logo (068) 202 57 83     (095) 710 36 67
help
Заявка
help
Viber
help
Skype
email_icon
E-mail
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Мы профессионально позаботимся о Вашей успешности 24 часа в сутки 7 дней в неделю

Файлові менеджери як засіб роботи з ієрархічною файловою структурою

Зміст 

Введення.......................................................................................................... 3

Глава 1.Файлові менеджери........................................................................... 4

1.1. Поняття і призначення файлових менеджерів..................................... 4

1.2. Історія розвитку та ідеологія роботи файлових менеджерів.............. 6

Глава 2.Огляд файлових менеджерів........................................................... 12

2.1. FAR...................................................................................................... 12

2.2. Norton Commander.............................................................................. 16

2.3. Total Commander................................................................................. 19

Висновки........................................................................................................ 25

Список використаної літератури.................................................................. 26

Введення

Фа́йловий менеджер — комп'ютерна програма, що надає інтерфейс користувача для роботи з файловою системою та файлами.

Він дозволяє виконувати найчастіші операції з файлами: створення, відкриття/програвання/запуск/перегляд, редагування, переміщення, перейменування, копіювання, вилучення, зміну атрибутів та властивостей, пошук файлів та призначення прав.

Існує два види файлових менеджерів — навігаційні та ортодоксальні. Основна їх відмінність одне від одного — у ортодоксальних є дві панелі, реалізовано відповідну модель роботи.

Найбільш відомі ортодоксальні файлові менеджери: Norton Commander, Dos Navigator, Volkov Commander, PIE Commander, FAR Manager, Total Commander, POSIX (Linux, BSD и т. д.), Midnight Commander, Crusader, GNOME Commander.

Навігаційні файлові менеджери: провідник Windows (англ. Windows Explorer) — вбудований в Windows, Mac OS X, Finder, Path Finder, POSIX (Linux, BSD и т. д.), Konqueror — поставляється з KDE, Nautilus (файловий менеджер) - поставляється з GNOME.

Файловий менеджер - один з найпопулярніших інструментів при роботі з будь-якою операційною системою. Ним користуються практично усі. Вибір конкретної програми для повсякденної роботи з файлами у кожної людини дуже суб'єктивний. Але в першу чергу він залежить від широти і якості корисних функцій і ціни самого продукту.

У цій роботі розглядається тема: "Файлові менеджери як засіб роботи з ієрархічною файловою структурою". Метою роботи є розкриття суті файлових менеджерів, їх класифікація.

 

заказать курсовые, заказать курсовую, заказать диплом, заказать реферат, заказать контрольную, заказать дипломную, заказать курсовую работу, заказать дипломную работу, заказать контрольную работу, курсовая на заказ, диплом на заказ, дипломная работа на заказ,  реферат на заказ, контрольная работа на заказ, дипломную работу на заказ, дипломная на заказ, решение контрольных работ, написание курсовых, написание рефератов, , написание контрольных работ, написание бизнес-планов, написание отчетов практики, написание шпаргалок, написание курсовых по экономике, написание рефератов, написание контрольных работ, решение задач на заказ, заказать курсовые, заказать дипломные, заказать реферат, решение примеров, решение задач по математике,  заказать дипломную работу, контрольная работа на заказ, решение контрольных, диплом на заказ, реферат на заказ, контрольная на заказ, курсовую заказать, курсовая на заказ, диплом заказать, заказать диплом, заказать реферат, заказать курсовую, заказать дипломную работу, курсовая, диплом,  заказатьконтрольную работу, дипломная работа на заказ,заказать курсовую, заказать дипломную, заказать реферат, заказатькурсовую работу, заказать контрольную, курсовая работа, контрольных, решение задач, дипломная работа, решение задачи, дипломные по психологии, контрольные работы, курсовые работы, дипломные работы, курсовая на заказ, реферат на заказ, дипломную работу на заказ, дипломная на заказ, решение контрольных работ

База готовых работ: