logo (068) 202 57 83     (095) 710 36 67
help
Заявка
help
Viber
help
Skype
email_icon
E-mail
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Мы профессионально позаботимся о Вашей успешности 24 часа в сутки 7 дней в неделю

Концепция социологического анализа современности - реферат

Заказывай работу ТУТ

Зміст

Вступ                                                                                                                3

  1. Класичні теорії соціальної дії в соціологічному дискурсі                             4
  1. Ткорія м. Вебера щодо концепції соціологічного аналізу                            8
  1. Перспектива соціологічного аналізу                                                     14

Висновки                                                                                                          17

Список літератури                                                                                           19

 

Вступ

Методологія соціологічного аналізу, в якому соціальна взаємодія презентована метафорою театру, а індивіди, що взаємодіють, чи інші соціальні суб’єкти – як актори, які на соціальній сцені розігрують певні ролі за наперед підготовленим сценарієм, сподіваючись отримати із цього певний зиск у вигляді матеріальної чи символічної винагороди, виникла на перетині соціології дії та соціології взаємодії (інтеракціоналізм). Є достатні підстави вважати, що соціологічні концепції дії та праксису (як організованої цілеспрямованої дії) мають своїми попередниками прибічників утилітаристської філософії, котрі досить спрощено зображували соціальну дію як прагнення задовольнити найпростіші потреби матеріального (економічного) характеру. В цьому аспекті вони не стільки розробляли реальну концепцію соціальної дії, скільки полемізували з представниками класичної філософії, з точки зору яких людська дія визначається виключно моральними спонуками. Тому їх увага була зосереджена переважно на окресленні можливостей та перепон реалізації людиною універсальних моральних принципів.

Пересічна людина нашого суспільства не зважає на метанаративи сучасності, прагнучи триматися подалі від “великих проектів”, якщо, звісно, вони не вкладаються у вимір її особистісних інтересів. Не вдаючись у розгляд причин такого стану, зазначимо, що він слугує підґрунтям і водночас проявом специфічного ставлення до питання про теоретичне відображення соціальних процесів. Останні поступово перетворюються в уяві сучасника на сукупність окремих, досить випадково пов’язаних подій, цілісність яких є лише номінальною. Відмовляючи сучасності в цілісності та послідовності, ми досить часто не враховуємо підміну онтологічних питань гносеологічними.

 

 

Дипломные работы на заказ, Заказ дипломной работы, Диплом на заказ, Заказать дипломную работу, Заказать реферат недорого, Заказать курсовую работу, Выполнение авторских научных работ, заказать контрольную работу, решение задач, заказать реферат, Выполнение контрольных работ, Написание дипломных работ недорого, Написание контрольных работ , Написание курсовых работ, написание курсовой работы,  написание дипломных работ на заказ, Заказать дипломную работу по экономике, написание курсовых, написание рефератов, написание контрольных работ, решение задач на заказ, заказать курсовые, заказать дипломные, заказать реферат, решение примеров, решение задач по математике,  заказать дипломную работу, контрольная работа на заказ, решение контрольных, заказать отчет по практике недорого, решение задач по математике, решение задач по экономике, заказать бизнес-план, написание контрольных по праву, выполнение курсовых работ, Заказать курсовую работу по экономике,  заказать базу данных, заказать написание программы, Дипломные работы на заказ, Заказ дипломной работы, Диплом на заказ, Заказать дипломную работу, Заказать реферат недорого, Заказать курсовую работу, Выполнение авторских научных работ, заказать контрольную работу, решение задач, заказать реферат

 

База готовых работ: