logo (068) 202 57 83     (095) 710 36 67
help
Заявка
help
Viber
help
Skype
email_icon
E-mail
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Мы профессионально позаботимся о Вашей успешности 24 часа в сутки 7 дней в неделю

Прокурорський нагляд за органами, що здійснюють оперативно-розшукову діяльність - курсова робота

Заказывай работу ТУТ

 

Зміст

Вступ………………………………………………………………………………….3

1. Загальні положення про прокурорський нагляд………………………………...5

2. Прокурорський нагляд за органами, що здійснюють  оперативно –

розшукову діяльністю……............……………………………………………….…7

3. Прокурорський нагляд за органами, що здійснюють дізнання та

попереднє слідство……………………..........……………………………………..10

Висновки………………………………………………………………………….…19

Список використаної літератури…....…………………………………………….20

Вступ

Боротьба зі злочинами та іншими правопорушеннями, що посягають на честь і гідність, життя та здоров'я, власність громадян та юридичних осіб, є однією з основних функцій держави. Успішність боротьби зі злочинністю та іншими правопорушеннями поряд з економічними, правовими і соціальними факторами у чималій мірі залежить від ефективності діяльності органів, спеціально уповноважених для цього. Разом з тим ця боротьба повинна вестися не будь-якими, а лише законними методами. Саме тому Конституцією України (п. 2 ст. 121) на прокуратуру покладено функцію нагляду за дотриманням законів органами, які здійснюють оперативно-розшукову діяльність, дізнання, попереднє слідство [1].

Згідно з перехідними положеннями, що містяться у розділ і XV Конституції України, на період з формування системи досудового слідства і надання чинності законам, які регулюють її функціонування, прокуратура продовжує здійснювати функції, покладені на неї чинним законодавством, зокрема, функцію попереднього розслідування.

У відповідності з законом України «Про прокуратуру» одним з напрямків діяльності прокуратури є нагляд за додержанням законів органами, що ведуть боротьбу зі злочинністю та іншими правопорушеннями і розслідують діяння, які містять ознаки злочину (п. 2 ст. 5 Закону) [2] .

Діяльність органів, які ведуть боротьбу зі злочинністю, передбачена рядом нормативних актів: Кримінально-процесуальним Кодексом, Законами «Про прокуратуру», «Про міліцію», «Про службу безпеки», «Про оперативно-розшукову діяльність», «Про організаційно-правові основи боротьби з організованою злочинністю», «Про державний захист працівників суду та правоохоронних органів», Митним кодексом.

Метою даної наукової роботи є аналіз предмету, об’єктів і завдань прокурорського нагляду за додержанням законів органами, які проводять оперативно-розшукову діяльність, дізнання та досудове слідство.

Поставлена мета передбачає виконання наступних завдань:

- аналіз загальних положень про прокурорський нагляд;

- аналіз предмету, об’єктів і завдань прокурорського нагляду за додержанням законів органами, що здійснюють  оперативно-розшукову діяльність;

- аналіз  предмету, об’єктів і завдань прокурорського нагляду за додержанням законів органами, що здійснюють дізнання та попереднє слідство.

Обєкт наукової роботи: органи, які проводять оперативно-розшукову діяльність, дізнання та досудове слідство.

Предмет дослідження: предмет, об’єкт і завдання прокурорського нагляду за додержанням законів органами, які проводять оперативно-розшукову діяльність, дізнання та досудове слідство.

 

База готовых работ: