заказать контрольную, заказать дипломную, заказать курсовую работу, заказать дипломную работу, заказать контрольную работу, курсовая на заказ, диплом на заказ, дипломная работа на заказ,  реферат на заказ, контрольная работа на заказ, дипломную работу на заказ, дипломная на заказ, решение контрольных работ, написание курсовых, написание рефератов,  написание контрольных работ, написание бизнес-планов, написание отчетов практики, написание шпаргалок, написание курсовых по экономике, написание рефератов, написание контрольных работ, решение задач на заказ, заказать курсовые, заказать дипломные, заказать реферат, решение примеров, решение задач по математике, заказать дипломную работу, контрольная работа на заказ, решение контрольных, диплом на заказ, реферат на заказ, контрольная на заказ, курсовую заказать, курсовая на заказ, диплом заказать, заказать диплом, заказать реферат, заказать курсовую, заказать дипломную работу, курсовая, диплом, заказатьконтрольную работу, дипломная работа на заказ,заказать курсовую, заказать дипломную, заказать реферат, заказатькурсовую работу, заказать контрольную, курсовая работа, контрольных, решение задач, дипломная работа, решение задачи, дипломные по психологии, контрольные работы, курсовые работы, дипломные работы, курсовая на заказ, реферат на заказ, дипломную работу на заказ, дипломная на заказ, решение контрольных работ , дипломная по экономике, курсовая по бухучету, дипломная по психологии, курсовая по праву, дипломная по праву, дипломная по экономике, написание курсовых по праву, написание рефератов по праву, написание контрольных работ по праву, решение задач по бухучету, заказать курсовые по праву, заказать дипломные по праву, заказать реферат по праву, решение примеров по праву, решение задач по праву,  заказать курсовую по психологии, заказать дипломную по психологии, заказать реферат по психологии, заказать контрольную по психологии, заказать дипломную по бухучету, заказать курсовую работу по психологии

 

 


База готовых работ: