logo (068) 202 57 83     (095) 710 36 67
help
Заявка
help
Viber
help
Skype
email_icon
E-mail
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Мы профессионально позаботимся о Вашей успешности 24 часа в сутки 7 дней в неделю

управлінський облік витрат на виробництво продукції на прикладі конкретного підприємства.

Зміст

Вступ…………………………………………………………….………………3

1. Теоретична частина

Принципи організації та порядок обліку витрат в управлінському

обліку…………………………………….……………………………………...4

2. Практична частина…………………………………….……………………15

Висновки…………………………………….…………………………………39

Список використаних джерел………………………………………………...41


 

Вступ

Оскільки управлінський облік не підлягає регулюванню зі сторони держави, то доцільність його ведення визначається керівництвом підприємства згідно з принципами і методами, які розробляються національними та міжнародними професійними організаціями в галузі бухгалтерського обліку.

Для здійснення процесу управління і прогнозування економічних наслідків рішень, що приймаються на різних рівнях управління, необхідно володіти інформацією про витрати підприємства.

Витрати є головним об’єктом управлінського обліку. Важливе значення для правильної організації обліку, контролю та аналізу витрат має схема їх класифікації, яка, в свою чергу, залежить від призначення інформації про витрати в процесі прийняття управлінських рішень.

Виходячи з мети та напрямів використання інформації існують різні підходи до класифікації витрат, але основним принципом при її побудові має бути різні витрати для різних цілей.

Предметом дослідження курсової роботи є управлінський облік витрат на виробництво продукції на прикладі конкретного підприємства.

Об’єктом дослідження є витрати виробництва.

В теоретичній частині курсової роботи вивчено принципи організації та порядок обліку витрат в управлінському обліку.

Практична частина курсової роботи присвячена обліку витрат на виробництво за видами продукції, яку випускає підприємство «Фортуна».

В роботі використовувалась сукупність методів, таких як: теоретичного узагальнення, метод індукції та дедукції, аналізу та синтезу, статистичні та графічні методи, порівняння, аналізу, а також логічного узагальнення.

База готовых работ: