logo (068) 202 57 83     (095) 710 36 67
help
Заявка
help
Viber
help
Skype
email_icon
E-mail
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Мы профессионально позаботимся о Вашей успешности 24 часа в сутки 7 дней в неделю

Економічна теорія - курсова робота

Заказывай работу ТУТ

Зміст

Вступ. 3

1.ПОНЯТТЯ, НЕОБХІДНІСТЬ ТА ОСНОВНІ РИСИ СУЧАСНОГО УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВОМ.. 4

1.1 Сутність та необхідність управління. 4

1.2 Принципи управління підприємством. 10

1.3 Основні риси сучасного управління. 12

2.ФУНКЦІЇ ТА МЕТОДИ УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВОМ.. 15

2.1 Основні функції управління. 15

2.2 Методи управління підприємством. 18

3.ОРГАНІЗАЦІЙНІ СТРУКТУРИ УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВОМ.. 21

3.1 Поняття організаційної структури підприємства. 21

3.2 Типи організаційних структур підприємства. 22

3.3 Система державного управління підприємством. 26

ВИСНОВОК.. 29

СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ.. 31

Вступ

Особливе місце управління в ринковій економіці обумовлене тим, що саме воно має забезпечувати інтеграцію економічних процесів на підприємстві.

Актуальність даної теми надзвичайно велика, адже управління підприємством зв'язує воєдино внутрішні ресурси і зовнішнє середовище, найбільш істотними компонентами якого є державне регулювання економіки, конкуренція, стан соціального середовища й ін., підсилює адаптивність, конкурентоздатність бізнесу.

Отже, як вже зрозуміло з вищесказаного, предметом дослідження даної курсової роботи є система управління сучасним підприємством.

Основними завданнями, які ставляться в процесі роботи є: вивчення поняття управління, його необхідності на підприємстві, основних принципів, рис сучасного управління; визначення методів та функцій управління, а також органів управління підприємством.

Основними джерелами вивчення даної теми є підручники, в яких досліджується дана проблема, праці відомих вчених, статті, періодичні видання.

Економічний стан окремого підприємства (фірми) та стан економіки в цілому визначаються, в кінцевому рахунку, трьома основними факторами: рівнем техніки і технологій; якістю робочої сили та ефективністю мотивації праці; організацією та управлінням виробництвом.

Останній фактор є системоутворюючою умовою виробництва і впливає на два інших. Управління як особлива сфера діяльності присутнє в економіці завжди, але ринок перетворює цю сферу у центральну для виробництва.

Сучасне управління - це особлива сфера економічних відносин, що має свою логіку розвитку. Відомий англійський економіст Альфред Маршал виділив управління в окремий фактор виробництва поряд із трьома традиційними - капіталом, працею, землею.

 

 

заказать курсовые, заказать курсовую, заказать диплом, заказать реферат, заказать контрольную, заказать дипломную, заказать курсовую работу, заказать дипломную работу, заказать контрольную работу, курсовая на заказ, диплом на заказ, дипломная работа на заказ,  реферат на заказ, контрольная работа на заказ, дипломную работу на заказ, дипломная на заказ, решение контрольных работ, написание курсовых, написание рефератов, , написание контрольных работ, написание бизнес-планов, написание отчетов практики, написание шпаргалок
написание курсовых, написание рефератов, написание контрольных работ, решение задач на заказ, заказать курсовые, заказать дипломные, заказать реферат, решение примеров, решение задач по математике,  заказать дипломную работу, контрольная работа на заказ, решение контрольных,  диплом на заказ, реферат на заказ, контрольная на заказ, курсовую заказать, курсовая на заказ, диплом заказать, заказать диплом, заказать реферат, заказать курсовую, заказать дипломную работу, курсовая, диплом,  заказать контрольную работу, дипломная работа на заказ, заказать курсовую, заказать дипломную, заказать реферат, заказать курсовую работу, заказать контрольную, курсовая работа, контрольных, решение задач, дипломная работа, решение задачи, дипломные, контрольные работы, курсовые работы, дипломные работы, курсовая на заказ, реферат на заказ, дипломную работу на заказ, дипломная на заказ, решение контрольных работ

База готовых работ: