logo (068) 202 57 83     (095) 710 36 67
help
Заявка
help
Viber
help
Skype
email_icon
E-mail
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Мы профессионально позаботимся о Вашей успешности 24 часа в сутки 7 дней в неделю

Політична філософія Макіавеллі - реферат

ЗМІСТ

ВСТУП.. 2

1. Життя і праці Нікколо Макіавеллі 4

2. Принципи політичної діяльності володаря в концепції Н.Макіавеллі 7

ВИСНОВКИ.. 16

СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ

ВСТУП

Від одного згадування імені Макіавеллі холоне кров у жилах. З дня його смерті пройшло більше 350 років, але Макіавеллі і зло і раніше є практично синонімами. Однак Макіавеллі не був злою людиною. І як ми побачимо згодом, його політична філософія за своєю суттю не була злом. Вона була лише надзвичайно реалістична.

Створений Макіавеллі шедевр, єдина робота, за яку його завжди пам'ятатимуть, - «Державець». Ця книга-рада адресована правителю і розповідає про те, як потрібно управляти державою. Книга насичена ідеями і всебічно розглядає обговорювану тему. Якщо ви керуєте державою, ваше основне завдання - утримати владу в своїх руках і управляти державою з максимальною вигодою для себе. Макіавеллі показує, як це зробити, використовуючи яскраві приклади з історії і уникаючи при викладі найменших проявів сентиментальності. Ніяких проявів м'якості характеру.

Політична філософія Макіавеллі непрямим чином відображає його життя, час, в який він жив, обстановку, яка його оточувала. Багато років поспіль він брав активну участь в політичному житті Італії епохи Ренесансу. Окидаючи уявним поглядом життєвий шлях Макіавеллі, можемо бачити, як проступають контури його філософських поглядів, контур за контуром, до тих пір, поки не з'явиться повна картина. За написання «Державець», роботи, яка згодом буде визнана шедевром, він сідає, позбавлений всякої надії і  перебуває в повному розпачі. За кілька місяців, у стані найвищого натхнення, Макіавеллі викладає на папері свою політичну філософію, не приховуючи найсміливіших думок.

На різкості викладу відбилася не тільки суворість політичного життя того часу, але й удар долі, який Макіавеллі пережив незадовго до цього. Але ця робота не є просто політичною філософією того часу. Макіавеллі виявляє стрижень політичної філософії усіх часів - від Олександра Великого до Саддама Хусейна. І, згодом, робота також розкриває одну з самих глибинних і хвилюючих істин, що стосуються природи людського буття.

 

 

 

заказать курсовые, заказать курсовую по психологии, заказать диплом, заказать реферат, заказать контрольную, заказать дипломную по экономике, заказать курсовую работу, заказать дипломную работу, заказать контрольную работу, курсовая на заказ, диплом на заказ, дипломная работа на заказ,  реферат на заказ, контрольная работа на заказ, дипломную работу на заказ, дипломная на заказ, решение контрольных работ, написание курсовых, написание рефератов,  написание контрольных работ, написание бизнес-планов, написание отчетов практики, написание шпаргалок, написание курсовых по экономике, написание рефератов, написание контрольных работ, решение задач на заказ, заказать курсовые, заказать дипломные, заказать реферат, решение примеров, решение задач по математике, заказать дипломную работу, контрольная работа на заказ, решение контрольных, диплом на заказ, реферат на заказ, контрольная на заказ, курсовую заказать, курсовая на заказ, диплом заказать, заказать диплом, заказать реферат, заказать курсовую, заказать дипломную работу, курсовая, диплом, заказатьконтрольную работу, дипломная работа на заказ,заказать курсовую, заказать дипломную, заказать реферат, заказатькурсовую работу, заказать контрольную, курсовая работа, контрольных, решение задач, дипломная работа, решение задачи, дипломные по психологии, контрольные работы, курсовые работы, дипломные работы, курсовая на заказ, реферат на заказ, дипломную работу на заказ, дипломная на заказ, решение контрольных работ , дипломная по экономике, курсовая по бухучету, дипломная по психологии, курсовая по праву, дипломная по праву, дипломная по экономике, написание курсовых по праву, написание рефератов по праву, написание контрольных работ по праву, решение задач по бухучету, заказать курсовые по праву, заказать дипломные по праву, заказать реферат по истории,  решение примеров по экономике, решение задач по бухучету,  заказать курсовую по психологии, заказать дипломную по психологии, заказать реферат по психологии, заказать контрольную по психологии, заказать дипломную по бухучету, заказать курсовую работу по экономике

 

 

.. 18

База готовых работ: