logo (068) 202 57 83     (095) 710 36 67
help
Заявка
help
Viber
help
Skype
email_icon
E-mail
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Мы профессионально позаботимся о Вашей успешности 24 часа в сутки 7 дней в неделю

Аналіз соціальних мереж - курсова робота

Зміст

Вступ…………………………………………………………………..………3

1. Поняття «соціальна мережа» та «теорія соціальних мереж»……..……..4

2. Історія виникнення у соціології теорії соціальних мереж……………….7

3. Аналіз соціальних мереж…………………………………………………..8

4. Аналіз онлайнових соціальних мереж……………………………….…. 14

Висновки…………………………………………………………………….19

Список використаної літератури………………………………………...20


 Вступ

Актуальність теми. Історія існування корпорацій у західному світі охоплює вже п'ять століть, за цей час вони домоглися колосальних успіхів у виробництві матеріальних статків, однак у ролі творців соціального ландшафту корпорації виступають лише одне сторіччя. Багато соціологів називають ХХ століття століттям організацій, і тим не менш питанням про те, що керує внутрішнім життям організації, дослідники стали займатися тільки із середини минулого століття. Так виник новий напрямок в соціології – соціальні мережі, що дозволяє математично обґрунтувати положення людини у соціальному просторі. Все це зумовлює актуальність теми нашого дослідження «Аналіз соціальних мереж».

Мета дослідження – дослідження поняття аналізу соціальних мереж.

Завдання:

– дослідити поняття «соціальна мережа» та «теорія соціальних мереж»;

– ознайомитися з історією виникнення у соціології теорії соціальних мереж;

– зробити аналіз соціальних мереж, зокрема, онлайнових соціальних мереж.

Об’єкт  дослідження – соціальні мережі.

Предмет – аналіз соціальних мереж.

Методологічна основа. Теоретико-методологічною основою цього дослідження є загальні принципи об'єктивності, пріоритету фактів і практичної доцільності, які передбачають неупереджене висвітлення й аналіз подій та явищ на основі науково-критичного використання різноманітних джерел. При аналізі джерел для виявлення загальних і особливих рис у процесах та явищах застосовано загальнонаукові методи – емпірико-аналітичний, логічний та проблемно-порівняльний.

 

заказать курсовые, заказать курсовую, заказать диплом, заказать реферат, заказать контрольную, заказать дипломную, заказать курсовую работу, заказать дипломную работу, заказать контрольную работу, курсовая на заказ, диплом на заказ, дипломная работа на заказ,  реферат на заказ, контрольная работа на заказ, дипломную работу на заказ, дипломная на заказ, решение контрольных работ, написание курсовых, написание рефератов, , написание контрольных работ, написание бизнес-планов, написание отчетов практики, написание шпаргалок, написание курсовых по экономике, написание рефератов, написание контрольных работ, решение задач на заказ, заказать курсовые, заказать дипломные, заказать реферат, решение примеров, решение задач по математике,  заказать дипломную работу, контрольная работа на заказ, решение контрольных, диплом на заказ, реферат на заказ, контрольная на заказ, курсовую заказать, курсовая на заказ, диплом заказать, заказать диплом, заказать реферат, заказать курсовую, заказать дипломную работу, курсовая, диплом,  заказатьконтрольную работу, дипломная работа на заказ,заказать курсовую, заказать дипломную, заказать реферат, заказатькурсовую работу, заказать контрольную, курсовая работа, контрольных, решение задач, дипломная работа, решение задачи, дипломные по психологии, контрольные работы, курсовые работы, дипломные работы, курсовая на заказ, реферат на заказ, дипломную работу на заказ, дипломная на заказ, решение контрольных работ

База готовых работ: