logo (068) 202 57 83     (095) 710 36 67
help
Заявка
help
Viber
help
Skype
email_icon
E-mail
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Мы профессионально позаботимся о Вашей успешности 24 часа в сутки 7 дней в неделю

Задачи по международной єкономике

БЛОК 1. Розв’яжіть задачі в письмовій формі та на основі отриманих результатів зробіть висновки.

ЗАДАЧА 1. За даними платіжного балансу країни розрахувати наступні показники платіжного балансу за два роки:

1) сальдо рахунку поточних операцій;

2) сальдо рахунку операцій з капіталом та фінансових операцій;

3) сальдо платіжного балансу країни;

 

На основі отриманих результатів проаналізуйте його динаміку та спрогнозуйте, як буде змінюватись курс національної валюти країни (ревальвація, девальвація).

 

 

ЗАДАЧА 2. Фірмі з Канади контрагенти з США пропонують наступні два варіанти розрахунків за контрактом вартістю 200 000 дол.США і терміном дії у 2 роки. За першим з них оплата здійснюється негайно за чеком на 200 000 дол.США (поточний курс – 1,202 кан.дол./дол.США). Фірма з Канади домовляється про розміщення коштів на строковий доларовий депозит у банку під 7% річних (складні відсотки, депозит поповнюється). За другим з них оплата здійснюється двома векселями: річним на 100 000 дол.США (з 6% річними виплатами) та дворічним на 100 000 дол.США (з 6% річними виплатами). Прогнозований курс на кінець 1-го та 2-го років угоди: 1,201 кан.дол./дол.США та 1,203 кан.дол./дол.США.

Завдання. Обґрунтувати кращий з варіантів розрахунку для фірми і вказати, якими методами фірма може мінімізувати валютні ризики, які виникають в результаті операції.

 

 

ЗАДАЧА 3. У трьох світових валютних центрах встановлено наступні обмінні курси валют:

1.У Сінгапурі 100 фунтів стерлінгів = 220 сінгапурських доларів.

2.У Цюріху 0,9 сінгапурських доларів = 1 швейцарський франк.

3.У Лондоні 1 фунт стерлінгів = 2,5 швейцарських франків.

Завдання: Проілюструйте можливість отримання прибутку з використанням трьохстороннього арбітражу, на суму 10 600 фунтів стерлінгів.

 

ЗАДАЧА 4. Німецька  компанія експортувала американській фірмі обладнання на суму 300 000 дол.США, з умовою оплати через 120 днів. Фінансовий менеджер компанії для залучення коштів повинен скористатися послугою факторингу на умовах: авансовий платіж – 75%, комісія фактора – 4%, премія за кредитний ризик – 2%, оплата за оформлення документів склала 200 дол.США, відсотки на залишок нараховувалися з розрахунку процентної річної ставки у 11% річних. Розрахуйте, яку суму отримає фірма, яка продала фактору рахунки за даних умов.

 

ЗАДАЧА 5. Ринок праці в країнах «А» та «Б» описується такими параметрами:

- в країні «А» функція попиту DL=150-5W, а функція пропозиції SL=78+3W,

- в країні «Б» функція попиту DL=120-3W, а функція пропозиції SL=5W-24,

де W – реальна заробітна плата у доларах  за 1 годину.

Завдання. 1) Чи можливий міжнародний рух робочої сили поміж країнами «А» та «Б»?

2) якщо можливий, то: а) який його потенційний напрямок? б) при умові зняття всіх обмежень на міжнародний рух робочої сили, яким буде рівень еміграції, якщо погодинна ставка заробітної плати в країні еміграції зросла на 1 дол.? в) яким стане новий рівень заробітної плати в країні імміграції?

 

 

ЗАДАЧА 6. На основі наведених у таблиці показників розрахувати:

1) сальдо торгівельного балансу у 2012 і 2013 роках;

2) зовнішньоторговельний обіг товарів і послуг у 2012 і 2013 роках;

3) темпи росту експорту товарів, імпорту послуг й зовнішньоторговельного обігу у 2013  році;

4) експортну, імпортну й зовнішньоторговельну квоти у 2013 році.

На основі отриманих показників охарактеризувати стан та динаміку розвитку зовнішньої торгівлі країни.

 

 

ЗАДАЧА 7. Як працівник відділу маркетингу зовнішньоторговельної фірми, проаналізуйте наведену інформацію і визначте найбільш рентабельний варіант реалізації на внутрішньому чи зовнішньому ринках.

 

 

ЗАДАЧА 8. Американська компанія замовила у Німеччині товарів на суму 507 000 євро з умовою оплати через півроку. На момент укладання угоди курс складає 1,28 дол.США/євро.

Фінансовий менеджер американської компанії прогнозує девальвацію долара відносно євро. У зв’язку з цим, компанія купує на суму операції 507 опціонів колл, кожен на 1000 євро (номінал опціону), з ціною виконання 1,30 дол.США та строком виконання через півроку. Вартість кожного контракту = 30 дол.США.

Завдання: визначити, в якому випадку опціони захистять компанію від ризиків коливання курсів валют, якщо припустити, що спот-курс на кінцеву дату виконання угоди становитиме: 1) 1,31 дол.США/євро; 2) 1,34 дол.США/євро;  3) 1,35 дол.США/євро.

БЛОК 2. Завдання аналітичного характеру.

Розрахуйте зазначені.показники, що характеризують ринок праці Чехії, побудуйте графіки,опишіть тенденцію та причини. Зробіть висновки.

 

Населення Чехії становить близько 10 мільйонів осіб. Основу населення Чехії (95%) складають етнічні чехи, що розмовляють чеською мовою.

 

БЛОК 3. Завдання.

На основі офіційних джерел інформації заповнити таблицю, зробити обгрунтовані висновки щодо особливостей інтеграційних процесів регіону

 

 

 

 

заказать курсовые, заказать курсовую по психологии, заказать диплом, заказать реферат, заказать контрольную, заказать дипломную по экономике, заказать курсовую работу, заказать дипломную работу, заказать контрольную работу, курсовая на заказ, диплом на заказ, дипломная работа на заказ,  реферат на заказ, контрольная работа на заказ, дипломную работу на заказ, дипломная на заказ, решение контрольных работ, написание курсовых, написание рефератов,  написание контрольных работ, написание бизнес-планов, написание отчетов практики, написание шпаргалок, написание курсовых по экономике, написание рефератов, написание контрольных работ, решение задач на заказ, заказать курсовые, заказать дипломные, заказать реферат, решение примеров, решение задач по математике, заказать дипломную работу, контрольная работа на заказ, решение контрольных, диплом на заказ, реферат на заказ, контрольная на заказ, курсовую заказать, курсовая на заказ, диплом заказать, заказать диплом, заказать реферат, заказать курсовую, заказать дипломную работу, курсовая, диплом, заказатьконтрольную работу, дипломная работа на заказ,заказать курсовую, заказать дипломную, заказать реферат, заказатькурсовую работу, заказать контрольную, курсовая работа, контрольных, решение задач, дипломная работа, решение задачи, дипломные по психологии, контрольные работы, курсовые работы, дипломные работы, курсовая на заказ, реферат на заказ, дипломную работу на заказ, дипломная на заказ, решение контрольных работ , дипломная по экономике, курсовая по бухучету, дипломная по психологии, курсовая по праву, дипломная по праву, дипломная по экономике, написание курсовых по праву, написание рефератов по праву, написание контрольных работ по праву, решение задач по бухучету, заказать курсовые по праву, заказать дипломные по праву, заказать реферат по истории,  решение примеров по экономике, решение задач по бухучету,  заказать курсовую по психологии, заказать дипломную по психологии, заказать реферат по психологии, заказать контрольную по психологии, заказать дипломную по бухучету, заказать курсовую работу по экономике

 

 

База готовых работ: