logo (068) 202 57 83     (095) 710 36 67
help
Заявка
help
Viber
help
Skype
email_icon
E-mail
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Мы профессионально позаботимся о Вашей успешности 24 часа в сутки 7 дней в неделю

Національна ідея і націоналізм - реферат

Заказывай работу ТУТ

Зміст

Вступ…………………………………….…………………………………..3

  1. Розкриття поняття національної ідеї. Національна ідея українців……..4
  1. Розкриття поняття «націоналізм».  Основні тенденції українського націоналізму……………..10

Висновки…………………………………………………………………15

Список використаної літератури……………………………………..…17


 

Вступ

Незважаючи на те, що про націю, національну ідею, націоналізм останніми роками вже чимало сказано, ці поняття залишаються для переважної більшості людей дуже туманними. Це спричинене насамперед тим, що політологи в Україні по-різному пояснюють згадані терміни. А відсутність єдиного погляду серед фахівців неминуче породжує нерозуміння і серед народу. У даній роботі дослідимо, що таке націоналізм, національна ідея.

Націоналізм - уже сам термін наводить на думку, що головним у цьому понятті є нація. Однак націоналізм - це не просто поняття, це суспільна ідеологія, себто виразна система поглядів із своєю ієрархією цінностей. Найвищою цінністю в ідеології націоналізму є нація. Згідно з цією ідеологією, все в світі має бути підпорядковане інтересам нації. Критерієм оцінки добра і зла, визначення друзів і ворогів, правильних і неправильних рішень націоналістична ідеологія вважає лише одне - корисне це чи шкідливе для нації. Нація, у свою чергу, це спільнота людей, яка споріднена єдиним типом психічних реакцій на певні ситуації і яка має низку зовнішніх, тільки їй притаманних ознак, таких, як мова, культурні, релігійні, наукові й інші традиції, а також деякі особливості фізичної будови кожного представника. До цього ще можна додати низку інших моментів, наприклад, спільність території.

Поняття національної ідеї безпосередньо стосується проблеми утвердження нації, тобто прагнення національної спільноти перейти на виший щабель свого розвитку. Особливо актуальною національна ідея є для нації, яка зазнавала тривалого гноблення. Саме в такому стані перебуває нині українська нація. Чужинецький тиск, який витримували українці впродовж століть, великою мірою і визначив зміст української національної ідеї. У чому ж полягають основні риси української національної ідеї? Якщо сказати коротко, то це мрія про вихід українців на світовий рівень у політичній, економічній і культурній сферах.

 

 

Дипломные работы на заказ, Заказ дипломной работы, Диплом на заказ, Заказать дипломную работу, Заказать реферат недорого, Заказать курсовую работу, Выполнение авторских научных работ, заказать контрольную работу, решение задач, заказать реферат, Выполнение контрольных работ, Написание дипломных работ недорого, Написание контрольных работ , Написание курсовых работ, написание курсовой работы,  написание дипломных работ на заказ, Заказать дипломную работу по экономике, написание курсовых, написание рефератов, написание контрольных работ, решение задач на заказ, заказать курсовые, заказать дипломные, заказать реферат, решение примеров, решение задач по математике,  заказать дипломную работу, контрольная работа на заказ, решение контрольных, заказать отчет по практике недорого, решение задач по математике, решение задач по экономике, заказать бизнес-план, написание контрольных по праву, выполнение курсовых работ, Заказать курсовую работу по экономике,  заказать базу данных, заказать написание программы, Дипломные работы на заказ, Заказ дипломной работы, Диплом на заказ, Заказать дипломную работу, Заказать реферат недорого, Заказать курсовую работу, Выполнение авторских научных работ, заказать контрольную работу, решение задач, заказать реферат

 

База готовых работ: