logo (068) 202 57 83     (095) 710 36 67
help
Заявка
help
Viber
help
Skype
email_icon
E-mail
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Мы профессионально позаботимся о Вашей успешности 24 часа в сутки 7 дней в неделю

Основні вимоги до оформлення службових документів на виробництві - курсова робота

Зміст 

Вступ...............................................................................................................3

Розділ 1. Загальні вимоги до підготовки службових документів.............5

1.1 Вимоги до змісту та розташування реквізитів документів....5

1.2 Вимоги до текстів службових документів.............................13

1.3 Технічні вимоги до оформлення службових документів.....19

Розділ 2. Дослідження тексту службового документа як об’єкт міждисциплінарних термінологічних студій......................................................21

Висновок......................................................................................................27

Список використаних джерел та літератури............................................29

Вступ

Актуальність нашого дослідження зумовлюється необхідністю правильного укладання службових документів в управлінській діяльності.

При оформленні службових документів насамперед наголошують на їх змісті, а правильності складання і стилю оформлення приділяють замало уваги. І дарма, адже кожен документ є своєрідним «обличчям» підприємства. Тому грамотно складені документи багато в чому є запорукою успішності підприємства, формуючи позитивний імідж в очах їх користувачів. У цьому спецвипуску розглянемо основні правила оформлення найрізноманітніших видів документів — як тих, що створюються на підприємстві, так тих, що надходять і зовні.

Організація роботи з документами – головна задача управління у будь-якому закладі: від офісу невеликого підприємства до державної установи або крупної корпорації. Службові документи відіграють значну роль в організації документообігу кожного підприємства.

Документи є засобом засвідчення, доведення певних фактів і, отже, мають велике правове значення. Документ має бути достовірним, переконливим, належним чином відредагованим і оформленим. Більшість документів має задовольняти такі вимоги, як придатність до тривалого зберігання, максимальна точність. Щоб документ мав усі перераховані властивості, його слід правильно скласти як за формою, так і за змістом. Більшість документів оформлюється за чіткими єдиними вимогами до оформлення документу, що сприяє оптимізації процесу документообігу.

Необхідність з надання усіх цих вимог зумовило актуальність обраної теми „Основні вимоги до оформлення службових документів на виробництві”.

Метою роботи є аналіз та з’ясування особливостей вимог до оформлення службових документів на виробництві.

Досягнення поставленої мети передбачає розв’язання ряду завдань:

1. Проаналізувати вимоги до змісту та розташування реквізитів документів.

2. Розкрити вимоги до текстів службових документів.

3. Розкрити технічні вимоги до оформлення службових документів.

4. Дослідити текст службового документа як об’єкт міждисциплінарних термінологічних студій.

Об’єктом нашого дослідження став службові документи виробництві.

Предмет дослідження становлять вимоги до оформлення службових документів на виробництві.

У процесі роботи над обраною темою ми користувалися такими методами дослідження:  описовий метод, метод аналізу, порівняльний метод.

Наукова новизна дослідження. В курсовій роботі зроблена спроба комплексного дослідження вимоги до оформлення службових документів на виробництві.

Теоретичне значущість курсової роботи полягає в тому що нами було обґрунтовано основні вимоги до оформлення службових документів на виробництві.

Практичне значущість курсової роботи. Результати даного дослідження можуть бути використані під час вивчення особливостей оформлення службових документів на заняттях із документознавства.

Структура роботи. Відповідно до сформульованої мети наукового дослідження робота складається зі вступу, двох розділів, висновків, списку використаної літератури.

 

заказать курсовые, заказать курсовую, заказать диплом, заказать реферат, заказать контрольную, заказать дипломную, заказать курсовую работу, заказать дипломную работу, заказать контрольную работу, курсовая на заказ, диплом на заказ, дипломная работа на заказ,  реферат на заказ, контрольная работа на заказ, дипломную работу на заказ, дипломная на заказ, решение контрольных работ, написание курсовых, написание рефератов, , написание контрольных работ, написание бизнес-планов, написание отчетов практики, написание шпаргалок, написание курсовых по экономике, написание рефератов, написание контрольных работ, решение задач на заказ, заказать курсовые, заказать дипломные, заказать реферат, решение примеров, решение задач по математике,  заказать дипломную работу, контрольная работа на заказ, решение контрольных, диплом на заказ, реферат на заказ, контрольная на заказ, курсовую заказать, курсовая на заказ, диплом заказать, заказать диплом, заказать реферат, заказать курсовую, заказать дипломную работу, курсовая, диплом,  заказатьконтрольную работу, дипломная работа на заказ,заказать курсовую, заказать дипломную, заказать реферат, заказатькурсовую работу, заказать контрольную, курсовая работа, контрольных, решение задач, дипломная работа, решение задачи, дипломные по психологии, контрольные работы, курсовые работы, дипломные работы, курсовая на заказ, реферат на заказ, дипломную работу на заказ, дипломная на заказ, решение контрольных работ , дипломная по экономике, курсовая по бухучету, дипломная по психологии

База готовых работ: