logo (068) 202 57 83     (095) 710 36 67
help
Заявка
help
Viber
help
Skype
email_icon
E-mail
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Мы профессионально позаботимся о Вашей успешности 24 часа в сутки 7 дней в неделю

Невидима рука Адама Сміта - реферат

Зміст

Вступ. 3

1. Природа багатства. 4

2. "Невидима рука" А. Сміта. 6

Висновки. 12

Список використаних джерел. 13

Вступ

З виникненням класичної політичної економії економіка отримала визнання в якості науки. Це означає, що економічна думка перестала задовольнятися знаннями на рівні здорового глузду, спробувала побачити те, що недоступно буденного погляду. Одночасно формування класичної політекономії було частиною ще одного, більш масштабного процесу. У ХVIII в. мова йшла не тільки про нову науку, а й виникнення нової ідеології, переоцінці самого місця економічних цінностей в житті суспільства.

Особливе місце в історії економічної думки по праву належить Адаму Сміту. Історично склалося так, що майже повсюдні формування економічної науки найчастіше пов'язується з його ім'ям і творчістю.

Економічну науку навряд чи можна осягнути, не ознайомившись з теоретичними поглядами видатних економістів класичної політичної економії. У їх числі Адам Сміт є, безсумнівно, центральною фігурою.

І хоча економічна наука починається справді не з цього автора, але саме він, як сказав М. Блауг, став тим, хто створив «першу в економічній науці повноцінну працю, яка викладає загальну основу науки».

Саме його знаменита книга «Дослідження про природу та причини багатства народів», що вийшла у світ в 1776 р., принесла новій науці широке громадське визнання.  Він показав дію абстрактних принципів на історичному матеріалі і навів ряд прикладів їх застосування в економічній політиці, причому вся ця праця пронизана високою ідеєю очевидної і простої системи природної свободи волі, до якої, як здавалось Адаму Сміту, іде весь світ. Завдяки цьому він і тепер лишається живою фігурою економічної науки.

Шотландський професор моральної філософії став першим класиком економічної науки. Вплив А. Сміта на своїх сучасників було настільки велике, що навіть англійський прем'єр-міністр У. Пітт - молодший оголошував себе його учнем.

 

заказать курсовые, заказать курсовую, заказать диплом, заказать реферат, заказать контрольную, заказать дипломную, заказать курсовую работу, заказать дипломную работу, заказать контрольную работу, курсовая на заказ, диплом на заказ, дипломная работа на заказ,  реферат на заказ, контрольная работа на заказ, дипломную работу на заказ, дипломная на заказ, решение контрольных работ, написание курсовых, написание рефератов, , написание контрольных работ, написание бизнес-планов, написание отчетов практики, написание шпаргалок

написание курсовых, написание рефератов, написание контрольных работ, решение задач на заказ, заказать курсовые, заказать дипломные, заказать реферат, решение примеров, решение задач по математике,  заказать дипломную работу, контрольная работа на заказ, решение контрольных,  диплом на заказ, реферат на заказ, контрольная на заказ, курсовую заказать, курсовая на заказ, диплом заказать, заказать диплом, заказать реферат, заказать курсовую, заказать дипломную работу, курсовая, диплом,  заказать контрольную работу, дипломная работа на заказ, заказать курсовую, заказать дипломную, заказать реферат, заказать курсовую работу, заказать контрольную, курсовая работа, контрольных, решение задач, дипломная работа, решение задачи, дипломные, контрольные работы, курсовые работы, дипломные работы, курсовая на заказ, реферат на заказ, дипломную работу на заказ, дипломная на заказ, решение контрольных работ

 

База готовых работ: