logo (068) 202 57 83     (095) 710 36 67
help
Заявка
help
Viber
help
Skype
email_icon
E-mail
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Мы профессионально позаботимся о Вашей успешности 24 часа в сутки 7 дней в неделю

Економіко-математичне моделювання - задачі

Заказывай работу ТУТ

Варіант 2

1. Побудуйте цільову функцію та систему функціональних обмежень задачі лінійного програмування, виходячи з вказаних нижче умов. Задачу не потрібно розв’язувати.

Замовлення на виробництво виробів х1 та х2 виконує одна бригада. Годинна продуктивність праці бригади на виробництво виробів х1 та х2 становить відповідно 4 і 2 вироби за умови виготовлення лише одного виду виробу. Витрати, пов’язані з виробництвом одиниці виробу, бригади – відповідно 9 і 20 грн. Яку кількість кожного виробу має виготовляти бригада, якщо кількість виробу х1 має бути не менше 10 од., а х2 – не менше 15 од., щоб витрати на виробництво обох виробів були мінімальними за умови, що бригада має відпрацювати рівно 9 годин?

 

2. Розв’яжіть транспортну задачу діагональним методом, виходячи з наведених нижче умов.

 

 

 

Рішення:

Діагональний метод розв’язання транспортної задачі полягає в наступному:

На кожному етапі максимально можливим числом заповнюють ліву верхню клітку частини таблиці, що залишилася. Заповнення таким чином, що повністю виноситься вантаж з  або повністю задовольняється потреба .

Отже,

 

 

 

Список використаної літератури

  1. В. И. Шмырев. Введение в математическое программирование. - Институт компьютерных исследований, 2002 г.
  2. Д. Б. Юдин, Е. Г. Гольштейн. Задачи и методы линейного программирования. Математические основы и практические задачи. - Либроком, 2010 г.
  3. А. А. Черняк, Ж. А. Черняк, Ю. М. Метельский. Математическое программирование. Алгоритмический подход. - Вышэйшая школа, 2006 г.

База готовых работ: