logo (068) 202 57 83     (095) 710 36 67
help
Заявка
help
Viber
help
Skype
email_icon
E-mail
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Мы профессионально позаботимся о Вашей успешности 24 часа в сутки 7 дней в неделю

Комп"ютерні мережі

Зміст

Вступ……………………………………………………………..………..3

1. Постановка задачі для проектованої мережі…………………..…….5

2. Вибір топології локальної мережі та рангового типу……………....7

3. Вибір протоколу та операційної системи……………………………8

4. Визначення необхідного обладнання для локальної мережі та розрахунок його вартості……………………………………………………….9

4. Зв'язок ЛВС з мережею Інтернет…………………………………….13

Висновок………………………………………………………………....15

Список використаної літератури……………………………………….16

Вступ

Протікаючі в ЕОМ будь-якого класу інформаційні процеси локалізовані рамками, які входять до її складу. При цьому обмін даними реалізується за допомогою системної шини і різного роду кабелів, що забезпечують підключення зовнішніх пристроїв. Сучасні інформаційні технології передбачають широке використання комп'ютерних мереж, в яких процеси обміну даними між комп'ютерами набувають основного значення.

Комп'ютерна мережа - це система, що складається з двох і більше віддалених у просторі комп'ютерів, об'єднаних каналами зв'язку, і забезпечує розподілену обробку даних. Комп'ютерні мережі являють собою розподілені системи, що дозволяють об'єднати інформаційні ресурси з комп’ютерів, які входять до їх складу.

Загальноприйнятою класифікацією комп'ютерних мереж є їх поділ на локальні (LAN - Local Area Network), глобальні (WAN - World Area Network) і корпоративні мережі.

Найпростіша мережа утворюється сполученням двох поруч розташованих комп'ютерів через послідовні (СОМ) або паралельні (LPT) порти за допомогою спеціальних кабелів. Таке з'єднання часто застосовують при підключенні ноутбука до іншого комп'ютера з метою передачі даних. В останні роки в практику входить використання інфрачервоних портів для з'єднання комп'ютерів в межах прямої видимості (без застосування кабелів).

Локальна обчислювальна мережа (ЛОМ) являє собою розподілену на невеликій території обчислювальну систему, яка потребує спеціальних пристроїв (за винятком мережевих карт і в більш складних конфігураціях - концентраторів) для передачі даних. У зв'язку з ослабленням сигналів, з'єднують комп'ютери електричними кабелями. Протяжність всієї системи не повинна не перевищувати декількох кілометрів, що обмежує її побудову з поруч близько розташованими будівлями.

Глобальна комп'ютерна мережа (ГКМ) пов'язує інформаційні ресурси комп'ютерів, що знаходяться на будь-якій відстані, що передбачає використання різних спеціалізованих пристроїв і каналів зв'язку для високошвидкісної і надійної передачі даних. Загальнодоступні глобальні мережі орієнтовані на обслуговування будь-яких користувачів.

Корпоративна комп'ютерна мережа (ККМ) створюється для забезпечення діяльності різного роду корпоративних структур (наприклад, банків зі своїми філіями), що мають територіально віддалені підрозділи. У загальному випадку корпоративна мережа є об'єднанням ряду мереж, в кожній з яких можуть бути використані різні технічні рішення. За функціональним призначенням корпоративна мережа ближче до локальних мереж, за особливостями використовуваних для передачі даних технічних рішень і характером розміщення інформаційних ресурсів - до глобальних мереж. На відміну від глобальних мереж як локальні, так і корпоративні мережі є, як правило, мережами закритого типу, політика доступу до яких визначається їх власниками (як правило, для вільного доступу відкриті невеликі сегменти мереж, орієнтовані на рекламу, взаємодію з клієнтами та ін ).

 

заказать курсовые, заказать курсовую, заказать диплом, заказать реферат, заказать контрольную, заказать дипломную, заказать курсовую работу, заказать дипломную работу, заказать контрольную работу, курсовая на заказ, диплом на заказ, дипломная работа на заказ,  реферат на заказ, контрольная работа на заказ, дипломную работу на заказ, дипломная на заказ, решение контрольных работ, написание курсовых, написание рефератов, , написание контрольных работ, написание бизнес-планов, написание отчетов практики, написание шпаргалок, написание курсовых по экономике, написание рефератов, написание контрольных работ, решение задач на заказ, заказать курсовые, заказать дипломные, заказать реферат, решение примеров, решение задач по математике,  заказать дипломную работу, контрольная работа на заказ, решение контрольных, диплом на заказ, реферат на заказ, контрольная на заказ, курсовую заказать, курсовая на заказ, диплом заказать, заказать диплом, заказать реферат, заказать курсовую, заказать дипломную работу, курсовая, диплом,  заказатьконтрольную работу, дипломная работа на заказ,заказать курсовую, заказать дипломную, заказать реферат, заказатькурсовую работу, заказать контрольную, курсовая работа, контрольных, решение задач, дипломная работа, решение задачи, дипломные по психологии, контрольные работы, курсовые работы, дипломные работы, курсовая на заказ, реферат на заказ, дипломную работу на заказ, дипломная на заказ, решение контрольных работ

База готовых работ: