logo (068) 202 57 83     (095) 710 36 67
help
Заявка
help
Viber
help
Skype
email_icon
E-mail
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Мы профессионально позаботимся о Вашей успешности 24 часа в сутки 7 дней в неделю

Аудит основних засобів підприємства - курсова робота

ЗМІСТ

ВСТУП.. 3

1.     Організаційно-методичне забезпечення аудиту основних засобів підприємства  5

2.     Організація аудиту основних засобів на підприємстві 7

3.  Методика аудиту основних засобів на підприємстві 12

4.     Системи підтримки прийняття рішень в аудиті основних засобів підприємства  22

Висновки. 29

Список використаних джерел. 31

 

ВСТУП

В Україні відбувається процес становлення ринкових відносин, реформування форм власності. Вони вплинули на зміни в системі бухгалтерського обліку та економічного контролю з метою одержання достовірної інформації для прийняття обґрунтованих управлінських рішень.

Тому вивчення досвіду розвинутих країн та пропозицій вітчизняних економістів щодо реформування обліку та аудиту є одним із найважливіших завдань науки і практики в сучасних умовах господарювання.

Для того, щоб був доцільний аудит з ефективним використанням основних засобів підприємств в Україні необхідно налагодити законодавчу базу і відрегулювати з метою покращання соціального рівня населення. Потрібно провести реформу на підприємствах щодо зміни функціональної структури підприємств і зменшити кількість працюючих до мінімуму з метою покращення стану і ефективного використання державних основних засобів.

Через це дуже важливим, є ефективне управління, плануванням надходження, використання і своєчасного ліквідування основних засобів. Для цього потрібно проводити аналіз основних засобів, а так як об`єктом, є основні засоби підприємства, то і важливим є їх аудит. Все це в сукупності забезпечить найефективніше використання коштів підприємства та основні засоби, що саме по собі є дуже важливим фактором.

Будь яке підприємство зацікавлено в правильному ведені обліку на підприємстві та його відповідності законодавчим нормативам та законам. Саме для цього проводяться аудиторські перевірки на підприємствах, при цьому перевірка може буду як обов’язковою, так і організованою за власним бажанням керівництва підприємства.

Законом України «Про аудиторську діяльність» та національним нормативом України з аудиту № 26 «Аудиторський висновок» передбачено, що аудитор повинен проаналізувати й оцінити інформацію, отриману на підставі аудиторських доказів, для формування висновку.

Курсова робота на тему «Аудит основних засобів підприємства» є дуже актуальною, тому що основні засоби є основною складовою діяльності підприємства.

Для випуску конкурентоспроможної продукції та надання якісних послуг необхідно ефективно і раціонально використовувати основні засоби, а неефективність їх використання може призвести до погіршення стану всіх підприємств. І тому потрібно досконально вивчати основні засоби і способи поліпшення умов їх використання. Від того яким чином будуть надаватися послуги підприємства або як буде випускатися продукція залежить майбутнє нашої держави і соціально-економічний розвиток в цілому.

Головна мета даної курсової роботи - розширення та поглиблення теоретичних знань з аудиту та обліку використання основних засобів на підприємствах.

Курсова робота складається з чотирьох розділів.
У першому розділі буде розглянуто теоретичні основи аудиту та його методичне забезпечення. Розділ другий даної курсової роботи розкриває головні принципи організації аудиту основних засобів на підприємствах.

Третій розділ роботі висвітлює теоретичні основи методики аудиту основних засобів підприємства, а саме:

- застосування методів економічного аналізу - загальний аналіз, аналіз руху основних засобів, аналіз якісного стану, аналіз ефективності використання тощо;

- методика аудиту - відповідність проведення перевірки до інструкцій, за якими проводиться аудит та інше.

У четвертому  розділі курсової роботи охарактеризовано:

- процес прийняття рішень при застосуванні аналітичних процедур в аудиті;

- систему підтримки прийняття рішень в аудиті та автоматизація аудиту.

 

заказать курсовые, заказать курсовую, заказать диплом, заказать реферат, заказать контрольную, заказать дипломную, заказать курсовую работу, заказать дипломную работу, заказать контрольную работу, курсовая на заказ, диплом на заказ, дипломная работа на заказ,  реферат на заказ, контрольная работа на заказ, дипломную работу на заказ, дипломная на заказ, решение контрольных работ, написание курсовых, написание рефератов,  написание контрольных работ, написание бизнес-планов, написание отчетов практики, написание шпаргалок, написание курсовых по экономике, написание рефератов, написание контрольных работ, решение задач на заказ, заказать курсовые, заказать дипломные, заказать реферат, решение примеров, решение задач по математике,  заказать дипломную работу, контрольная работа на заказ, решение контрольных, диплом на заказ, реферат на заказ, контрольная на заказ, курсовую заказать, курсовая на заказ, диплом заказать, заказать диплом, заказать реферат, заказать курсовую, заказать дипломную работу, курсовая, диплом,  заказатьконтрольную работу, дипломная работа на заказ,заказать курсовую, заказать дипломную, заказать реферат, заказатькурсовую работу, заказать контрольную, курсовая работа, контрольных, решение задач, дипломная работа, решение задачи, дипломные по психологии, контрольные работы, курсовые работы, дипломные работы, курсовая на заказ, реферат на заказ, дипломную работу на заказ, дипломная на заказ, решение контрольных работ , дипломная по экономике, курсовая по бухучету, дипломная по психологии, курсовая по праву, дипломная по праву, дипломная по экономике, написание курсовых по праву, написание рефератов по праву, написание контрольных работ по праву, решение задач по бухучету, заказать курсовые по праву, заказать дипломные по праву, заказать реферат по праву, решение примеров по праву, решение задач по праву,  заказать курсовую по психологии, заказать дипломную по психологии, заказать реферат по психологии, заказать контрольную по психологии, заказать дипломную по бухучету, заказать курсовую работу по психологии

База готовых работ: